עזרה החלקת שיער קרטין מומלץ?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

קוויק

משתמש מקצוען
עשיתי כמה וכמה החלקות קראטין בעבר, בכמה מקומות שונים,
זאת ההחלקה הכי טובה מבחינת מראה, השיער נראה מעולה, רך, חלק, טבעי וטוב
אבל,
ככל שעובר הזמן רוב הספריות מפסיקות להשתמש איתו, אלו שעשיתי אצלם כולן עברו לאורגנית, הררתי המון על הענין, בכל החלקות הקראטין יש פורמולין שהוא חומר מסוכן ולא בריא.

ממליצה על האורגנית גם, מבחינת מראה הקראטין יותר טובה, אבל גם היא מצוינת, אם עושים במקום טוב ומקצועי, אז לא רואים כמעט הבדל.

מבחינת המחזיק או לא, החזיקו פחות או יותר אותו דבר, בפעם הראשונה והשניה פחות חזק, אח"כ כבר השיער נשאר תמיד חלק. שורשים ברור שגדלים ואז צריך לעשות אותם.

GOOD TIME

משתמש חדש
עשיתי כמה וכמה החלקות קראטין בעבר, בכמה מקומות שונים,
זאת ההחלקה הכי טובה מבחינת מראה, השיער נראה מעולה, רך, חלק, טבעי וטוב
אבל,
ככל שעובר הזמן רוב הספריות מפסיקות להשתמש איתו, אלו שעשיתי אצלם כולן עברו לאורגנית, הררתי המון על הענין, בכל החלקות הקראטין יש פורמולין שהוא חומר מסוכן ולא בריא.

ממליצה על האורגנית גם, מבחינת מראה הקראטין יותר טובה, אבל גם היא מצוינת, אם עושים במקום טוב ומקצועי, אז לא רואים כמעט הבדל.

מבחינת המחזיק או לא, החזיקו פחות או יותר אותו דבר, בפעם הראשונה והשניה פחות חזק, אח"כ כבר השיער נשאר תמיד חלק. שורשים ברור שגדלים ואז צריך לעשות אותם.
לא קימת החלקת קראטין ללא החומר המסוכן?

קוויק

משתמש מקצוען
לא קימת החלקת קראטין ללא החומר המסוכן?
לפי מה שאני בררתי , ואצל הרבה - אין

יש מישהי ותיקה בבני ברק שאני יודעת שהיא עושה משולב והיא טוענת שאצלה זה רק מחומר טוב ומאושר, אבל כל האחרות טוענות שאין כזה דבר. תעשי גוגל על החומר הזה ותראי מה רשום, אומרים שממש מסוכן

GOOD TIME

משתמש חדש
לפי מה שאני בררתי , ואצל הרבה - אין

יש מישהי ותיקה בבני ברק שאני יודעת שהיא עושה משולב והיא טוענת שאצלה זה רק מחומר טוב ומאושר, אבל כל האחרות טוענות שאין כזה דבר. תעשי גוגל על החומר הזה ותראי מה רשום, אומרים שממש מסוכן
מי זאת שעושה משולב?
אפשר לקבל מספר?

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק
כל החלקה זקקוה לתחזוק, זה ממש לא משנה איזו.
ההחלקה משפיעה אך ורק על השיער הקיים אין דרך לשנות את המבנה הגנטי של השיער שעדיין לא צמח (שזה בעצם מה שההחלקה עושה)
אני אישית עשיתי קראטין ואני מרוצה מאוד מוד, עברה כבר חצי שנה+ ועדיין ב"ה לא יצאו שורשים נוכחים (אבל זה קשור כבר לשיער בעצמו)
השיער נראה בריא יותר, חי יותר, הנשירה (אצלי לפחות) הופחתה משמעותית עד כמעט כלום, וההחלקה נראת טבעית טבעית, אף אחת לא מאמינה לי שאני מוחלקת ושזה לא השיער שלי במראה הטבעי שלו.

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לגבי החומרים המסוכנים, אני אשית התוודעתי לנושא רק אחרי,
אבל באמת חשוב מאוד מאוד לבדוק שהספרית משתמשת בחומרים שמאושרים על ידי משרד הבריאות (כיום)

GOOD TIME

משתמש חדש
לגבי החומרים המסוכנים, אני אשית התוודעתי לנושא רק אחרי,
אבל באמת חשוב מאוד מאוד לבדוק שהספרית משתמשת בחומרים שמאושרים על ידי משרד הבריאות (כיום)
למשהי ידוע על החלקת קראטין שמאושרת ע"י משרד הבריאות?

רכזת בקרה

משתמש חדש
מניסיון של כמה שנים בתחום,ואחרי הרבה בירורים ונסיונות עם כמה בנות משפחה וחברות,
הכי מומלץ החלקה אורגנית. בקראטין יש פורמלין -חומר מסוכן ממש שהביא אישה לאי ספיקת כליות!!-אל תתחילי עם זה , ומי שאומרת שיש לה אישור ממשרד הבריאות תבקשי לראות בעיניים אישור.
אני אישית עשיתי החלקה אורגנית על שיער תלתלים של ביסלי... אף אחת לא האמינה לי אח"כ איזה שיער היה לפני- כמובן שחובה לתחזק את השורשים, אבל חוץ מהשורשים החומר שאיתו עשו לי עמיד בצורה מדהימה והחזיק לי עד שהתארך בלי סוף וגזרתי... נראה טבעי ומהמם
אשמח לתת בשמחה את הטלפון של מי שעשיתי אצלה-נמצאת בשערי העיר בירושלים-אישה אמינה ומושלמת...

נעמי אדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
דניאל היום זאת בת ;)
נכון שיש בנות בשם הזה
אבל במקרה הזה דניאל זה שם של גבר
המכון שלו אבל עובדות שם נשים.

יש מישהי בירושלים קוריאם לה אורטל ג'קי- השיטה שלה מעולה
ויש לה תלמידות שעובדות בשיטה שלה בכמה מקומות בארץ
אני יודעת על כמה בבניברק.

לי אישית זה ההחלקה היחידה שהחזיקה
(שיער עבה מאד ונפוח מאד)

הודיה צ

משתמש רשום
מכירות מישהי בבני ברק שעושה אורגנית טוב?
אני מכירה כמה, אבל רוצה מישהי מומלצת מאוד..

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למי שלא רוצה להחליק אפשר לעשות קרטין בלי השלב של ההחלקה- מה שנקרא שיקום קרטין
זה נע בין גלי למתולתל עדין

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש אחת אלופה בביתר שמגיעות אליה מכלללל הארץ!
רונית כהן
אני ואחותי עשינו אצלה ואנחנו מרוצות בטירוף!
ממש ממליצה...

הודיה צ

משתמש רשום
אבל אין לי אפשרות ללכת רחוק.. אני חייבת מישהי מבני ברק והסביבה הקרובה..
מישהי מכירה?
מישהי שמעה על איילת עושמי? איך היא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה