מידע שימושי החלקה לשיער לשבוע

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אפשר לפרסם טלפון / מייל של איילת?

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לכל מי שרוצה החלקה מדהימה, עם שיער חלק גולש..
ולא, אני לא אומרת את זה עכשיו כמו כל הספריות שמבטיחות הרים וגבעות.. ואפילו בקעה את לא מקבלת בסוף:)
אני אומרת את זה מניסיון אישי על עצמי.
גם אני נדפקתי. על אף שהלכתי למספרה של מישהי שנמצאת בתחום כבר מלאא שנים.עם אינספור המלצות על כל סוגי עיצובי השיער. בהחלקה- התאכזבתי קשות..[והיא לוקחת מחיר יקר מאדד ] השיער נשאר נפוח, הייתי חייבת לעשות כל הזמן פן.. כדי שזה יראה בסדר.. וגם נשאר קצת גלי,וממש לא חלק לגמרי. (וכל זה, אחרי תיקון נוסף שהיא עשתה להחלקה..)
ועכשיו- כשכבר נשבר לי מלעשות פן כל היום..
שמעתי המלצה על אחת תותחית- שעושה החלקה אורגנית- איילת מפ"ת (וגם יחסית זולה לשוק..)
וראיתי תמונות של השיער של חברות שעשו אצלה (אפילו אחרי שנה..). והשיער חלק, גולש. מדהים!
הלכתי אליה בעצמי, ואני יכולה לומר רק- וואוווווווווווו. אני פשוט לא מאמינה.. אני מרוצה ברמותת
השיער פשוט מדהים.. רך וחלק.. עם ברק. וטבעי.. (וממש לא קרשים..) בלי צורך בפן או מחליק בכלל.. ובלי שום הגבלות.. של ים/ סוג שמפו/ מס' חפיפות, וכל ההגבלות למינהן..
ממליצה בכל פה, ואני לא מקבלת אחוזים על זה.. פשוט חבל לי שעוד מישהו יעבור את עוגמת הנפש שעברתי..
מי שמעונינת בתמונות של השיער שלי של לפני ואחרי, או בפרטים נוספים, יכולה לפנות באישי.
@ANNA! אני גם אשמח לפרטים
FerreroRocher.prog :rolleyes: gmail.com
תודה :)

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מי שבקשה מוזמנת לקבל!!
@ANNA כנראה שכחה אותנו ;)
0532427006

וברשות כל הבנות אני מסייגת, שאכן ההחלקה של אילת היא הכי טבעית שבעולם, ולא גמרו להחמיא לי עליה, והמחיר טוב לכל דורש, והשיער היה חלק וגולש כאילו צמח לי שיער חדש (אחרי שבגן בכיתי לאמא: שלכולם יש חלק ורק לי קוקו תלתלים שעומד יציב לפי מצב רוח)
אבל עכשיו, אחרי חודש וחצי מאז, השיער עדין מהמם אבל לצערי נהיה לו משהו גלי, והוא כבר לא כל כך חלק כשהיה...
והנה כבר קבעתי איתה תור לתיקון :rolleyes:
וצריכה לחזור לשם מירושלים (אוף)

יעל בויאר

משתמש מקצוען
אחרי החלקה אורגנית צריך להשתמש בשמפו ללא מלחים. אולי לכן ההחלקה ירדה?

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מי שבקשה מוזמנת לקבל!!
0532427006
מדובר ב @ANNA! כמובן...
ולגבי איילת - היא חרדית?
מהו טווח המחירים שלה?
יש לה אחראיות?
אבל עכשיו, אחרי חודש וחצי מאז, השיער עדין מהמם אבל לצערי נהיה לו משהו גלי, והוא כבר לא כל כך חלק כשהיה...
האם התיקון במסגרת האחראיות (- בהנחה שיש), או במחיר מלא?
תודה

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מדובר ב @ANNA! כמובן...
את המשפט הזה לא הבנתי;)

אהה... אופס! עכשיו הבנתי... טעיתי באיות. סליחה משתי האננות--
ולגבי איילת - היא חרדית?
לא בדיוק.
כלומר בכלל לא... (היא קוראת לעצמה דתיה, אבל כשאני הגעתי אליה די הופתעתי)
מהו טווח המחירים שלה?
היא לקחה לי 800 ש"ח
חיזוק שורשים בסביבות ה-500 ש"ח
יש לה אחראיות?
אחריות מלאה!
האם התיקון במסגרת האחראיות (- בהנחה שיש), או במחיר מלא?
התיקון בתחום האחריות, ולא צריך לשלם כלום.
בקטע הזה היא מאוד מאוד אמינה.
מקווה שהועלתי...
בהצלחה!!

נערך לאחרונה ב:

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
את המשפט הזה לא הבנתי;)

אהה... אופס! עכשיו הבנתי... טעיתי באיות. סליחה משתי האננות--

לא בדיוק.
כלומר בכלל לא... (היא קוראת לעצמה דתיה, אבל כשאני הגעתי אליה די הופתעתי)

היא לקחה לי 800 ש"ח
חיזוק שורשים בסביבות ה-500 ש"ח

אחריות מלאה!

התיקון בתחום האחריות, ולא צריך לשלם כלום.
בקטע הזה היא מאוד מאוד אמינה.
מקווה שהועלתי...
בהצלחה!!
שאלה אחרונה בל"נ,
המספרה שלה נעימה לשהייה, או שהיא מספרה של "שכונה" כזו...
כי יש לי סיוטים ממקום שכזה:rolleyes:

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@פררו רושה
הכי טוב יהיה שתפני אלי למייל.
אני אגיד לך הכללל! ואם את מגיעה מירושלים אז אנחנו בכלל באותו סירה. קיצור נדבר---
אבל תעשי טובה, תשאירי את את המייל שלך, כי המייל שלי זה אותיות של שמי הפרטי ולא בא לי...

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
וברשות כל הבנות אני מסייגת, שאכן ההחלקה של אילת היא הכי טבעית שבעולם, ולא גמרו להחמיא לי עליה, והמחיר טוב לכל דורש, והשיער היה חלק וגולש כאילו צמח לי שיער חדש (אחרי שבגן בכיתי לאמא: שלכולם יש חלק ורק לי קוקו תלתלים שעומד יציב לפי מצב רוח)
היי,
אז לכל מי שחשבה ששכחתי לענות..
הייתי במלונית קורונה, ולא נכנסתי לפרוג בזמן הזה..
לגבי מה שכתבת @עדיה שיר כ"כ מוזר לי לשמוע, כי באמת היו לי עוד איזה 6 חברות שעשו, ולא שמעתי על זה. מעניין למה קרה לך כך..
ו @פררו רושה לגבי השאלה שלך-
המספרה שלה נעימה לשהייה, או שהיא מספרה של "שכונה" כזו...
היא עובדת בבית שלה. ולי היה ממש נעים איתה בזמן הזה של ההחלקה.
נכון שהיא לא חרדית, קוראת לעצמה דתיה, [וזה כמובן משתנה אצל כל אחד וההגדרות שלו לכל מושג כזה..]
אבל היא ממש נעימה ונוחה בשביל להיות איתה 4-5 שעות.

T A M A R

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מישהי מכירה החלקת שיער ביתית?
(ראיתי משהו שנקראה פראדה, אבל מחפשת לשמוע ממישהו שעשה)

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@פררו רושה
הכי טוב יהיה שתפני אלי למייל.
אני אגיד לך הכללל! ואם את מגיעה מירושלים אז אנחנו בכלל באותו סירה. קיצור נדבר---
אבל תעשי טובה, תשאירי את את המייל שלך, כי המייל שלי זה אותיות של שמי הפרטי ולא בא לי...
@עדיה שיר בואי ל gmail.com:pXXXX,
ואני אשמח אם זה יקרה כבר היום, אם לא קשה לך.

נערך לאחרונה ב:

שמחה כ

משתמש מקצוען
לכל מי שרוצה החלקה מדהימה, עם שיער חלק גולש..
ולא, אני לא אומרת את זה עכשיו כמו כל הספריות שמבטיחות הרים וגבעות.. ואפילו בקעה את לא מקבלת בסוף:)
אני אומרת את זה מניסיון אישי על עצמי.
גם אני נדפקתי. על אף שהלכתי למספרה של מישהי שנמצאת בתחום כבר מלאא שנים.עם אינספור המלצות על כל סוגי עיצובי השיער. בהחלקה- התאכזבתי קשות..[והיא לוקחת מחיר יקר מאדד ] השיער נשאר נפוח, הייתי חייבת לעשות כל הזמן פן.. כדי שזה יראה בסדר.. וגם נשאר קצת גלי,וממש לא חלק לגמרי. (וכל זה, אחרי תיקון נוסף שהיא עשתה להחלקה..)
ועכשיו- כשכבר נשבר לי מלעשות פן כל היום..
שמעתי המלצה על אחת תותחית- שעושה החלקה אורגנית- איילת מפ"ת (וגם יחסית זולה לשוק..)
וראיתי תמונות של השיער של חברות שעשו אצלה (אפילו אחרי שנה..). והשיער חלק, גולש. מדהים!
הלכתי אליה בעצמי, ואני יכולה לומר רק- וואוווווווווווו. אני פשוט לא מאמינה.. אני מרוצה ברמותת
השיער פשוט מדהים.. רך וחלק.. עם ברק. וטבעי.. (וממש לא קרשים..) בלי צורך בפן או מחליק בכלל.. ובלי שום הגבלות.. של ים/ סוג שמפו/ מס' חפיפות, וכל ההגבלות למינהן..
ממליצה בכל פה, ואני לא מקבלת אחוזים על זה.. פשוט חבל לי שעוד מישהו יעבור את עוגמת הנפש שעברתי..
מי שמעונינת בתמונות של השיער שלי של לפני ואחרי, או בפרטים נוספים, יכולה לפנות באישי.
אני אשמח לתמונות- אפשר למייל? אין לי פרטי simcha2626אין לכתוב כתובת מייל תודה רבה

בוב ספוג

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה
אבל זה באותו נושא..
אני מתעניינת בהחלקה לשיער מה ההחלקה המועדפת לשיער דק חלק ובקצוות גלי,
שלא תהרוס את השיער(לא משהו מסיבי)
אשמח לתשובה

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
מי שבקשה מוזמנת לקבל!!
0532427006

מקפיצה...
יכולה להגיד לי כמה זמן החזיקה לך ההחלקה?
וכמה היא לוקחת בערך?

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יכולה להגיד לי כמה זמן החזיקה לך ההחלקה?
השיער שעבר החלקה נשאר מהמם כמו בהתחלה כבר שנתיים אחרי..
השורשים כמובן צריך לחדש כל פעם..
היא לוקחת בסביבות ה1000

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
צריך לחפוף עם שמפו מיוחד? א"כ איזה?
לא. אין שום הגבלות
ואחרי אמבטיה צריך לייבש עם פן?
ממש לא.
החלקה שצריך לעשות פן כדי שהיא תיראה טוב זה לא נחשב להחלקה טובה..
כל המטרה בהחלקה שזה יראה טבעי, ויתייבש טבעי בלי שום עבודה נוספת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה