דרוש מידע הורדת סרטים בנטפרי

avital690

משתמש צעיר
בעבר היתה בנטפרי אפשרות להוריד סרטים כשרים מיוטיוב [וידאו טוב, בנטפרי], ולפני כמה חודשים הפסיקו את האפשרות הזאת.
מישהו יכול לייעץ לי איך אני מורידה סרטים בנטפרי?

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
יש באתר של מחשבים כהלכה תוכנה מדהימה,
מורידה ברגע.

❤️רבקי

משתמש צעיר
זה אתר ממש נוח,
רק להכניס את הלינק ויורד בשניה.

avital690

משתמש צעיר
מורידה ברגע.

ניסתי להיכנס, זה אתר למכירת מחשבים בכלל. לא?

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה אתר ממש נוח,
פצצה. עשיתי, עבד מושלם!! תודהה!

ניסתי להיכנס, זה אתר למכירת מחשבים בכלל. לא?

לא, בעיקר תוכנות.
אך יש שם בעיה עם ההורדות כרגע, הקישורים לא שם, אבל הקישורים והמפרטים נמצאים במתמחים טופ, בפרופיל ובנושאים השונים.

לענייננו, זה הקישור לתוכנה "הורדה מהירה מיוטיוב": https://did.li/M07YH
סיסמת חילוץ: 123.
לפעמים צריך לכבות את האנטיוירוס.

תיהנו!

אלי @@@

משתמש מקצוען
זה אתר ממש נוח,
לי זה חסום בנטפרי
לכם זה עובד

יוני שלום

משתמש מקצוען
מורידה ברגע.

תוכנה ממש בעייתית כל הזמן דורשת עדכונים נתקעת עם האנטי ווירוס נופלת איטית ועוד
בתכלס, מורידה.
זה אתר ממש נוח,
חסום בנטפרי

תוכנה ממש בעייתית כל הזמן דורשת עדכונים נתקעת עם האנטי ווירוס נופלת איטית ועוד
בתכלס, מורידה.

מצטער בשבילך, יש לו משתמשים קרוב לאלף בכל יום, ועם עשרות אלפי התקנות, ועל הכל - תמיכה טכנית חינמית לכל פונה...

העדכונים הם לטובתך, וברובם לא מודיעים אפילו לתוכנה כדי שהיא לא תשגע אותך... ומה גם - העדכון מתבצע אוטומטית וכל מה שאתה צריך הוא לאשר הפעלה מחדש ליישום מה שלוקח שניות בודדות!

נתקעת עם אנטיוירוס - דיפנדר - בהורדה והתקנה - זה נכון! אבל את הדבר הזה - לידיעתי עושים פעם אחת בלבד בחיי המחשב (או לפעמים מסיבה מיוחד מתקינים שוב), אלא אם כן אתה 'שחקן התקנות*'.
* שחקן התקנות - נסיין מתקין ומסיר ושוב מתקין ושוב מסיר, או מנסה גרסאות וכדו', לא מצוי ברוב האנושות.

--------------------------------------------------------------------------------

יצויין שבגרסאות קודמות אכן לפעמים ממש היתה בעיה בעדכון האוטומטי עם האנטיוירוס דיפנדר, אבל לא היו אמורים להרגיש בזה, אלא פשוט לא היה מתעדכן וזהו, ובגרסאות האחרונות ב"ה השתדלנו להכניס מנגנון נגד זה, שזה כן יתעדכן והאנטיוירוס לא יפריע.

כמו כן, השתדלנו מאד באופן כללי להסתדר עם דיפנדר, גם בהורדה והתקנה, אך משום מה הוא לא מוכן לשמוע, לבי אומר לי שגוגל שתפני פועלה עם מייקרוסופט, מי יודע? רק ה' יתברך.

מכל מקום, כל מי שפנה אלינו - קיבל יחס אישי, מי שרצה - קיבל התקנה בשליטה מרחוק, כמעט אף פעם לא השארנו מישהו עם בעיות - מי שפנה, למעט משמיצים שלא חשבו על לפנות אלינו בכלל אלא ניסו להסתדר לבד ואז להשמיץ, למרות שיש בתוך התוכנה פאנל פניה אישית ללא צורך לפתוח אפילו את ג'ימייל... יותר קל היה להחלט בראש קטן שאין מישהו יותר מבין מהם בעולם - וקדימה להשמצה.
1711504320038.png

נערך לאחרונה ב:

יוני שלום

משתמש מקצוען
מצטער בשבילך, יש לו משתמשים קרוב לאלף בכל יום, ועם עשרות אלפי התקנות, ועל הכל - תמיכה טכנית חינמית לכל פונה...

העדכונים הם לטובתך, וברובם לא מודיעים אפילו לתוכנה כדי שהיא לא תשגע אותך... ומה גם - העדכון מתבצע אוטומטית וכל מה שאתה צריך הוא לאשר הפעלה מחדש ליישום מה שלוקח שניות בודדות!

נתקעת עם אנטיוירוס - דיפנדר - בהורדה והתקנה - זה נכון! אבל את הדבר הזה - לידיעתי עושים פעם אחת בלבד בחיי המחשב (או לפעמים מסיבה מיוחד מתקינים שוב), אלא אם כן אתה 'שחקן התקנות*'.
* שחקן התקנות - נסיין מתקין ומסיר ושוב מתקין ושוב מסיר, או מנסה גרסאות וכדו', לא מצוי ברוב האנושות.

--------------------------------------------------------------------------------

יצויין שבגרסאות קודמות אכן לפעמים ממש היתה בעיה בעדכון האוטומטי עם האנטיוירוס דיפנדר, אבל לא היו אמורים להרגיש בזה, אלא פשוט לא היה מתעדכן וזהו, ובגרסאות האחרונות ב"ה השתדלנו להכניס מנגנון נגד זה, שזה כן יתעדכן והאנטיוירוס לא יפריע.

כמו כן, השתדלנו מאד באופן כללי להסתדר עם דיפנדר, גם בהורדה והתקנה, אך משום מה הוא לא מוכן לשמוע, לבי אומר לי שגוגל שתפני פועלה עם מייקרוסופט, מי יודע? רק ה' יתברך.

מכל מקום, כל מי שפנה אלינו - קיבל יחס אישי, מי שרצה - קיבל התקנה בשליטה מרחוק, כמעט אף פעם לא השארנו מישהו עם בעיות - מי שפנה, למעט משמיצים שלא חשבו על לפנות אלינו בכלל אלא ניסו להסתדר לבד ואז להשמיץ, למרות שיש בתוך התוכנה פאנל פניה אישית ללא צורך לפתוח אפילו את ג'ימייל... יותר קל היה להחלט בראש קטן שאין מישהו יותר מבין מהם בעולם - וקדימה להשמצה.
צפה בקובץ המצורף 1609260
מחילה מכבודו
אין לי שום דבר ח"ו נגדכם או מי מטעמכם וחבריכם
הפורום הוא חכמת ההמונים וכשכל אחד כותב מחוויתו האישית נוצר הרושם, ככל הנראה לא ראיתי סיבה או חשיבות מיוחדת לפנות אל אי מי כדי שיסדר לי.
אבל זו הייתה החוויה שלי, האישית.
אני חושב שהתוכנה היא דבר יפה ומעולה, כל הכבוד, ובהחלט יתכן שבעתיד אפנה לשירותך, עם זאת, איני חושב שאי מי אמור להיפגע מכך שלא טרחתי לברר את הבעיה.

מחילה מכבודו
אין לי שום דבר ח"ו נגדכם או מי מטעמכם וחבריכם
הפורום הוא חכמת ההמונים וכשכל אחד כותב מחוויתו האישית נוצר הרושם, ככל הנראה לא ראיתי סיבה או חשיבות מיוחדת לפנות אל אי מי כדי שיסדר לי.
אבל זו הייתה החוויה שלי, האישית.
אני חושב שהתוכנה היא דבר יפה ומעולה, כל הכבוד, ובהחלט יתכן שבעתיד אפנה לשירותך, עם זאת, איני חושב שאי מי אמור להיפגע מכך שלא טרחתי לברר את הבעיה.

זכותך לספר את חווייתיך, ועל פי זכות זו אני רואה לנכון שמי שיש לו שכל בקודקודו - פונה למי שיכול לעזור לו בחיים, אם זה לקופת חולים או לכל סיוע, ואם זה לתמיכה הטכנית של התוכנה, בפרט שזה חינם לגמרי!

הנקודה היא הדעה שלך, אלא שיטת הנקיטה שלך, לחוות דעה לפני שהשימוש המלא הוא כמו לחוות דעה על אוזבקיסטן לפני שראית משם אפילו תמונה...

כאשר אתה קונה מכונית או מטוס ולא לומד נהיגה/טיסה או את הוראות היצרן, או לכל הפחות פונה לתמיכה הטכנית, אל תבוא בטעות אם לא הצלחת לממש את חוויית השימוש הייעודית, כי הבעיה היא במשתמש ולא במוצר.

בכל אשר תפנה תצליח בעבודת הק יתברך! ועם ראש גדול יותר, וכתראה שלט גדול עם המילה ירושלים תדע שזה הכיוו לי-ם, ואם תראה כפתור גדול עם "ליצירת קשר או תמיכה טכנית" וכדו' - תדע שאפשר לשלוח פניה ולקבל מענה, וכמו כן מספר הטלפון האישי שלי כתוב בכל מקום, אתה יכול להתקשר! ראש גדול אח שלי, תפתח את הראש.

יוני שלום

משתמש מקצוען
קיבלתי את דבריך במלואם אתה אכן צודק יתכן והיה כדאי לי יותר לברר טרם התייאשתי או הסקתי מסקנות אבל...
מה שכתבת
לחוות דעה לפני שהשימוש המלא הוא כמו לחוות דעה על אוזבקיסטן לפני שראית משם אפילו תמונה...
אז, אם אני נשאל בתור מומחה, צודק.
אבל הסברתי כבר שחכמת ההמונים היא לא משום שהרבה אנשים יותר חכמים, אלא שמכלול תשובות שאינם מגיעים בהכרח רק מהכרות עמוקה יכולים לפעמים ללמד אותי יותר מהכרות עמוקה

קיבלתי את דבריך במלואם אתה אכן צודק יתכן והיה כדאי לי יותר לברר טרם התייאשתי או הסקתי מסקנות אבל...
מה שכתבת

אז, אם אני נשאל בתור מומחה, צודק.
אבל הסברתי כבר שחכמת ההמונים היא לא משום שהרבה אנשים יותר חכמים, אלא שמכלול תשובות שאינם מגיעים בהכרח רק מהכרות עמוקה יכולים לפעמים ללמד אותי יותר מהכרות עמוקה

לצחוק או לבכות.
אתה יודע כמה אנשים פונים?!... וכנגדם כמה לא פונים ונהנים מהתוכנה כמו שהיא?
בכל דבר עולם יש את ה'אחד', בגוגל פליי אין שום אפליקציה מוכרת עם 5 כוכבים, כי על כל כמה ששמחים יש את האחד שלא, למה? לא בגלל הגיון זה בטוח, אלא זה הסוג שלו.
הבנת? לא בטוח, אבל בשבילי מספיק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה