דרוש מידע הזיהום בנחלים בצפון

הדסהאייזן

משתמש חדש
האם ידוע למישהו האם אזהרות משרד הבריאות בענין האיסור להכנס לנחלים בגלל זיהום הוא רציני ויש להזהר מזה או שזה סתם חששות מופרזים.

אוהב את כולם

משתמש פעיל
האם ידוע למישהו האם אזהרות משרד הבריאות בענין האיסור להכנס לנחלים בגלל זיהום הוא רציני ויש להזהר מזה או שזה סתם חששות מופרזים.
הייתי באיזה נחל שהיה כתוב מזוהם
הכנסתי קצת רגלים ולא קרה כלום
ובכל מצב לא הייתי ממליץ בכלל להכניס ראש!!!
בהנאה!

mali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הייתי באיזה נחל שהיה כתוב מזוהם
הכנסתי קצת רגלים ולא קרה כלום
ובכל מצב לא הייתי ממליץ בכלל להכניס ראש!!!
בהנאה!
לא קרה כלום - זו לא הוכחה.

אם האזהרות אליהן התכוונה @הדסהאייזן שמתפרסמות כעת - אז החשש הוא מהידבקות בעכברת, מחלה שדוגרת בין יומיים ל-7 ימים, לפעמים לא מתפתחים תסמינים, לפעמים 'קלים' כמו חום בעיות במערכת העיכול עד כדי אשפוז ולעיתים רחוקות יותר - פגיעה קשה בכבד עד לקריסת מערכות וחלילה מוות

ההידבקות לא מתרחשת רק במידה ומכניסים ראש, אלא עוברת דרך חתכים / שריטות בעור ולעיתים גם בלעדיהם, וכן דרך נתזים מהמים

אין לאף אחד במשרד הבריאות מטרה להצר את רגלי המטיילים, יש הסטוריה לא נעימה (ואף מקרי מוות) עם המחלה הזו ולכן נערכות הבדיקות.

למקומות בהם מוצב שלט קבוע של נחל מזוהם - יש גורמים אחרים כמו מי שפכין שמוזרמים לנחל ועוד, לא משהו שמועיל לבריאות, הגם שישנם רבים שנכנסו ולא קרה להם כלום...

החיים יקרים הרבה הרבה יותר

פ.נ

משתמש מקצוען
לא קרה כלום - זו לא הוכחה.

אם האזהרות אליהן התכוונה @הדסהאייזן שמתפרסמות כעת - אז החשש הוא מהידבקות בעכברת, מחלה שדוגרת בין יומיים ל-7 ימים, לפעמים לא מתפתחים תסמינים, לפעמים 'קלים' כמו חום בעיות במערכת העיכול עד כדי אשפוז ולעיתים רחוקות יותר - פגיעה קשה בכבד עד לקריסת מערכות וחלילה מוות

ההידבקות לא מתרחשת רק במידה ומכניסים ראש, אלא עוברת דרך חתכים / שריטות בעור ולעיתים גם בלעדיהם, וכן דרך נתזים מהמים

אין לאף אחד במשרד הבריאות מטרה להצר את רגלי המטיילים, יש הסטוריה לא נעימה (ואף מקרי מוות) עם המחלה הזו ולכן נערכות הבדיקות.

למקומות בהם מוצב שלט קבוע של נחל מזוהם - יש גורמים אחרים כמו מי שפכין שמוזרמים לנחל ועוד, לא משהו שמועיל לבריאות, הגם שישנם רבים שנכנסו ולא קרה להם כלום...

החיים יקרים הרבה הרבה יותר
מיצטרפת לנה"ל

מחשב מתועד

משתמש רשום
חפש כאן:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה