דרוש מידע החלפת מורה נהיגה בירושלים ו/או המלצה על מורה

הכל בדקה

משתמש צעיר
יש לי מורה מאוד טוב.
הבעיה היא שבגלל שהוא מצוין הוא גם מאוד עמוס
והזמינות אצלו לשיעורים מאוד מצוצמצת
נמאס לי מהסחבת ואני רוצה להתחיל להריץ עניינים. האם זה אפשרי בכלל להחליף באמצע?
צריך להתחיל מהתחלה, איך זה עובד?
ובכלל, למי תמליצו לי לעבור? ידני בירושלים.

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין שום בעיה להעביר
הנה אחד מעולה קוראים לו יוסי
0506495555
תסכם אתו מראש שאתה רוצה הכל זריז, וכך יהיה

הכל בדקה

משתמש צעיר
אין שום בעיה להעביר
הנה אחד מעולה קוראים לו יוסי
0506495555
תסכם אתו מראש שאתה רוצה הכל זריז, וכך יהיה
תודה רבה. והשיעורים שכבר עשיתי יעלו לי לחשבון השיעורים הנדרשים? ומה אעשה אם הטופס הירוק מונח אצל המורה?

הכל בדקה

משתמש צעיר

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה רבה. והשיעורים שכבר עשיתי יעלו לי לחשבון השיעורים הנדרשים? ומה אעשה אם הטופס הירוק מונח אצל המורה?
בעיקרון אמור לעלות, ובתנאי שהמורה הראשון כותב את זה בטופס ירוק.
הבעייה של(חלק מה)מורים קשה לשחרר טופס ירוק.
אולי עדיף לעשות בערמה (אני רוצה לקחת פסק זמן... וכדו')
אם המורה ישר הוא גם ירשום כמה שעות עשית, וגם יחזיר אותו

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ידני
גם הוא וגם אבא שלו מורים
מלמד מאוד טוב
משיג מקומות לטסט בקלות, רק צריך להתנות איתו מראש שרוצים תהליך מזורז
באתי מחו"ל והייתי צריך המרה מלאה בזמנו (שעות+טסט וכו') התחלתי אתו בכ' תמוז וסיימתי בז' אב ולמדתי ממנו הרבה

הכל בדקה

משתמש צעיר
ידני
גם הוא וגם אבא שלו מורים
מלמד מאוד טוב
משיג מקומות לטסט בקלות, רק צריך להתנות איתו מראש שרוצים תהליך מזורז
באתי מחו"ל והייתי צריך המרה מלאה בזמנו (שעות+טסט וכו') התחלתי אתו בכ' תמוז וסיימתי בז' אב ולמדתי ממנו הרבה
תודה רבה, גם מה שכתבת שהוא משיג טסט בקלות זה חשוב לי, אז תודה, אבל רק שאבין - למורה יש שליטה על מועדי הטסטים?

מאיר530

משתמש פעיל
יש לי מורה שמלמד ידני הוא פשוט תותח מקצועי והכי חשוב ישר כמו סרגל איתך כל הזמן שניה לא בטלפון סבלני רגוע ופשוט מלאך הגעתי אליו אחרי אנשים שהמליצו לי עליו קוראים לו ערן שוחט הוא עובד בבית ספר דרייב קול ולוקח תלמידים גם באופן פרטי 0528804401

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מקפיץ...
כי גם אני מעוניין לדעת על אחד כזה אחרי כמה חודשים מתישים של לימוד מעייף פעם בשבועיים כי למורה שלי אין כמעט זמן...

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אין היום שום משמעות לטופס ירוק על הנייר.
משרד התחבורה עבר לדיגיטלי, ומי שלא עשה דיגיטלי צריך לעשות שוב בדיקת ראיה.
ובקשר לשיעורים- המורה הקודם צריך להעביר אישור בכתב למורה החדש.

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אין היום שום משמעות לטופס ירוק על הנייר.
משרד התחבורה עבר לדיגיטלי, ומי שלא עשה דיגיטלי צריך לעשות שוב בדיקת ראיה.
ובקשר לשיעורים- המורה הקודם צריך להעביר אישור בכתב למורה החדש.
אתה יודע אולי איך מסדרים את הדבר הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה