יו"ר דירקטוריון אנג'ל הפגין מול מרן רה"י. האם תפסיקו בגלל זה לרכוש ממוצרי החברה?

• לא קונה אנג'ל עד להתנצלות!

• לא משתתף בחרם הצרכני

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

ברכה וישועה

משתמש פעיל
סיכום טענת המתנגדים בסדר אקראי (ותחילת תשובה בצידם - מוזמנים להמשיך)

הוא לא מייצג את החברה (לא מדויק, אבל בכל מקרה זה לא רלוונטי לאחר שהחברה מתעקשת לא לפתור את הנושא, וזה עוד לפני הטינופת של המשפחה)
  • זה יחזור כבומרנג (רק לידיעה הם גם עכשיו יעשו כל מה שיזיק לימין בכל מחיר למשל להוציא כסף מהארץ, ובכל מקרה כבר יש חרם וזה לא קרה!!!)
  • הרבנים לא תומכים זה סתם נערי אינטרנט - (שקר! הם תומכים ועוד איך תומכים! יש רשימה של תומכים בקול ועוד יותר בשקט )
  • זה בשביל האגו ולא לשם שמיים (אמרתם לשם יחוד לפני שכתבתם את התגובה שלכם?! וברצינות, כמובן שגם מעורב כוונות אגו של הציבור, וגם, יש לנו כציבור זכויות וזכותנו לדרוש אותם , ויהי רצון שנזכה שכל מעשינו יהיו לשם שמיים בנקיות)
  • פרנסה של יהודים נפגעת (זה באמת כואב, ובאמת צריך לפתור , רק שאם הם מוכרים משהו שכרגע הוא לא טוב לציבור, הפתרון צריך להיות אחר מאשר להכריח את הציבור בכח לקנות (כן, להשתמש ברגש היהודי שלנו זה בכח) פתרון אפשרי למשל יכול להיות שעד שיעברו לזכיינות של רשת אחרת ימכרו מוצרים שלא נוגדים את ההסכם, בקיצור צריך למצוא לזה פתרון, אולי אפילו מכספי הציבור אבל לא על חשבון האינטרס הציבורי.)
כל הכבוד על הליקוט והתגובה אענה על עיקרי הטענות
1. לדעתי זה די שקר. גם עם החברה היתה אומרת שאין לה קשר למהלך של בר לב והוא עשה זאת כאדם פרטי, זה לא היה מתקבל אצל הציבור המחרים. כמו כן חברת אנג'ל לא חושבת שיש ראיה קלה שהוא הגיע על דעת החברה, ולכן אין לה מה לכתוב שהוא הגיע על דעתו, כי כולם יודעים שהיא הגיעה על דעתו. (כמובן שמה שאחיין של המנכ"ל כתב בטח שאין מה להתייחס לזה)
שדובר שזה יחזור כבומרנג לא חשבו שעכשיו יתחילו לפטר עובדים וכדו' רק ברגע שמחרימים חברה על מעשים של יו"ר דירקטוריון שלה זה יכול לחזור בכל מיני צורות עלינו שקשה עכשיו לחשוב עליהם. ובפרט אם חרמות כאלו ימשיכו אלו דברים שגורמים לציבור החילוני להתאגד (כרגע בשונה מאיתנו הם לא מאוגדים והם גם די מכרים בזכות של ההפגנה של כל אחד) [בהפגנה נגד אהרן ברק ייתכן שגם היו עובדים בכירים של חברות מסויימות וכו]
שדובר על האגו התכוונו שהציבור מאוכזב שהרפורמה לא הצליחה ומנסה להוציא את התסכול שלו על משהו אחר (ויתכן שהציבור כל כך התרגל שהוא שולט בכל המדינה בתקציב, במשרדים הממשלה ועוד, לכן הוא זעם איך זה שהוא מעיז ללכת נגדינו) [לגבי הרפורמה תראו את התקציב שהביאו ב"ה לחרדים ותגידו, אם אפשר לשאול בשביל מה נבחרנו והשמאל שולט וכדו' עיקר השליטה זה בתקציב המדינה וכן בכל מיני פינוקים שכבר מקבלים ויקבלו ממשרדי הממשלה הרפורמה זה דבר זניח יחסי אבל אכ"מ]
שדובר על פרנסה דובר בעיקר על הזכיינים וכן על עובדי החברה שלא חטאו כלום. ולגבי הטענה שא"א להכריח לאכול ממוצרי החברה, אף אחד לא מכריח, מבקשים לא לעשות חרם. ובנינו בקלות כל אחד יכל להבין שאין קשר מה שהוא עשה. לגבי פיתרונות זה קצת מצחיק שאף אחד לא מכיר את ההסכמים שלהם ומביע דעות כמו כן לא פתרתם את כל עובדי החברה שיש להם עבודת כפים

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
1. לדעתי זה די שקר. גם עם החברה היתה אומרת שאין לה קשר למהלך של בר לב והוא עשה זאת כאדם פרטי, זה לא היה מתקבל אצל הציבור המחרים. כמו כן חברת אנג'ל לא חושבת שיש ראיה קלה שהוא הגיע על דעת החברה, ולכן אין לה מה לכתוב שהוא הגיע על דעתו, כי כולם יודעים שהיא הגיעה על דעתו. (כמובן שמה שאחיין של המנכ"ל כתב בטח שאין מה להתייחס לזה)
אתה שוב ושוב מתעלם מהפוסט של המנכ"ל עצמו שגיבה את בר לב

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נגיד עכשיו כשהמניה בירידה שווה לקנות ולמכור בסוף יום כשמישהו מעלה אותה?

h.m Automation

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
כל הכבוד על הליקוט והתגובה אענה על עיקרי הטענות
לדעתי זה לא שקר. כמה מילים של התנצלות והיינו חוזרים לקנות. אולי היו נשארים כמה בשוליים אבל החרם היה מאבד את המומנטום
שדובר שזה יחזור כבומרנג לא חשבו שעכשיו יתחילו לפטר עובדים וכדו' רק ברגע שמחרימים חברה על מעשים של יו"ר דירקטוריון שלה זה יכול לחזור בכל מיני צורות עלינו שקשה עכשיו לחשוב עליהם. ובפרט אם חרמות כאלו ימשיכו אלו דברים שגורמים לציבור החילוני להתאגד (כרגע בשונה מאיתנו הם לא מאוגדים והם גם די מכרים בזכות של ההפגנה של כל אחד)
זה מצחיק. אף פעם לא שמענו שחרם חילוני ובמיוחד כזה שבא "להחזיר לנו" החזיק במיוחד.
[בהפגנה נגד אהרן ברק ייתכן שגם היו עובדים בכירים של חברות מסויימות וכו]
שדובר על האגו התכוונו שהציבור מאוכזב שהרפורמה לא הצליחה ומנסה להוציא את התסכול שלו על משהו אחר (ויתכן שהציבור כל כך התרגל שהוא שולט בכל המדינה בתקציב, במשרדים הממשלה ועוד, לכן הוא זעם איך זה שהוא מעיז ללכת נגדינו) [לגבי הרפורמה תראו את התקציב שהביאו ב"ה לחרדים ותגידו, אם אפשר לשאול בשביל מה נבחרנו והשמאל שולט וכדו' עיקר השליטה זה בתקציב המדינה וכן בכל מיני פינוקים שכבר מקבלים ויקבלו ממשרדי הממשלה הרפורמה זה דבר זניח יחסי אבל אכ"מ]
אז מה אם מעורב בזה גם קצת אגו. כל מצוה שלכם נעשית 100 אחוז לשם שמיים? יש כאן גם ענין של כבוד התורה וגם קצת אגו. בסדר?
אה. והרפורמה זה בכלל לא דבר זניח. עצם זה שאתם רואים את זה ככה זה אומר עליכם הרבה

שדובר על פרנסה דובר בעיקר על הזכיינים וכן על עובדי החברה שלא חטאו כלום. ולגבי הטענה שא"א להכריח לאכול ממוצרי החברה, אף אחד לא מכריח, מבקשים לא לעשות חרם. ובנינו בקלות כל אחד יכל להבין שאין קשר מה שהוא עשה. לגבי פיתרונות זה קצת מצחיק שאף אחד לא מכיר את ההסכמים שלהם ומביע דעות כמו כן לא פתרתם את כל עובדי החברה שיש להם עבודת כפים
אם אני זכיין אני שם מודעה מסודרת שאומרת שאני תומך בחרם ומפרט מה בדיוק קשור לאנג'ל ומה לא. מה כזה מסובך. אם בנאדם רגיל לקנות בחנות מסוימת למה שהוא לא ימשיך לקנות שם כשהזכיין מודיע בפירוש שהוא תומך בחרם?
חוץ מזה את העובדים לא יפטרו כל כך מהר.לא צריך להגזים

הגולם החולם

משתמש מקצוען
נגיד עכשיו כשהמניה בירידה שווה לקנות ולמכור בסוף יום כשמישהו מעלה אותה?
לא שייך בכלל לאשכול הזה
באופן כללי, במניות תמיד תמיד הכלל הוא כשמשקיעים הוא לא לחשוב על תאריך יעד שבו מוצאים את הכסף.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
לא ראיתי את הפוסט. אתה ראית אותו? אתה יכול לעלות אותו? שמישהו יעלה ונראה אם הוא גיבה ואיך הוא גיבה?
בשמחה, מוזמן לקרוא בגלובס
ציטוט מתוך הכתבה -
מנכ"ל המאפייה, ירון אנג'ל, יצא בפוסט משלו, שבו הביע תמיכה גלויה ביו"ר בר-לב

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אתה יכול לעלות לי נט פרי לא נותן לי לפתוח את זה
את מה שרלוונטי העליתי פה, מוזמן לשאול את הכתב לגבי מקורותיו
אני מנוטפר ואין לי גישה לפוסטים של ירון אנג'ל ברשתות החברתיות

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני הייתי נגד החרם בהתחלה כיון שיו"ר דירקטוריון חצוף ככל שיהיה זה לא סיבה להחרים
אבל ההתנהלות של אנג'ל השערורייתית והמזלזלת היא סיבה להחרים עד שהיא תבא ותכבד את קהל הלקוחות שלה גם אם הם אוכלי חינם לטענתם

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
אתה שוב ושוב מתעלם מהפוסט של המנכ"ל עצמו שגיבה את בר לב
לא ראיתי את הפוסט. אתה ראית אותו? אתה יכול לעלות אותו? שמישהו יעלה ונראה אם הוא גיבה ואיך הוא גיבה?

מוזר מאוד שאף אחד פה לא מעלה את הפוסט הנ"ל,
הלא זה אמור להיות פוסט "חורך אשכולות" בפנ"ע..

מי מתנדב?

אולי זה יעזור לשכנע את כל ה'מסנגדים' למיניהם..

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מוזר מאוד שאף אחד פה לא מעלה את הפוסט הנ"ל,
הלא זה אמור להיות פוסט "חורך אשכולות" בפנ"ע..

מי מתנדב?

אולי זה יעזור לשכנע את כל ה'מסנגדים' למיניהם..

יהושע הצדיק

משתמש מקצוען
ברוך ה'. הייתי במירון. הכול היה שם ללא חשש אנג'ל. הרי כל מירון זה לשמוח על כבוד התורה של רבי שמעון ואי אפשר לעשות זה עם לחם ולחמניות של אלה שמבזים. גם היום בסעודות של הרב מרימנוב זי"ע והלילה בסעודות לכבוד הצדיק הנסתר רבי יוסף וולטוך , לא יהיה חשש אנג'ל.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ברוך ה'. הייתי במירון. הכול היה שם ללא חשש אנג'ל. הרי כל מירון זה לשמוח על כבוד התורה של רבי שמעון ואי אפשר לעשות זה עם לחם ולחמניות של אלה שמבזים. גם היום בסעודות של הרב מרימנוב זי"ע והלילה בסעודות לכבוד הצדיק הנסתר רבי יוסף וולטוך , לא יהיה חשש אנג'ל.
באירוע קדושי מירון במירון היה אנג'ל
יש סרטון שמשאית של אנג'ל פורקת שם סחורה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה