סינונים הורדת סרטונים מיוטיוב בחסימת אתרוג

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
רציתי רק לשתף, שהורדתי את התוכנה הנ"ל של ההורדה המהירה מיוטיוב למחשב של העבודה, שהוא גם לשימוש אישי.
ולאחר כמה ימים קפצה והגיעה אלי הודעה חריגה (ונפתח טיקט עם רמת התרעה גבוהה) ממחלקת הIT של החברה הבינלאומית שאני עובדת בה עם שרשור לכל מיני אנשים רלוונטים (בושות..) שהיתה פעולה זדונית אצלי במחשב ע"י התוכנה הזו. וביקשו ממני להסיר מיד את התוכנה.
יתכן שזה הפרסומות או לא יודעת מה שיש בתוך התוכנה. אבל ממש צריך להזהר. אפילו מהמלצה כזו.

רציתי רק לשתף, שהורדתי את התוכנה הנ"ל של ההורדה המהירה מיוטיוב למחשב של העבודה, שהוא גם לשימוש אישי.
ולאחר כמה ימים קפצה והגיעה אלי הודעה חריגה (ונפתח טיקט עם רמת התרעה גבוהה) ממחלקת הIT של החברה הבינלאומית שאני עובדת בה עם שרשור לכל מיני אנשים רלוונטים (בושות..) שהיתה פעולה זדונית אצלי במחשב ע"י התוכנה הזו. וביקשו ממני להסיר מיד את התוכנה.
יתכן שזה הפרסומות או לא יודעת מה שיש בתוך התוכנה. אבל ממש צריך להזהר. אפילו מהמלצה כזו.

אני פיתחתי את התוכנה, כן מה השאלה?

אין בה כל חשש, מי שרוצה יכול לבא אליי הביתה ולראות את כל הקוד מהתחלה עד הסוף.
א"כ למה יש התראה? כיון שהתוכנה אינה חתומה עם מוניטין, זה הכל!

אני לא דוגל בחתימות מכמה טעמים, פיתחתי לעצמי תוכנה חותמת לבד ב"ה, ואיתה אני חותם את התוכנות שלי.
בדקתי בוירוס טוטאל לפני החתימה שלי והיו כ-16 אנטיוירוסים שקפצו עם אזהרות חמורות, ובדקתי לאחר ההחתמה, ואף אחד לא קפץ... (חוץ מאחד לא מוכר שכתב התראת חשש נמוכה).

תגידי לכל ה''מומחים' האלה מהשרשור ה'מיוחד' שלהם, שאם הם לא מבינים במחשבים, שישלחו מטעמם אליי הביתה כל מתכנת שירצו, עם עט ודף, ויעבור על כל הקוד.

בהצלחה רבה בעבודת ה' יתברך!

נ. ב. חבל שאת סובלת בגלל כמה טפשים רמי מעלה.. שחושבים שיש להם יד ורגל בדברים שאין להם אפילו אצבע קטנה.

אה, ועוד נ.ב. תשלחי להם את מה שכתבתי כרגע, מי שיש לו עוד שאלות שיפנה אליי ישירות.
המייל והטלפון האישי שלי כתובים בכל מקום בתוכנה ובאתרים ובתמיכה הטכנית שלי בכל מקום, הם יכולים לפנות אליי ולשאול לפני שהם מבזבזים את זמנם בנידונים עמוקים ודמיוניים, ובפנטזיות סייבר מפלצתיות של חרדי צעיר אברך כולל.

נערך לאחרונה ב:
הנני לבאר בל"נ למה איני מחתים את התוכנה דרך החברות הרגילות.

מפני שהחברות שמחתימות מבקשות על כך המון כסף (אלפים), ויש הרבה בירוקרטיה בינלאומית לזיהוי וכו', ואז צריך לחכות כמה שבועות עד שזה מאושר וסוף סוף מגיע איזה צ'יפ מסכן שצריך כל פעם להסחב איתו, ואחרי כל זה זה תקף רק לזמן מה, שנה/3 שנים וכדו'.

למה להיות תלוי בכל החברות הללו עם כל השגעונות והדרישות הללו??? בפרט שבס"ד פיתחתי תוכנה שמחתימה לבד, וכל הבעיה היא שזה לא מוכר במוניטין בינלאומי, ועובדה שכל האנטיוירוסים כמעט לא התייחסו לכך יותר כחשד אחרי ההחתמה שלי.

לגבי הקובץ התקנה עצמו, לא הצלחתי להחתים אותו עם התוכנה שלי, כיון שזה קובץ חילוץ עצמי של הקבצים האמיתיים, וכנראה זו הסיבה שזה לא מזוהה כקובץ הרצה פנימי ומקורי, אז אולי כדי לקבל מוניטין יותר טוב לקובץ ההתקנה הייתי משקיע קצת, אך לא מצאתי משהו שוה עד עכשיו שבאמת עושה את העבודה כמו שאני מעוניין, אז בינתים השארתי את זה ככה, ולכן בהרבה מחשבים מופיעה אזהרת מוניטין של "מפרסם לא מזוהה" וש"דיפנדר מנע את ההפעלה" וכדו' בשעת ההתקנה.

בכל אופן, כפי שאמרתי, אני אברך כולל רגיל, אין לי שום ענין בבניית וירוסים בדרך כלל, אלא אם כן יש סיבה מיוחדת... בצחוק.
ומי שרוצה לראות את הקוד מוזמן לקפוץ אליי, אני לא יכול להעביר את הקוד מסיבות של זכויות יוצרים וכו', אבל אשמח לשבת ולהראות את הקוד בפגישה דיפלומטית - כמובן אם יהיה פנאי וכל זה.

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
אוקי הבנתי.
אין בעיה. רק שאצלי על המחשב ההוא אין אפשרות להתקין. יש כללים די יבשים בנושא האבטחה של חברות כאלו ואין כ"כ מה לעשות בנידון.

דיווחים מפה ומשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנני לבאר בל"נ למה איני מחתים את התוכנה דרך החברות הרגילות.

מפני שהחברות שמחתימות מבקשות על כך המון כסף (אלפים), ויש הרבה בירוקרטיה בינלאומית לזיהוי וכו', ואז צריך לחכות כמה שבועות עד שזה מאושר וסוף סוף מגיע איזה צ'יפ מסכן שצריך כל פעם להסחב איתו, ואחרי כל זה זה תקף רק לזמן מה, שנה/3 שנים וכדו'.

למה להיות תלוי בכל החברות הללו עם כל השגעונות והדרישות הללו??? בפרט שבס"ד פיתחתי תוכנה שמחתימה לבד, וכל הבעיה היא שזה לא מוכר במוניטין בינלאומי, ועובדה שכל האנטיוירוסים כמעט לא התייחסו לכך יותר כחשד אחרי ההחתמה שלי.

לגבי הקובץ התקנה עצמו, לא הצלחתי להחתים אותו עם התוכנה שלי, כיון שזה קובץ חילוץ עצמי של הקבצים האמיתיים, וכנראה זו הסיבה שזה לא מזוהה כקובץ הרצה פנימי ומקורי, אז אולי כדי לקבל מוניטין יותר טוב לקובץ ההתקנה הייתי משקיע קצת, אך לא מצאתי משהו שוה עד עכשיו שבאמת עושה את העבודה כמו שאני מעוניין, אז בינתים השארתי את זה ככה, ולכן בהרבה מחשבים מופיעה אזהרת מוניטין של "מפרסם לא מזוהה" וש"דיפנדר מנע את ההפעלה" וכדו' בשעת ההתקנה.

בכל אופן, כפי שאמרתי, אני אברך כולל רגיל, אין לי שום ענין בבניית וירוסים בדרך כלל, אלא אם כן יש סיבה מיוחדת... בצחוק.
ומי שרוצה לראות את הקוד מוזמן לקפוץ אליי, אני לא יכול להעביר את הקוד מסיבות של זכויות יוצרים וכו', אבל אשמח לשבת ולהראות את הקוד בפגישה דיפלומטית - כמובן אם יהיה פנאי וכל זה.
יש גרסת portable?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה