עזרה הורדת טפט לשיש

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מוזר,
אצלנו ירד ממש בקלות.
כמה קטעים קטנטנים נקרעו והיינו צריכים לקלף בצורה יסודית יותר (עדיין באמצעות הידיים בלבד).
לא מעבר, ב"ה.

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
באותו מחיר תקני p.v.c דק, ותחסכי גם את החתכים בידיים לפני החג.

או שאפשר גם פוליגל
פצצה של דבר בלי בעיות לשים ולא להוריד, לפח וחסל
אה - וגם ההבדל במחיר..
השנה זה לקח פחות משעה לצפות את השיישים, אחרי שכבר מכירים איך לעשות זה מהר מאד

D

Deleted 66182

אורח
או שאפשר גם פוליגל
פצצה של דבר בלי בעיות לשים ולא להוריד, לפח וחסל
אה - וגם ההבדל במחיר..
השנה אחרי זה לקח פחות משעה לצפות את השישים אחרי שכבר מכירים איך לעשות
איך אוטמים בין הפולגלים ובינם לשיש? סלוטייפ רחב?

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איך אוטמים בין הפולגלים ובינם לשיש? סלוטייפ רחב?

איך שאנחנו עושים זה כשהפוליגל לרוחב עושים חריץ לא עד הסוף בפוליגל בגובה של כ-13 ס"מ כך שהפוליגל מתקפל ומתיישב יפה על השיש
ובצד ההפוך, חריץ בעובי של השיש (אין לי קנט) כך שיורד מהשפה
מדביקים פה ושם בסלוטיפ עבה או דבק נייר לקיר ומתחת לשיש
מצמידים פוליגלים אחד לשני בחלק שלא חתכו ממנו כך שזה נצמד טוב וישר ומדביקים עם סלוטייפ עבה ממתחת.
הכל אטום כך
מסביב לכיור אנחנו מוסיפים נייר אלומניום

D

Deleted 66182

אורח
איך שאנחנו עושים זה כשהפוליגל לרוחב עושים חריץ לא עד הסוף בפוליגל בגובה של כ-13 ס"מ כך שהפוליגל מתקפל ומתיישב יפה על השיש
ובצד ההפוך, חריץ בעובי של השיש (אין לי קנט) כך שיורד מהשפה
מדביקים פה ושם בסלוטיפ עבה או דבק נייר לקיר ומתחת לשיש
מצמידים פוליגלים אחד לשני בחלק שלא חתכו ממנו כך שזה נצמד טוב וישר ומדביקים עם סלוטייפ עבה ממתחת.
הכל אטום כך
מסביב לכיור אנחנו מוסיפים נייר אלומניום
אז פוליגל לא מתאים לקנט?
אגב בעלות לא יוצא הבדל עצום בינו לטפט לפי חישובי
אם מכסים גם קרמיקה מעל השיש

A F

משתמש מקצוען
קנינו באושר עד היה מאוד נחמד וירד בקלות (עם קצת כח פיזי)...

זה בדיוק

משתמש פעיל
הטפט הכסוף, מצטרף למברכים... אחרי ההבטחות על "לא משאיר סימנים"... עכשיו סיימנו אחרי שעות של עבודה לקלף הכל כולל כל מה שנקרע בדרך, וכמעט סיימנו להוריד את הדבק עם ספוג הפלא פלוס כל הכוחות שניתן להוציא משתי זוגות ידיים...

gila zohar

משתמש מקצוען
מצטרפת למאוכזבים, גרדנו את הטפט הכסוף הזה שעות, חתיכות חתיכות, עם הציפורניים,
אחכ עם שפפכטל- היה יותר קל
ואז עוד שעה של קרצופים עם סקוצ' ושפכטל על הסימני דבק מהשיש....

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אז פוליגל לא מתאים לקנט?
אגב בעלות לא יוצא הבדל עצום בינו לטפט לפי חישובי
אם מכסים גם קרמיקה מעל השיש

לא בטוחה שלא מתאים לקנט, לא ניסיתי אולי בחלק של הקנט אפשר משהו אחר

ובקשר למחיר אני לא יודעת מה החישוב אבל במטבח שלי הפוליגל יצא לי בערך 30 ש"ח וטפט היה עולה משהו כמו 100 ש"ח
אין לי המון שיש, אני משתמשת ב3 פוליגלים גדולים כל אחד בסביבות 10 ש"ח (קצת פחות)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
  • תודה
Reactions: A F

דודו

משתמש מקצוען
כואב לשמוע, וחבל ממש שתתאכזבו כל כך
כמו כל שנה, קנינו את הטפט הרגיל בגווני שיש - איכותי ויפה, וקנינו אותו בחנות יצירות. ומוכרים אותו בעוד הרבה חנויות, בלי הבטחות למיניהם....
כל הפסח היה לנו שיש יותר יפה מכל השנה, מתנקה מקסים, נוח בצורה יוצאת מן הכלל,
ותוך כמה דקות הורדנו מהשיש, בלי שום שאריות!!!!!! וממש בקלות.

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אני קניתי בשנה שעברה את הגרמני, בצבעי השיש, אכן היה צריך קצת כח לקלף אותו ברגע שהוא התחיל להתקלף אז הוא רץ, תוך כמה דקות זה היה בפח, היה תענוג.
השנה התפתיתי לקנות את הכסוף/חצוף:mad::mad::mad: ואכלנו קש, שעות לקח לגרד את האלפי חתיכות, זה כל רגע התפרק לעוד ועוד חלקים, סיוט לשמה!
ואחרי זה לקרצף את השיש מכל הדבק, זוועה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה