דרוש מידע הוצאת ילד מהצהרון

אחת צפונית

משתמש מקצוען
איך זה הולך אצלכם?אפשר לבוא בכל שעות הצהרון?רק בסוף היום?
היום באתי לצהרון וממש רבתי עם הסייעת כי באתי ב2 דק איחור מה"חלון" שנקבע באמצע היום.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ואגב....
אני הייתי בודק היטיב סיבה של צהרון לאסור הוצאת ילדים באמצע היום...
מה יש להסתיר ???

דובשניה

משתמש מקצוען
בניסיון של גן חיידר ובית הספר לא נתקלתי בבעיה לקחת מתי שרציתי

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ואגב....
אני הייתי בודק היטיב סיבה של צהרון לאסור הוצאת ילדים באמצע היום...
מה יש להסתיר ???
זה לא עניין של להסתיר,
אצלנו גם אפשרי לבוא לקחת כל היום.
אבל זה בגלל שיש קודן מסודר בשער ובכל הדלתות.
לפני כן זה פשוט היה סרט כל פעם מחדש.
לפעמים טכנית מאד קשה לצוות להיות במקביל גם עם הילדים וכל ההתנהלות ובנוסף ללכת הלוך חזור לפתוח את הדלת כל רבע שעה.
לא חייבים לרוץ ישר לכל מיני דמיונות מרחיקי לכת...

אחת צפונית

משתמש מקצוען
זה נוהל שמגיע מהנהלת הצהרונים. היום אחרתי בדקה וממש רבו איתי. מבינה את הקושי שלהן ומשתדלת ככל יכולתי להגיע ב5 דק שמוקצבות. רוצה לברר אם יש עוד מקומות שזה כך או שלא, אם לא הולכת לדבר עם האחראית.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה נוהל שמגיע מהנהלת הצהרונים. היום אחרתי בדקה וממש רבו איתי. מבינה את הקושי שלהן ומשתדלת ככל יכולתי להגיע ב5 דק שמוקצבות. רוצה לברר אם יש עוד מקומות שזה כך או שלא, אם לא הולכת לדבר עם האחראית.
ז''א טכנית אין להן בעיה לעשות את זה, (בצורה בטוחה כן?!) הן פשוט חוששות מהפיקוח?
אם כן הייתי פונה אליהם בשם כמה הורים מהגן (לתאם קודם) שלכל הפחות ירחיבו את הזמן אם לא יבטלו את זה לגמרי.

מספר 2

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
שימו לב:
בתור צהרונית לשעבר
לסייעת מאוד הפריע שבזמן שהיא שוטפת את הרצפה כל כמה דקות דופקים ונהיה שוב פסיעות ועוד פעם להעביר ניגוב.

malka1

משתמש פעיל
ברור!!!
רק מה?
הם אמורות להישאר אחרי שעת סיום העבודה ולשטוף?
וואי אף פעם לא הבנתי את זה, בעיני זה לא בסדר, יש לי בת שרגישה באמת לחום ותמיד תעדיף לשחק בגן, אבל מה הגננת של הצהרון שוטפת...לא הבנתי למה בכלל גננת שוטפת?? למה אין מנקה כמו בכל ביה"ס? תחשבו בהפסקה אחה"צ (שיא החום) של ביה"ס או סמינר יחליטו יאלה כולם לחצר המורות שוטפות....כאילו מה נסגר?
ואז הגננת מתעצבנת שהילדה נכנסה לקחת תיק כי אמא / אבא הגיעו או מים או שירותים וכו...לא אוהבת את זה, זה לא בסדר.
ככה זה בכל גן?
כאילו יש דרישה מגננת/סיעת צהרון לשטוף גן?

מספר 2

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ואז הגננת מתעצבנת שהילדה נכנסה לקחת תיק כי אמא / אבא הגיעו או מים או שירותים וכו...לא אוהבת את זה, זה לא בסדר.
ככה זה בכל גן?
הגננת לא מתעצבנת, אבל זה מפריע
ככה זה בגנים עירוניים

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואי אף פעם לא הבנתי את זה, בעיני זה לא בסדר, יש לי בת שרגישה באמת לחום ותמיד תעדיף לשחק בגן, אבל מה הגננת של הצהרון שוטפת...לא הבנתי למה בכלל גננת שוטפת?? למה אין מנקה כמו בכל ביה"ס? תחשבו בהפסקה אחה"צ (שיא החום) של ביה"ס או סמינר יחליטו יאלה כולם לחצר המורות שוטפות....כאילו מה נסגר?
נתון חשוב אחד לא לקחת.
לכלוך שיש בבית ספר לא מתחיל להיות לכלוך של גן, בטח לא של צהרון אחרי ארוחת צהריים.

אם הילדה רגישה לחום אפשר לנסות למצוא פתרון מתאים יחד עם הגננת, (יש מלא), אבל כשהורה מגיעה מראש בצורה כזו קשה לי להאמין שיצא מזה משהו אפקטיבי באמת.
(כאילו כשהיית ילדה הסייעת לא שטפה אצלכם?)
ככה זה בכל גן?
ככה זה בכל גן.
אם זה לא היה כך היו באים בטענה למה הילדות אמורות לחיות בגן לא נקי, חיידקים וכ'.
בד''כ היא לא מתעצבנת אלא אם כן זה ממש אחד אחרי השני, או שהיא אמרה במפורש קודם לכן לקחת תיקים וכ' והילדה החליטה ברוב טובה להשאיר את זה בגן לאוורור.
אני לא סייעת ולא עבדתי כסייעת אף פעם, אבל לגמרי מבינה אותם בסיטואציות האלה- זה בהחלט לא נעים.

והלוואי ונהיה כאלו הורים מושלמים כמו שאנחנו מצפים מהצוות החינוכי.

מספר 2

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הסייעות בגן מקבלות כסף להשאר אחרי שעת העבודה עוד חצי שעה וזה הזמן של השטיפה. עניין אותי סתם לידיעה אם זה גם כך בצהרונים או לא
גם בצהרון היה כך עד לפני שנה, אבל ביטלו את זה וכעת שעות העבודה הם 1:30-4:00

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איך זה הולך אצלכם?אפשר לבוא בכל שעות הצהרון?רק בסוף היום?
היום באתי לצהרון וממש רבתי עם הסייעת כי באתי ב2 דק איחור מה"חלון" שנקבע באמצע היום.

הן פשוט חוששות מהפיקוח?
כסייעת בגנים וגם לפעמים בצהרונים, הפיקוח אכן מבקש לעשות "תחנות יציאה", ולהודיע להורים מתי אפשר להוציא את הילדים. (כמדומני 3 תחנות)
רוב הגנים מתעלמים מההוראה ולא אוכפות את זה, כי זה קשה להורים וגם לגננות לריב עם ההורים.
אלא א"כ הגננת קיבלה הערה והיא מפחדת מהמפקחת.
אם זה אכן כך, תפני ישירות למפקחת ותראי אם זה עוזר.
זאת גם שאלה שעלתה לי הן אמורות לשטוף עם הילדים?

הסייעות בגן מקבלות כסף להשאר אחרי שעת העבודה עוד חצי שעה וזה הזמן של השטיפה. עניין אותי סתם לידיעה אם זה גם כך בצהרונים או לא
הסייעות בבקרים אכן אמורות להישאר אחרי סיום הגן ולגמור עם השטיפה אלא א"כ הן מסתדרות ע"ח הגן.
אבל בשום אופן לא כשהילדות מסתובבות בין הרגליים! שמא תחלקנה.... (אוי ואבוי אם המפקחת תתפוס אותה)
אבל היא כן תעלים עין אם בשעה 1.00 הילדות בריכוז עם הגננת והסייעת מעבירה ניגוב.

הסייעת בצהרון מקבלת משכורת על שעתיים ורבע ביום - עד 3.45 - ולא משנה אם היא נשארה עד 4 בגלל כל סיבה שהיא, ולכן הן כ"כ ממהרות ויכעסו גם אם אמא תבוא דקה אחרי הזמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה