החלטות לגבי מטבח - צבעים וחיפויים

• פותח הנושא אא
  • פורסם בתאריך

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אשמח לקבל עצות, המלצות ותמונות.
אני עומדת לקראת בחירת צבעי המטבח, ולא יודעת מה לבחור.
ברור לי שאני רוצה צבע לבן. השאלה אם מבריק (יעני לדמות זכוכית) או מט, או אולי עם טקסטורה או שזה פאסה?
האם להוסיף עוד צבע? אם כן - איפה? איזה?

אשמח לקבל תמונות להשראה.

כמו כן, מתלבטת לגבי חיפוי הקיר, האם לעשות זכוכית, ואם כן אם צבע חלק או עם דוגמא.

יש רעיונות?

מצרפת את תכניות המטבח, אם זה יעזור לכם לעזור לי.

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    1.jpg
    KB 133.9 · צפיות: 64
  • הדמייה 1.jpg
    הדמייה 1.jpg
    KB 116.9 · צפיות: 53
  • הדמייה 3.jpg
    הדמייה 3.jpg
    KB 97.5 · צפיות: 63
  • הדמייה 4.jpg
    הדמייה 4.jpg
    KB 55.9 · צפיות: 58

yaniv_55

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אניהייתיעושה מבריק יש לזה מראה יותר נקי

והייתי מוסיפה צבע בקלפה שלמעלה אבל עם זכוכית אני חושבת...
לגבי החיפוי אני הייתי ממשיכה עםהשיש על הקיר

אוריאל83

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
למה המקרר מתחבא מאחורי השולחן?

זה נראה שאין לו גישה נוחה...

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הולך היום שילוב של 2 צבעים כאשר הארונות למטה בצבע אחד והעליונים בצבע שונה.
הייתי עושה למטה כהה ולמעלה בהיר, ואז מקבלת גם פרקטי וגם יפה.
אישית פורמייקה מבריקה מעולם לא ראיתי אחת שנראית טוב ויוקרתי, עדיף כבר ללכת על מאט שנראה דמוי שלייפלק (יש כאלו)

בתישראל

משתמש פעיל
לגבי הידיות האינטגראליות
אם את אוהבת מראה אחיד - יש אפשרות לשים אותן לכל אורך המטבח, כולל בארונות שמתחת לכיורים ובארון ירקות ע"י יצירת דופן דמי לדלת שמחולקת בחלוקה כמו המגירות.

בתישראל

משתמש פעיל
עוד המלצה, אני רואה שיש לך מקום בשיש הבשרי, אז כדאי לך מאוד להשאיר מקום בשיש לכירה גדולה יותר של 70 ס"מ ולא כמו הסטאנדארט, זה מאפשר להשתמש ב4 סירים גדולים בו זמנית.

אני ממליצה מאוד על כירת אינדוקציה 71 ס"מ של אלקטרולוקס. (דורשת חיבור לתלת פאזה)

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י בתישראל;2070549:
לגבי הידיות האינטגראליות
אם את אוהבת מראה אחיד - יש אפשרות לשים אותן לכל אורך המטבח, כולל בארונות שמתחת לכיורים ובארון ירקות ע"י יצירת דופן דמי לדלת שמחולקת בחלוקה כמו המגירות.

דופן הדמי הזו מורכבת באמת מ-3 חזיתות, מה שאומר שהיא לא חזקה כמו דלת מחזית בודדת. כדאי לקחת בחשבון שיקול של חוזק מול עיצוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה