עזרה החלפות ממלבושי כבוד

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
להשלמת סט מעונינת לרכוש מהמכירה של השנה
שמלות קטיפה עם דוגמה של חוטים תכלת בשרוולים
מידות 5-6 16 18

פלטפורמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח לרכוש חלוק קטיפה שחורה
למעלה-צבע ירוק עם כוכבים חגורת גומי כסף
מידה 20/18
ayalla323 @ gmail.com

מפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
יש לי סרפן חלוק טורקיז עם כתפיות מידה 10. אשמח להחליף במידה 14 או 16

sarago

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת שמלת סריג שחורה עם צוארון לבן מידה 10

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
תתקשרי למספר הזה
היה שם כמה כאלה למכירה
02-5711762

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
יש לי שמלת משולשים מידה 6 ואני צריכה 7 או אולי 8?

ובנוסף למי שיש למכור
חולצת משולשים מידה 2 או /ו 4
חולצה עם כיס באמצע מידה 2 או /ו 4.
חלוק סרפן כחול/סגול מידה 20

תודה רבה!

ועוד משהו- היינו היום בחלוקת הביגוד של מלבושי כבוד
ונשארו שם הרבה מאוד פריטים חולצות פלנל והשמלות עם המעטפת למעלה
בגלל 2 סיבות
1. אנשים הזמינו 3 מידות במקום 1 כי לא ידעו מה יתאים- הסבר לתופעה ששעה אחרי פתיחת הקווים כבר כמעט לא נשארו בגדים לקניה)
2. לא הכל הגיע במידות המוזמנות

klik's

משתמש מקצוען
ועוד משהו- היינו היום בחלוקת הביגוד של מלבושי כבוד
ונשארו שם הרבה מאוד פריטים חולצות פלנל והשמלות עם המעטפת למעלה
בכלל עוד סיבות:
א. הזמנו סט של 5 בגדים, מתוכם הגיעו 4
מה נעשה עם סט של 4 כשחסר החמישי?
(הם אמרו שניתן להחזיר, אם חסר חלק של סט)
ב. השמלות עם המעטפת למעלה פורסמו בצבע וורוד אפור, בפועל הגיע כחול שחור, הרבה פחות יפה ממה שפורסם
רצינו להחליף לצבע שהזמנו, ואמרו שניתן להחזיר אם אנו לא מעוניינים

נ.ב.
קשה לי להאמין שמישהו הזמין סתם מידות נוספות (לא אמרו שיהיה אפשרות להחזיר, ויותר מזה לא בטוחה שנתנו בכלל אפשרות להחזיר סתם)

סה"כ הגיעו דברים יפיפיים
שיעשו לנו את החגים ואת החורף שמח יותר!
וכל הכבוד להם, למרות הכל, הם פעלו ועשו כל מאמץ כדי שתהיה מכירה לחג

klik's

משתמש מקצוען
ואגב
המס' 02-5711726
עובד מעולה!!!
מצאתי דברים מצויינים

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
איך אפשר להחזיר ולמי? מכל מה שהזמנתי [עד שהצלחתי, וממה שנשאר]
הגיע רק דבר אחד. מה אני אמורה לעשות עם זה?

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
פטרתי את הבעיה בדרך מכובדת
מכרתי את שתי השמלות שקיבלתי מתוך שש
הרי אין לי מה לעשות רק עם שתיים

וקניתי באתר של @Tweenset שמלות הרבה יותר יפות
ובמחיר מצחיק
תכנסו כל המאוכזבות ותופתעו

סחלבית

משתמש מקצוען
אני צריכה חולצה לבנה מכופתרת לילד, שרוול ארוך, מידה 2 או 3
אשמח לקנות או להחליף תמורת-
חולצה שרוול ארוך מידה 8/
חולצה שרוול קצר מידה 7/
חולצה שרוול קצר מידה 8

במודיעין עילית או שכונות הצפון בירושלים
0504177226

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה