חומרה הזמנתי את זה מאליאקספרס ולא עובד

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הזמנתי את הרמקולים האלה מאליאקספרס, אני מחברת את שני החיבורים למחשב ומשום מה המחשב לא קולט את זה, מישהי יודעת להגיד לי אם הבעיה ברמקולים או שיש איזה הגדרות שצריך לשנות או משהו אחר?

קבצים מצורפים

• רמקולים.png
    רמקולים.png
    KB 44.5 · צפיות: 20

בני2

משתמש מקצוען
הזמנתי את הרמקולים האלה מאליאקספרס, אני מחברת את שני החיבורים למחשב ומשום מה המחשב לא קולט את זה, מישהי יודעת להגיד לי אם הבעיה ברמקולים או שיש איזה הגדרות שצריך לשנות או משהו אחר?
לכאורה אין צורך בדרייברים כי זה מתחבר עם כניסת AUX [אם הבנתי נכון]
תבדקי קודם איפה הבעיה, תכניסי נגן לכניסת האוקס [כמובן כשהUSB מחובר למחשב או מטען] אם הרמקולים עובדים כנראה שהבעיה במחשב.
אם הם עובדים בנגן תסתכלי אם קורה משהו לסימן של הקמקולים במחשב כשאת מחברת אותם.

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לכאורה אין צורך בדרייברים כי זה מתחבר עם כניסת AUX [אם הבנתי נכון]
תבדקי קודם איפה הבעיה, תכניסי נגן לכניסת האוקס [כמובן כשהUSB מחובר למחשב או מטען] אם הרמקולים עובדים כנראה שהבעיה במחשב.
אם הם עובדים בנגן תסתכלי אם קורה משהו לסימן של הקמקולים במחשב כשאת מחברת אותם.
בדקתי ואכן עובד עם נגן, כשמחברת למחשב מסמן כאילו אין שום חיבור, אך הרמקול הקודם שלי כן מתחבר למחשב ועובד תקין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה