הטבות הסתדרות המורים

אולי כדאי לפנות למזכלי"ת יפה בן דוד?

עקרונית אני יכולה לפתוח עצומה על הנושא הזה,
העניין הוא, איך להגיע לעו"ה החרדיים במשרד? כול אחת נמצאת במוסד אחר...
וגם, מה מספר החתימות ההגיוני שיצבר, שאוכל להגדיר אותו במערכת, ויחשב הצלחה לגבינו?

MRYEK

משתמש פעיל
גם אני מצטרפת לזה, לא שייך שכל ההטבות הם לחנויות חלוניות והמלונות ברובם לא לחרדים, יש ממש קצת וזה נגמר מהר (עגב יש גם דרך עמותת המורים ושם לפעמים יש יותר אבל גם לא הרבה)

A052

משתמש סופר מקצוען
עד שאתם שואלים על הטבות שלא מתאימות.

תחשבו מה קורה עם מי שמשלם סכומים דומים ל'הסתדרות מורי אגו"י', ולא מקבל כלום ושום דבר.

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
אולי כדאי לפנות למזכלי"ת יפה בן דוד?

עקרונית אני יכולה לפתוח עצומה על הנושא הזה,
העניין הוא, איך להגיע לעו"ה החרדיים במשרד? כול אחת נמצאת במוסד אחר...
וגם, מה מספר החתימות ההגיוני שיצבר, שאוכל להגדיר אותו במערכת, ויחשב הצלחה לגבינו?
מצטרפת,
לא יודעת אם עצומה זו הדרך,
הם יודעים טוב מאוד שכמות המורות החרדיות רק עולה משנה לשנה והיא גדולה מאוד,פשוט כנראה לא פנו אליהם בעניין.
אבל תשכחו מהנחות בחנויות כמו קידישיק וכו' שיודעים שגם ככה רודפים אחריהם.
אבל כמובן שצריך דברים מותאמים לחרדים.
ייש"כ על היוזמה.

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
הם יודעים טוב מאוד שכמות המורות החרדיות רק עולה משנה לשנה והיא גדולה מאוד,פשוט כנראה לא פנו אליהם בעניין.
אם תהיה דרישה רצינית, בלי חרמות, פשוט דרישה עם חתימה של כמה מאות מורות
ופירוט דוגמאות - ובטח ובטח שברעיון הם חייבים להעסיק כמה וכמה אנשים חרדיים שמבינים בזה (מן הסתם יש עשרות עובדים שם בשכר מלא למצוא אטרקציות לציבור הכללי, צריך כמות יחסית גם לחרדיות!!)
ולכאורה זה יקרה
אם לא - שלב ב' לאיים בעזיבה המונית
(אישית מכיר הרבה שלא חברים בזה ולא מפסידים כלום
אפשר היום לתבוע ממשה"ח כל בעיה וכו' בצורה מקצועית דרך אנשים שעוסקים בזה במקצועיות רבה ומוציאים המון המון 'כספים אבודים' ממשה"ח הרבה יותר ביעילות מההסתדרות.
+שיח לחג מקבלים במזומן לבנק בתלוש, לא דרך קופונים מאוד מסויימים של ההסתדרות
בלי להיכנס אם זה נכון לא להיות בהסתדרות או לא - אבל אם יתעלמו ממכתב או דרישה מקוונת של מאות או אפילו עשרות עובדות, זה על השולחן)

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
ופירוט דוגמאות - ובטח ובטח שברעיון הם חייבים להעסיק כמה וכמה אנשים חרדיים שמבינים בזה (מן הסתם יש עשרות עובדים שם בשכר מלא למצוא אטרקציות לציבור הכללי, צריך כמות יחסית גם לחרדיות!!)
ולכאורה זה יקרה
אפשר היום לתבוע ממשה"ח כל בעיה וכו' בצורה מקצועית דרך אנשים שעוסקים בזה במקצועיות רבה ומוציאים המון המון 'כספים אבודים' ממשה"ח הרבה יותר ביעילות מההסתדרות.
בלי להיכנס אם זה נכון לא להיות בהסתדרות או לא - אבל אם יתעלמו ממכתב או דרישה מקוונת של מאות או אפילו עשרות עובדות, זה על השולחן)
צר לי
אבל משה"ח המהולל לפעמים אטום מאוד ועושה דברים נגד החוק
לי ההסתדרות עזרה מאוד בנושא מסוים שאף אחד לא היה מאמי שמשה"ח ינהג כך
גילוי נאות:מכירה אחד מהיו"ר בהסתדרות אולי קשור...

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
ולכאורה זה יקרה
נכון ,
אבל קודם צריך מכתב מסודר עם בקשה וחתימות ולהבין שגם אם הם רוצים זה תהליך,זה לא מהרגע להרגע.
וצריך להבין שלהרבה חנויות חרדיות אין הרבה הסדרים בכלל עם חברות וארגונים אז זה עוד סיפור זה לא רק לצרף את ההסתדרות להסדר הקיים אלא משהו חדש.
אגב חנות קאזה בלה ברב שפע וב"ב הציעו ממש לאחרונה חברות והטבות לחברי התסדות המורים\ מועדון שלך וכו'
צריך להבין שלהתחנן לשת"פ עם חברות "חרדיות" קצת מסובך...
מי קידישיק? טיפ טופ? נעלי... שכל המגזר כעדר קונה פלופרס וכד' ורק מחפש בנרות עוד מידה למה שבכלל יתנו הנחה?
ויש לציין שהחרדיות כן קונות גם בחנויות של "החילונים" -אם כי יותר לילדים
אולי מקומות כמו בננה \מקימי וכו' זו אופציה
ולגבי בילויים -
באמת אין בילויים בכללי מותאמים לחרדים גם ללא הנחות ועד שיש איזה סרט של טלי אברהמי אנשים נדחפים בתור...
אין הצגות, הופעות,סרטים וכו'
באולינג, חדרי בריחה, משחקיות שונות -יש הנחות
אולי הנחה לגלידה בקצפת כמו שפאג"י עשו...

ובקשר לחתימות אפשר לארגן בכיף
אפילו מפה בפרוג-כל אחת תחתים את המורות שעובדות איתה בביה"ס
יש מישהי מארגנת?
אני אצטרף בכיף לעזור

נערך לאחרונה ב:

סגן לוי

משתמש חדש
נכון ,
אבל קודם צריך מכתב מסודר עם בקשה וחתימות ולהבין שגם אם הם רוצים זה תהליך,זה לא מהרגע להרגע.
וצריך להבין שלהרבה חנויות חרדיות אין הרבה הסדרים בכלל עם חברות וארגונים אז זה עוד סיפור זה לא רק לצרף את ההסתדרות להסדר הקיים אלא משהו חדש.
אגב חנות קאזה בלה ברב שפע וב"ב הציעו ממש לאחרונה חברות והטבות לחברי התסדות המורים\ מועדון שלך וכו'
צריך להבין שלהתחנן לשת"פ עם חברות "חרדיות" קצת מסובך...
מי קידישיק? טיפ טופ? נעלי... שכל המגזר כעדר קונה פלופרס וכד' ורק מחפש בנרות עוד מידה למה שבכלל יתנו הנחה?
ויש לציין שהחרדיות כן קונות גם בחנויות של "החילונים" -אם כי יותר לילדים
אולי מקומות כמו בננה \מקימי וכו' זו אופציה
ולגבי בילויים -
באמת אין בילויים בכללי מותאמים לחרדים גם ללא הנחות ועד שיש איזה סרט של טלי אברהמי אנשים נדחפים בתור...
אין הצגות, הופעות,סרטים וכו'
באולינג, חדרי בריחה, משחקיות שונות -יש הנחות
אולי הנחה לגלידה בקצפת כמו שפאג"י עשו...

ובקשר לחתימות אפשר לארגן בכיף
אפילו מפה בפרוג-כל אחת תחתים את המורות שעובדות איתה בביה"ס
יש מישהי מארגנת?
אני אצטרף בכיף לעזור
מסעדות\חנויות אוכל - כשרות. והמלונות שנגמרים תוך חצי שעה...

גם אני מצטרפת להנ"ל
תפיקו מכתב מסודר בנושא ואחתום עליו
לגבי להגיע לעוד מורים לחתימה על התעצומה אחרי שהיה מכתב מסודר בנושא מאמינה שכול שדרך פ]רוג נגיעה לעוד מורות ומורים מהמגזר החרדי פרוג הוכיח את עצמו וכן כול אחד מכירה לפחות חברה שכנה קורבה שחברה בהסתדרות המורים וכך נגיע לאלפי מורות ומורים.
יש לי רשימת מיילים של בתי ספר בכול הארץ לשלוח אליהם את המכתב לכשיהיה וכן חברות שלמדו איתי תואר שני כולם חרדים וחברים בהסתדרות המורים

תעשו ותצלחו

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
מסעדות\חנויות אוכל - כשרות. והמלונות שנגמרים תוך חצי שעה...
יש:
גרג, בלייקר בייקרי, גאפן גאפן ,מאפה נאמן ,פיצה שמש -כמובן מדובר גם על הכרטיס הנטען
אבל כמובן שיש להוסיף עוד
ויש א. בוקר בהנחה או לחילופין תו למסעדה של 100 ש"ח בהנחה ויש שם רשימת מקומות למהדרין
לגבי המלונות -100%

מבררת בשביל מישהי
אשמח לדעת מה ההטבות שיש בהסתדרות המורים
ברמי לוי, שופרסל, ניצת הדובדבן, ופוקס
אם מישהי יכולה לכתוב לי אני אשמח מאוד.
אני שואלת גם לגבי התווי קנייה בהנחה של אחוזים מסויימים- אשמח לדעת אם יש וכמה אחוזי ההנחה
או על הטענה בכרטיס של הסתדרות, מהם אחוזי ההנחה של ההטענה. תודה רבה!

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
מבררת בשביל מישהי
אשמח לדעת מה ההטבות שיש בהסתדרות המורים
ברמי לוי, שופרסל, ניצת הדובדבן, ופוקס
אם מישהי יכולה לכתוב לי אני אשמח מאוד.
אני שואלת גם לגבי התווי קנייה בהנחה של אחוזים מסויימים- אשמח לדעת אם יש וכמה אחוזי ההנחה
או על הטענה בכרטיס של הסתדרות, מהם אחוזי ההנחה של ההטענה. תודה רבה!
שתיכנס לאתר ותראה מדויק
לגבי פוקס זה 25 אחוז עד 500 שח בחודש(ולא ר לפוקס אלא לרשימת חניות בקטגוריית ה25)
אחכ 20 אחוז עד 2000 נוספים בחודש

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה