דרוש מידע הזמנה ראשונה בשיין

jump

משתמש פעיל
תקחי בחשבון שאם את לוקחת קופון יהיה לך משלוח מסכום יותר גבוה, כלומר אם תגיעי למשלוח חינם ואז ירד לך 10% יכול להיות שתצטרכי להוסיף עוד משהו.

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
כדאי לקחת בחשבון, שלקנות ב'שיין' זה הימור. יכול להיות שתהי'י מרוצה פלוס מהמוצר, ויכול להיות שתהי'י מאוכזבת מינוס.
אגב, יש באתר מוצרים מסויימים שמוצעים במחירים שונים, על-אף שלכאורה מדובר בחנות אחת (ואולי אני טועה בזה), כך שלא תמיד מחיר יקר יעיד על איכות משופרת.
בהצלחה!

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
כדאי לקחת בחשבון, שלקנות ב'שיין' זה הימור. יכול להיות שתהי'י מרוצה פלוס מהמוצר, ויכול להיות שתהי'י מאוכזבת מינוס.
אגב, יש באתר מוצרים מסויימים שמוצעים במחירים שונים, על-אף שלכאורה מדובר בחנות אחת (ואולי אני טועה בזה), כך שלא תמיד מחיר יקר יעיד על איכות משופרת.
בהצלחה!
את בטוח מדברת על שיין ולא על אלי אקספרס?
גם ההחזרות מאד קלות
וגם מוצרים, לא נתקלתי באותו מוצר בשני מחירים.

**Moko**

משתמש מקצוען
בטח שיין ידוע שמפרסמים כמה מוצרים במחירים שונים, צריך לעשות בדיקה רצינית
ובקשר למה שנאמר פה על האיכות של המוצר- לקראו כמויות של ביקורות+תמונות בטרם מבצעים הזמנה
ככה לדוגמא נמנע ממני להזמין חולצה לבנה לבן שלי שבעצם הייתה שקופה יותר מדף נייר, וראו את זה רק בתמונות שאנשים צילמו וכמובן לא בתמונה המקורית של שיין
אבל בגדול אתר מאוד מוצלח

e b p

משתמש מקצוען
ועוד משהו חשוב:
הם לא מביאים לנקודה הקרובה לביתך!
כבר כמה פעמים ששלחו לי למקום רחוק בתוך העיר
וכל פעם עם תירוץ אחר.

**Moko**

משתמש מקצוען
ועוד משהו חשוב:
הם לא מביאים לנקודה הקרובה לביתך!
כבר כמה פעמים ששלחו לי למקום רחוק בתוך העיר
וכל פעם עם תירוץ אחר.
נכון זה מאוד מטרטר,
הייתי צריכה אפילו לסוע באוטובוס 15 דק' וזה עוד אחרי שבחרתי את המיקום היותר קרוב אליי,
אבל ככל הנראה זה בגלל שאנשים לא מפנים את החבילות שלהם והחנויות תפוסות בשביל לקלוט משלוחים חדשים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה