דרוש מידע החלפת/מכירת/קניית כרטיסים למירון

מצב
הנושא נעול.

שלום053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם כבר יש מקום/אשכול/אתר/קו טל' שבו ניתן לשמוע/להשאיר הודעות על החלפת/מכירת/קניית כרטיסים למירון?
תודה מראש!

מושלם

משתמש רשום
אולי נתחיל פה???
אני מחפשת כרטיסים לשעות הצהריים: 2-3.
יש מישהוא מב"ב שקנה ולא צריך?

avigaillll

משתמש פעיל
רוצה להחליף או למכור כרטיסים מבית שמש, 11:00 בבוקר תמורת כרטיסים ל6 בבוקר,

שלום053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אנו רוצים להחליף כרטיסים מביתר מליל חמישי (כרטיס 1) וחמישי בצהריים (5 כרטיסים) לרביעי בצהריים מועד 1.
תודה!!

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כמידי שנה נפתחה מערכת להחלפת מכירת וקניית כרטיסים שהונפקו ע"י חברת קווים במודיעין עילית לנסיעה למירון בל"ג בעומר.
086188650
התפרסם בידיעון

נערך לאחרונה ב:

שלום053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כמידי שנה נפתחה מערכת להחלפת מכירת וקניית כרטיסים של חברת קווים במודיעין עילית לנסיעה למירון בל"ג בעומר.
086188650
התפרסם בידיעון
זה רק במודיעין עילית? או בכל חברת קווים?
ומתי יפתחו במקומות אחרים?

אני וביתי

משתמש מקצוען
מודיעין עילית בלבד.

כשתושבי שאר הערים יתקפו ביזמות יהיה גם שם...
לפי איך שנכתב באשכול אחר זה לא יזמות זה ספסרות קונים כמות של כרטיסים ואח"כ מוכרים במחיר יותר גבוה. אני הייתי מצפה לפחות מהאתר דכאן לחסום פרסום לכאלו יוזמות.

אמא יש רק אחת

משתמש מקצוען
לפי איך שנכתב באשכול אחר זה לא יזמות זה ספסרות קונים כמות של כרטיסים ואח"כ מוכרים במחיר יותר גבוה. אני הייתי מצפה לפחות מהאתר דכאן לחסום פרסום לכאלו יוזמות.
ממש לא, קו מועיל ומוצלח ביותר. יש כמה אנשים שמנצלים את הקו לספסרות.

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ממש לא,
להבנתי מדובר בקו תיווך בלבד!

שלום053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למכירה 2 כרטיסים - "נוער", ליום חמישי בין השעות 10:00 ל-12:00 לפנה"צ מביתר למירון.

נערך לאחרונה ב:

MBR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
למכירה 2 כרטיסים "מבוגר" מבני ברק ביום חמישי ב-10:00 בבוקר
0527169280

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
קופמת על האשכול - דרך מי קניתם? וכמה זה עלה? בשנים האחרונות שילמתי בערך 100 ש"ח דרך הופמן, אבל שמעתי השבוע שמישהו קנה ב-60

שלום053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מירושלים תבררי ב"אגד".
נראה לי עולה 60 ש"ח - מבוגר, 37.50 ש"ח - נוער. משהו כזה.
אצל הופמן כל השנים עלה יותר מכפול (מבלי לדבר סרה באף אחד, זכותם להרויח כמה שאנשים מוכנים לשלם)

ששונית

משתמש מקצוען
אולי יש למישהו למכור כרטיס אחד אגד מבעלז אוטובוס מספר ארבע ביום רביעי בשעה 11 בלילה

אחות

משתמש מקצוען
ממש לא, קו מועיל ומוצלח ביותר. יש כמה אנשים שמנצלים את הקו לספסרות.
ממש לא.
אבא הלך וקנה ואמא שלחה את הילדה לסידורים כשחזרו הביתה.....

נותרו ......
יש לנו למכור במודיעין עילית 2 כרטיסים מבוגר למועד 5- 6:30 בוקר עד 8:30 בוקר
קנינו ב55 ש''ח לכרטיס.
0527675802

ל''ג שמח.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה