בקשה הוראות סריגה - פוילישע גארטל.

gazoz

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לכל מי שישן אתמול...
יודעים?
מכירים מישהו שיודע?

יונלה

משתמש מקצוען
למה לסרוג לבד? לתעסוקה?
זה עבודת נמלים, סורגים עם חוט דק ומסרגה דקה,
וגארטל ארוך,
מה הפער בין קנוי לעבודה עצמית?

gazoz

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בכללי, את יודעת לסרוג? קשה להסביר בלי ידע בכלל
כן. אני סורגת, ואשמח מאד לעזרה, דחוף ממש!! תודה מראש!
למה לסרוג לבד? לתעסוקה?
זה עבודת נמלים, סורגים עם חוט דק ומסרגה דקה,
וגארטל ארוך,
מה הפער בין קנוי לעבודה עצמית?
תודה על האכפתיות. מי שזה לא בשבילו, שאכן לא יתחיל. החוט יקר.
מחיר של קנוי, אם אני מעודכנת מתחיל בכ800 ש"ח, ועולה עם העובי

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
כן. אני סורגת, ואשמח מאד לעזרה, דחוף ממש!! תודה מראש!

תודה על האכפתיות. מי שזה לא בשבילו, שאכן לא יתחיל. החוט יקר.
מחיר של קנוי, אם אני מעודכנת מתחיל בכ800 ש"ח, ועולה עם העובי
אמא שלי סרגה פעם
לא יודעת אם זה פוילישע

gazoz

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אז אם את יודעת לסרוג ונהנית מזה-
סורגים חצאי עמודים,
מס' העיניים- לפי הרוחב הרצוי.

בהצלחה רבה!
תודה!
רק עוד כמה שאלות:
יודעים כמה לס"מ?
ואיך עושים את הפרנזים?
אה, וגם איזו מסרגה?

צ

משתמש פעיל
העניין בגארטל הוא הכפולות : 6 שורות, 8, 12, או 16 (ומעלה). אני עשיתי 16 יוצא רוחב מושלם.
וגם איזו מסרגה?
תבקשי בחנות מסרגה לגארטל. זו מסרגה עם קצה עם אנקול (וו) שאמור לתפוס את החוט מספר 2-2.5
ואיך עושים את הפרנזים?
את הפרנזים יוצרים כך: את לוקחת חוט, כפול מאורך הפרנז שאת רוצה ועוד כמה סנטרימטרים יותר, משחילה לתוך העמוד בשורה האחרונה של הגארטל, מחברת את 2 הקצוות החוט ואז, קל יותר עם עוד משהו, מתחילה לסובב כל קצה של חוט לצד אחר (קצה אחד לצד ימין והשני לשמאל) מסובבת כך סיבוב אחד לפני שהחוט מתחיל להתכווץ. משאירה כך, וקושרת את הקצה כשאת משאירה קצה חוט פרום באורך שאת אוהבת, בערך 2 ס"מ. כך את עושה בכל העמודים בשתי קצוות הגארטל כמספר העיניים שסרגת.
בהצלחה ובהנאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה