עזרה החלפה בוורד

אלטע מלמד

משתמש רשום
סוגריים עגולות בטקסט וורד – החלפה ושליטה על עיצוב התוכן שבתוך סוגריים עגולות.
רוצים לשלוט בטקסט של וורד על המופיע בתוך סוגריים? רוצים להחליף בגופן/גודל/צבע וכדומה?
עם קוד (\(*\)) הדבר פשוט ביותר ושימושי מאוד.
1. הקלידו CTRL+H
כעת יפתח לכם המסך חיפוש והחלפה
2. מקמו עצמכם בלשונית החלפה (בד"כ זה ברירת מחדל).
3. בשורת "חפש את" הקלידו (\(*\))
4. סמנו את "השתמש בתווים כלליים"
זהו עכשיו כל מה שבתוך סוגריים עגולות ימצא לכם בחיפוש.
5. בשלב זה תוכלו להגדיר ב"החלף ב" כל מה שתרצו, עיצוב גופן, גודל, צבע, קו תחתי, הטיה, או כל דבר אחר.
6. לאחר ההגדרה עשו חפש והחלף או החלף הכל, לפי הצורך.
בהצלחה.
תודה!
בשורת החיפוש מספיק לרשום \(*\)
בכל אופן זה לא פותר סוגרים בתוך סוגרים, לכן לאחר שנעשה הקטנה של כל הסוגרים בקובץ, כדאי לחפש סוגר סוגר - כזה: ) בגודל שלפני ההקטנה ולהשלים את הקטנת הסוגרים בקובץ.

עד לכאן מההסטוריה...
אבל איך מחליפים סוגרים כאלו בוורד
בָנָֽיו: {ב} וְשֵׁ֣ם
שָֽׁם: {ג} וַיָּ֥מָת
להחליף אותם לסוגריים רגילות
או לשנות להם את הגודל וכו' ...

וכן איך מחליפים סוגרים מרובעות[ ]

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
איך מחליפים סוגרים כאלו בוורד
בָנָֽיו: {ב} וְשֵׁ֣ם
שָֽׁם: {ג} וַיָּ֥מָת
להחליף אותם לסוגריים רגילות
או לשנות להם את הגודל וכו' ...

וכן איך מחליפים סוגרים מרובעות[ ]
להחליף לסוגריים רגילות, 2 חיפושים והחלפות. חפש { החלף ב- (, ואח"כ חפש } החלף ב-).
כנ"ל לגבי סוגריים מרובעות.

לגבי הקטנה של סוגריים כאלו, פשוט להחליף במחרוזת החיפוש הנ"ל לסוגריים הרלוונטיות:
\{*\}
\[*\]

הצ'ייסר

משתמש רשום
עריכה תורנית
סורי על ההקפצה, אבל אני צריך עזרה דחופה.
יש לי מסמך ארוך מאוד, שאני רוצה לעצב כל שורה שמתחילה בתו: % שתהיה בסגנון כותרת.
לחפש תו בראש שורה אני יודע, אבל איך אני מגדיר ב'החלף ב' שיחליף את כל השורה שלפניו?
תודה רבה!

יהושע אבא-שאול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
איך מחפשים תו בתחילת שורה? אשמח מאד לדעת! ובמילים אחרות איך אפשר לחפש מעבר שורה אוטמטי בוורד? הרי אין לזה סימן מיוחד כמו בתג, אלא רווח רגיל!
תודה רבה

הצ'ייסר

משתמש רשום
עריכה תורנית
איך מחפשים תו בתחילת שורה? אשמח מאד לדעת! ובמילים אחרות איך אפשר לחפש מעבר שורה אוטמטי בוורד? הרי אין לזה סימן מיוחד כמו בתג, אלא רווח רגיל!
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה