אלי-אקספרס הזמנת פאה מאלי אקספרס?

chani miller

משתמש צעיר
שלום,
אשמח לדעת ממי שהתנסתה והזמינה פאה באלי אקפרס,
או במקום אחר דרך הרשת,
האם יש הכשר על השיער?
באיזה מחיר?
האם את מרוצה מהשיער והאיכות?
זה ממש חשוב לי, אז אני מודה מראש לכל עונה ומשתפת...

צפורה לוי

משתמש מקצוען
הזמנתי פאה כמה פעמים. עלה לי באזור 1000+ פאה לא מאד ארוכה. הכשר הם כותבים שזה כשר. אישית זה לא הפריע לי, אבל לא יכולה להגיד לך שאפשר לסמוך על זה ב 100%.
קניתי גם פאה ארוכה באזור 2000.
הפאות באיכות בינונית, הארוכה היתה מוצלחת מאד, חפיפה אישית (לא זוכרת מה השם המקצועי של זה, אבל לא צריך להגיע לפאנית) ושלושת האחרות בינוניות, שוות את המחיר, אבל לא הרבה יותר מזה.

קפה קפה

משתמש מקצוען
הזמנתי פאה כמה פעמים. עלה לי באזור 1000+ פאה לא מאד ארוכה. הכשר הם כותבים שזה כשר. אישית זה לא הפריע לי, אבל לא יכולה להגיד לך שאפשר לסמוך על זה ב 100%.
קניתי גם פאה ארוכה באזור 2000.
הפאות באיכות בינונית, הארוכה היתה מוצלחת מאד, חפיפה אישית (לא זוכרת מה השם המקצועי של זה, אבל לא צריך להגיע לפאנית) ושלושת האחרות בינוניות, שוות את המחיר, אבל לא הרבה יותר מזה.
יש לך קישור?

בא בחשבון

משתמש מקצוען
שלום,
אשמח לדעת ממי שהתנסתה והזמינה פאה באלי אקפרס,
או במקום אחר דרך הרשת,
האם יש הכשר על השיער?
באיזה מחיר?
האם את מרוצה מהשיער והאיכות?
זה ממש חשוב לי, אז אני מודה מראש לכל עונה ומשתפת...
יש את האתר הזה
עם כל מיני המלצות

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם יש הכשר על השיער?
לפני כשנתיים בררתי את הנושא ודיברתי עם הרב פוזן שמאוד מעורה בעסקי הפאות.
הוא אמר לי שהסינים הם השקרנים הכי גדולים. [לדוגמא: חיקויים של מותגים, פלאפונים עם חותמת כשרות, טליתות וציציות מקשירה של גויים עם חומת כשרות]
האפשרות היחידה לברר אם יש איזהשהו הכשר היא לבקש את תעודת הכשרות ולברר ישירות מול הרב החתום על התעודה. האם הוא מעניק כשרות לחנות המסויימת שהעבירה את התעודה. לטענתו הסיכוי שהתעודה נכונה אפסי.

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני בררתי על מוכר מסוים שהציג לי תעודה של הרב גרוס
בבית דין של הרב גרוס טענו שהתעודה נכונה, אולם לא כל התוצרת של אותו מוכר כשרה
ובשביל לבדוק אם הפאה הספציפית שהוא מציג כשרה יש לשלם להם 50 דולר ולתת להם קוד ודגם של הפאה
ביקשתי מהמוכר את הפרטים האלו והוא התחמק
אז ירדתי מלקנות את הפאה...
אח"כ נתקלתי במוכר אחר שמציג תעודה אמינה, רק של רב פחות מוכר

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
שכנה שלי קנתה פאה ב2000 ש"ח באלי אקספרס ואחרי חודש זה נראה מיובש ונפוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה