קניות באתרים מחו"ל הזמנתי מוצרים מחו"ל עם שם פרטי בלבד. אשמח במידע או עיצה.

בר בי רב

משתמש פעיל
הזמנתי מוצרים מחו"ל ולאחר המתנה של כמה וכמה שבועות שאני רואה במעקב שזה כבר מגיע כמעט, אחר מעט זמן אני בודק שוב את המעקב באתר הדואר ורואה שזה מיועד להישלח חזרה לחו"ל עקב אי מציאת הנמען.
לתדהמתי גיליתי שבהזמנה כתבתי רק את שמי הפרטי ולא את שם משפחתי, ולכן שליח הדואר לא מסר את החבילה כי כמובן ששמי הפרטי אינו מופיע על שום תיבת דואר בבנין שלנו.
השאלה מה עכשיו לעשות?
חשבתי אולי למהר ליחידת הדואר המקומי לפני שיספיקו להחזיר את החבילה, אבל איני יודע אם שווה לטרוח כל כך, האם אכן שם פרטי הוא חוקי בשביל להעביר חבילת דואר ללא שם משפחה?
מי שיש לו מידע או עיצה אשמח.

ayys

משתמש מקצוען
השאלה מה עכשיו לעשות?
חשבתי אולי למהר ליחידת הדואר המקומי לפני שיספיקו להחזיר את החבילה, אבל איני יודע אם שווה לטרוח כל כך, האם אכן שם פרטי הוא חוקי בשביל להעביר חבילת דואר ללא שם משפחה?

אין כתובת חופפת לת.ז. של מספר דירה.

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לי גם קרה כזה דבר אבל היה לי מספר והתקשרו אלי מהדואר

GALAXY

משתמש מקצוען
הזמנתי מוצרים מחו"ל ולאחר המתנה של כמה וכמה שבועות שאני רואה במעקב שזה כבר מגיע כמעט, אחר מעט זמן אני בודק שוב את המעקב באתר הדואר ורואה שזה מיועד להישלח חזרה לחו"ל עקב אי מציאת הנמען.
לתדהמתי גיליתי שבהזמנה כתבתי רק את שמי הפרטי ולא את שם משפחתי, ולכן שליח הדואר לא מסר את החבילה כי כמובן ששמי הפרטי אינו מופיע על שום תיבת דואר בבנין שלנו.
השאלה מה עכשיו לעשות?

מה השאלה בכלל ?? תפנה לסניף המקומי עם מספרי המעקב שברשותך ותיקח את הפריטים!!!
תכתוב כאן את מספרי המעקב ואגיד לך בדיוק איפה כל דבר נמצא.
תודה.

ayys

משתמש מקצוען
אצלינו בשכונה שלנו אין מספר לכל תיבת דואר רק מספר מיקוד ותיבת ברזל נפרדת לכל אחד בלי מספר.
אולי לא הבנתי לגמרי, כרגיל במקומות כאלו (נשמע מושב וכדו') העובדים בדואר מכירים באופן אישי יותר.

אבל כפי שכתבו לעיל אם יש את המספר חבילה ומספר מעקב (ועוד בצירוף השם הפרטי) מסתבר שהם יקבלו.

בר בי רב

משתמש פעיל
יישר כח
באתר הדואר כתוב היכן נמצא
אתם אומרים לפנות לשם
תודה על חוות דעתכם

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
מה השאלה בכלל ?? תפנה לסניף המקומי עם מספרי המעקב שברשותך ותיקח את הפריטים!!!
תכתוב כאן את מספרי המעקב ואגיד לך בדיוק איפה כל דבר נמצא.
תודה.
אם הבנתי נכון זה לא דואר רשום שקיבל מדף אלא נשלח עם הדוור ולכן לא תוכל לדעת היכן זה נמצא, אלא אם יש לך קשר בדואר.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
השאלה מה עכשיו לעשות?
לא התנסיתי בכך, אולם יש לי ניסיון רב במשלוחים מחו"ל, ההיגיון שלי אומר שכל הנדרש הוא מס' תעודת זהות, עם זה לגשת לדואר ולבקש שיבדקו האם יש להם חבילות על שמך. מכיוון שמדובר בחבילות שאינן דואר רשום גדול שמקבל מס' מדף אלא דיוור רשום/רגיל, ייתכן והפקיד יידרש למאמץ נוסף באיתור החבילה, לא לוותר להם, ללכת בשעה רגועה ולדרוש שיאתרו.

במקביל, הייתי מציעה לפנות למוכר+ לאתר עצמו ולעדכן שם משפחה וכתובת מדוייקת הכוללת מיקוד וכך גם אם זה יחזור אליהם, מידמישלחו שוב והפעם למקום הנכון.

בר בי רב

משתמש פעיל
בסוף הלכתי ליחיד הדואר, והם אמרו שזה לא בסוכנות למסירה, אלא בחדר הפנימי המכונה מחלקת דוורים, ולכן הם לא יכולים ליצור איתי קשר על זה בסניף הדואר, רק להמתין שיחזרו אלי מהטלפון שיצרתי איתם קשר אתמול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה