שיתוף בתהליך "החיצים ממך"~

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שלום, שבוע טוב לכולם.
רציתי לשתף אתכם בתהליך עבודה שלי על תמונה מפסוק בנביאים, שמואל א' פרק כ' פסוק ל"ז.
החיצים ממך.jpg

בתמונה רציתי להראות את הרגע שבו האישים בתורה , דוד ויהונתן בעניין שדיברו על אם המלך שאול חפץ לפגוע בדוד. הם סיכמו ביניהם שיהונתן ינסה לבדוק אם המלך עדיין רוצה לפגוע בדוד(המלך) ואם לאו. יהונתן ילך עם נערו ויתאמן כביכול בהטלת חיצים, וזה יהיה הסימן אם החיצים יוצאים רחוק דוד יצטרך לנוס על נפשו ואם קרוב יוכל לבוא והכל בסדר.

העניין הוא שאם הציור מבטא את זה או שהחיצים צריכים להיות רחוקים יותר,והאם המערה שניסיתי לצייר שם(מה גם שאני פחות מרוצה ממנה),קשורה לקטע בתנ"ך.
מה אתם חושבים?
את הפנים של האישים בתורה אסור לצייר לפי ההלכה, כי איננו יודעים איך הם נראו,אז עשיתי מה שאפשר כדי שיהיה בסדר וגם להביע את מה שרציתי בציור.
אגב,את המידע המפורט יותר על קטע אפשר לשמוע בהרצאה של הרב אליהו עמר(שאני אישית מאוד אוהבת לשמוע שיעורים שלו). בקישור הבא:https://www.youtube.com/watch?v=yfsApz-JrFo
תודה ויום נעים.

רעות לוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הודיה הדס! זה נראה אומנותי בסגנון מסויים מאד! זה דיגיטלי?
אם אפשר להעיר, צבע הצמחייה מעט לא אמיתי, מין ירוק שלא משדר אמינות של צמחייה,ומבע האנשים בציור לא ברור, נראים ישנים משהו.

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה רבה, לקחתי את ההערה לתשומת לבי. את האישים בתורה אסור לצייר עם פנים אז ציירתי אותם מהצד או מהגב. אגב-קוראים לי הודיה לוי.
תודה על הביקורת הבונה-אני יכולה לחזור לדף בפוטושופ~

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
@אבימי הייתי שמחה לחוות דעת מהרב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה