המדריך היומי הורדת קבצי וידאו, שמע ותמונות מהאינטרנט בקלות

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
אפשר בבקשה את התוסף המדובר לכרום בקובץ?
חסום לי החנות תוספים
תודה מראש

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אפשר בבקשה את התוסף המדובר לכרום בקובץ?
חסום לי החנות תוספים
תודה מראש
לא ראיתי את הבקשה עד עכשיו.
מצורף. לחלץ ולגרור לחלון התוספים בכרום.

קבצים מצורפים

• Video-DownloadHelper_v2.0.1.0.rar
    KB 651.8 · צפיות: 160

יvx

משתמש חדש
איך אפשר להפעיל את התוסף כרום כותב שזה נחסם כי זה לא בחנות

רבקה גולדברג

משתמש פעיל
דרך נוספת להוריד:
דרך מקור הדף, אפשר ללחוץ בלחצן ימיני על 'צפה במקור הדף', ושם אם זה mp3 אז לחפש את הקישור שלו, ללחוץ על הקישור והוא נפתח בדף חדש ואז לשמור את הדף בctrl s , ובחלק מהאתרים גם mp4 מופיע - אם זה אתר שלא מצפין את המידע שלו. בהידברות למשל אפשר להוריד ככה הרבה הרצאות, ובקול חי גם אפשר להוריד כך שירים וקליפים.

אמיליה

משתמש מקצוען
לאור ריבוי השאלות בפורום איך מורידים סרטונים/ קליפים/ סרטים/ קבצי שמע וכדו' מאתרי חדשות וכדו'.
החלטתי לעשות מדריך איך לעשות זאת.
יש הרבה מאד דרכים לזה, חלקם קשים יותר וחלקם פחות, חלקם עולים כסף וחלקם לא.
כאן הלכתי על הכי קל ובחינם.
מדובר בתוסף לדפדפן (אי"צ להתקין תוכנה על המחשב), בשם DownloadHelper.
התוסף קיים לדפדפן פיירפוקס (או aurora), מי שאין לו פיירפוקס מוזמן להוריד (אני משתמש בדפדפן הזה כמה שנים ומאד מרוצה), ניתן להוריד מכאן או מכאן (יש ללחוץ על המילה 'כאן'). הקישור הראשון מוריד תמיד את הגירסה האחרונה. דף הבית: כאן וכאן.
לחסומים (בלבד), ניתן להוריד כאן גירסה ישנה יותר (זה מה שיש לי על הדרופבוקס כרגע.
אחרי ההורדה וההתקנה של הדפדפן, או למי שכבר משתמש בדפדפן הזה, יש להוריד את התוסף המצורף למטה בקובץ rar. יש לחלץ את הקובץ.
ניתן להוריד את התוסף עצמו לא מכווץ, כאן.
את הקובץ (אחרי החילוץ, הקובץ בסיומת xpi) יש לגרור לתוך חלון התוספים של הדפדפן. יש להיכנס ללחצן למעלה בצד שמאל (עם שלשה קווים לרוחב) ושם לבחור ב'תוספות' (סמל של פאזל), ובחלון שנפתח לגרור לתוכו את הקובץ הנ"ל.
ניתן לראות בתמונה המצורפת כיצד לעשות זאת.
לאשר התקנה. ולהפעיל את הדפדפן מחדש.
סיימנו.
עכשיו יש לנו בדפדפן סמל של בלונים בצד שמאל למעלה (ייתכן שהסמל יהיה במיקום קצת שונה).
בכל דף שניכנס, הבלונים 'יתעוררו', ובלחיצה על החץ שליד הבלונים (לא ללחוץ על הבלונים עצמם), יופיעו כל הסרטים הפעילים מתחת לחץ, ע"י לחיצה על הסרט, הסרט יורד.
באתרים שיש כמה איכויות לסרט (כמו יוטיוב וכדו', יופיעו כל האופציות ובוחרים באופציה הרצויה).
ניתן לראות עוד אופציות הורדה, בסרטון המצורף למטה.
תהנו.

מקפיצה אשכול ישן נושן

@פרסומון , אני מנסה לעשות כמו שכתבת אבל כשאני גוררת את הקובץ xpi לתוך הפיירפוקס הוא כותב שהקובץ נראה פגום.

מה זה אמור להיות?

תודה

פרסומון

משתמש סופר מקצוען

אמיליה

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• rar.JPG
    rar.JPG
    KB 20.7 · צפיות: 27

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה