מידע שימושי הזהרו מקווי תוכן!! מכל הסוגים!

מצב
הנושא נעול.

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כשאנחנו (בני ה30 פלוס) היינו ילדים ונערים החלו להופיע המחשבים ואז האינטרנט, רעה חולה שרבים רבים חללים הפילה.
ב"ה עברו השנים והמצב התייצב ויש פתרונות לטכנולוגיה כשרה כגון נטפרי וכו

עכשיו לילדנו, יש רעה חולה נוראה חדשה ישנה! שרק עכשיו גיליתי! קווי תוכן למיניהם!
מי מאיתנו חושד שטלפון כשר קטן ותמים, יכול להביא בקלי קלות לאסונות במימדים שלא יבישו את אינטרנט הפתוח ביותר!!

מסתבר שחלק מהקווים האלה עובדים כמו וואטסאפ ופייסבוק, השארת הודעות, פורומים טלפוניים בצורה של ועידות, הודעות אישיות וכו
ומהקווי תוכן האלה אנשים מנוולים מנצלים את התמימות של בנות חרדיות צעירות ומנהלים איתם רומן טלפוני!! מתחת לאפינו!!
אחרי שהוא הצליח לשוחח עם אחת הבנות איכשהו, הוא יורד איתה לשיחה אישית גם מחוץ לקו.
והשיטה היא כזאת (רשמית!!)הוא נותן לילדות מספר טלפון שאי אפשר להתקשר אליו, תמיד יש תא קולי, ואז הילדה אומרת את שמה- בתא הקולי, והוא יחזור אליה. והוא מבקש שהיא מצידה תדבר איתו בלשון נקבה כדי שלא יחשדו הסובבים.
בהתחלה הוא ידבר איתה כמו פסיכולוג או כמו אח גדול מבין עניין, לאט לאט יפתח אותה לכיוון רגשי ואישי יותר ועוד יותר ועוד יותר, ואז מבקש לראות אותה, וכו והשם ישמור, והיילדה הקטנה והתמימה עם דעתה הקלה, נופלת בפח ונהיית תלותית במנוול הרשע.
וכל זה הורים יקרים קורה לכם מתחת לאף ואתם לא יודעים! כי אין אפשרות לדעת, הרי כל הבית בלי עיתונים קלי טלפונים חכמים בלי פורומים. עם הטלפון הקווי של הבית, כן כן זה שקשור לקיר עם חוט! לכם זה נראה שהיא רק מדברת עם חברותיה....

כבר נתקלתי בכמה מקרים. כולם ממשפחות טובות! והכל התחיל תמיד מקו תמים, תמיייייייים....

יעל.ב.

משתמש פעיל
השם ישמור !

סליחה על השאלה, מה זה קוי תוכן ?
כמו ווצאפ טלפוני ?
יש אפשרות לנטרל כאלו קוים ?

לבן

משתמש סופר מקצוען
הטרדות, פגיעות וכל היתר רווחות מאד בקווים הטלפוניים ובקבוצות הווטצאפ. בפרט אצל מטרידים ובני נוער שלא מחזיקים מכשירים אחרים חוץ המטלפון הנייד.
זה לא מקרה ראשון ולא התחיל היום, כבר עשר שנים לפחות.
בקבוצות וקווי תוכן מסוימים של ימות המשיח קרו בעבר דברים שאין לתאר בעיקר בשעות הלילה, קבוצות של בני נוער היו משתלטים על חדרי הועידה. היה אמור עקרונית להיות על זה פיקוח אבל בפועל זה גרם להמון נזקים.

והיילדה הקטנה והתמימה עם דעתה הקלה, נופלת בפח ונהיית תלותית במנוול הרשע.
מומלץ ממש שבנותינו לא תהיינה תמימות עם דעת קלה.
אין צורך לנקוט בהפחדות ואיומים, כן ללמוד קורס שניים על מוגנות באופן כללי וברשת. הקורסים של גברת ברלינסקי מומלצים מאד.

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
השם ישמור !

סליחה על השאלה, מה זה קוי תוכן ?
כמו ווצאפ טלפוני ?
יש אפשרות לנטרל כאלו קוים ?

לא יודע אם זה ההגדרה הנכונה, אבל כוונתי לכל קו שפועל כפלטפורמה הנותנת שירות כלשהוא. כולל קוי וואטסאפ וכאלה.
זה כמו אינטרנט, יש קווים של הבית ספר והכיתה ויש קווים ציבוריים ופתוחים יותר. הקווים האלה עם מספר מיוחד שעובד גם בקומה הכשירה. (כי בעיקרון הקומה הכשירה אמורה לסנן קווי תוכן, אבל זה לפי קידומת, בעל הקו יכול לתת לו מספר רגיל ואז זה יעבוד)
לצערי אין אפשרות לחסום את הקווים האלה... הפתרון היחיד בעיני הוא מודעות, לדבר על זה עם הילדים.

3040*

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
זה היה שכיח מאוד בתקופת הקורונה
כיום אני יודע שהחברות שמפעילות את הקווי תוכן חוסמים את המערכות האלה על פצצת אטום וחוסמים אפשרות לחיוג בכלל לקווי תוכן מכל סוג לכל המספרים שחייגו לאותם קווי תוכן כך שהתופעה הזאת כמעט לא קיימת לפי ידיעתי
אם אתם יודעים על מספר של קו כזה פשוט לחייג או לימות המשיח או לחברת קליקול וזה מטופל מיידית
מה כן בגלל שחוסמים את כל מי שהתקשר לאותם קווי תוכן אני יודע שהמוטיבציה ירדה מאוד

3040*

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בכל מקרה יש הורים שמשתמשים באופציה של רשימה לבנה לשיחות יוצאות ונכנסות שרק מספרים שההורים אישרו עם סיסמה יוכלו להיות פעילים לשיחות נכנסות ויוצאות
כמעט בכל פלאפון יש כזאת אופציה אפשר לברר בחנות פלאפונים

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא יודע, אני מדבר איתכם על סיפורים מהחצי שנה
זה היה שכיח מאוד בתקופת הקורונה
כיום אני יודע שהחברות שמפעילות את הקווי תוכן חוסמים את המערכות האלה על פצצת אטום וחוסמים אפשרות לחיוג בכלל לקווי תוכן מכל סוג לכל המספרים שחייגו לאותם קווי תוכן כך שהתופעה הזאת כמעט לא קיימת לפי ידיעתי
אם אתם יודעים על מספר של קו כזה פשוט לחייג או לימות המשיח או לחברת קליקול וזה מטופל מיידית
מה כן בגלל שחוסמים את כל מי שהתקשר לאותם קווי תוכן אני יודע שהמוטיבציה ירדה מאוד
לא יודע, אני מדבר איתכם על סיפורים מהחצי שנה אחרונה.
אבל זה לא רק זה!! אני מדבר על זה שיש בנות שמנהלות רומן טלפוני עם מנוולים כבר חודשים. כבר בלי לעבור דרך הקו תוכן!
יש לי מספר של מנוול אחד, שהפיל כמה בנות. אני יכול לתת אותו באישי.

ארמון חול

משתמש מקצוען
ויש פתרונות לטכנולוגיה כשרה כגון נטפרי וכו
לא פיתרון כשר בכלללל
קבוצות הצ'אט פי מיליונים יותר גרועות מכל דבר אפילו יותר מ
ואטסאפ ופייסבוק,
בהם קשה להסתתר, הם עובדים על מספרי טלפון
הוא מבקש שהיא מצידה תדבר איתו בלשון נקבה כדי שלא יחשדו הסובבים.
במייל צ'אט הוא פשוט קורא לעצמו רותי/ציפי/מירי/רחלי
מבטיח שהוא מבני ברק/קרית ספר ולומדת בXXX

3040*

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
לא פיתרון כשר בכלללל
קבוצות הצ'אט פי מיליונים יותר גרועות מכל דבר אפילו יותר מ

בהם להסתתר, הם עובדים על מספרי טלפון

במייל צ'אט הוא פשוט קורא לעצמו רותי/ציפי/מירי/רחלי
מבטיח שהוא מבני ברק/קרית ספר ולומדת בXXX
זה נכון זה גם הרבה יותר אנונימי מאשר להסגיר את הקול גם מבחינה חוקית
זה באמת הזוי שבת לא תרתע לדבר עם בן בקו תוכן זה מעיד לדעתי על בעיה קודמת יותר מההיחשפות לקו תוכן
מי שלא יודעת או שלא רוצה להיזהר אף אחד לא יוכל לעזור לה
כמדומני שלא חסר מודעות לזה

3040*

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
לא יודע, אני מדבר איתכם על סיפורים מהחצי שנה

לא יודע, אני מדבר איתכם על סיפורים מהחצי שנה אחרונה.
אבל זה לא רק זה!! אני מדבר על זה שיש בנות שמנהלות רומן טלפוני עם מנוולים כבר חודשים. כבר בלי לעבור דרך הקו תוכן!
יש לי מספר של מנוול אחד, שהפיל כמה בנות. אני יכול לתת אותו באישי.
תדווח עליו לימות המשיח 0772222770 אם אתה יודע שזה דרך קו תוכן ובמיוחד אם יש לך מספרים של קווי תוכן כאלה

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה נכון זה גם הרבה יותר אנונימי מאשר להסגיר את הקול גם מבחינה חוקית
זה באמת הזוי שבת לא תרתע לדבר עם בן בקו תוכן זה מעיד לדעתי על בעיה קודמת יותר מההיחשפות לקו תוכן
מי שלא יודעת או שלא רוצה להיזהר אף אחד לא יוכל לעזור לה
כמדומני שלא חסר מודעות לזה
הכל מתחיל לאט לאט, צעד צעד. אין אפוטרופוס לעריות.

"המאיר לארץ"

משתמש פעיל
אני הייתי מציע לכם לדבר על זה עם מדריך החתנים הרב קלרמן מפוניבז'

ולהבדיל גם עם חייים אתגר מערוץ 12 שמטפל בנושאים האלו ומנהל מלחמת חרמה נגד אנשים כאלו....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה