דרוש מידע הוצאת טופס רישיון נהיגה עם נטילת תרופות

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לפני כחצי שנה מילאתי את טופס הבקשה להוצאת רישיון נהיגה, ובסעיפי הבריאות ציינתי כי אני נוטל תרופה עם מרשם (לא משהו רציני, אל תדאגו...;)), ואז קיבלתי הודעה שאני אמור להמתין להמשך הטיפול ע"י אישור רפואי. בתומי (אולי זה לא רק לתומי? זה פשוט?) הבנתי כי אני אמור להמתין לאישור ממכון הרישוי (ובכל מקרה צירפתי מרשם רופא, עם פירוט).
כעת, לאחר כחצי שנה, התעוררתי שוב לעניין, וניסיתי להירשם שוב, ומיד כשאני מזין את תעודת הזהות שלי קופצת לי הודעה שאני ממתין לאישור רפואי. אין לי מושג מה אני צריך לעשות! להשיג אישור מרופא המשפחה שהתרופה אינה משפיעה על כושר הנהיגה?
לא מצאתי כל דרך לפנות אליהם, הם לא עונים לי במייל, ובטלפון זה שעות!
לגופו של עניין, קבעתי תור למחר (חמישי) למבחן תיאוריה, ואני חושש שלא אוכל לעבור את המבחן ללא סיום מילוי הטופס.
מישהו מכיר את הבעיה ויכול לעזור לי?
תודה מראש!

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
לפני כחצי שנה מילאתי את טופס הבקשה להוצאת רישיון נהיגה, ובסעיפי הבריאות ציינתי כי אני נוטל תרופה עם מרשם (לא משהו רציני, אל תדאגו...;)), ואז קיבלתי הודעה שאני אמור להמתין להמשך הטיפול ע"י אישור רפואי. בתומי (אולי זה לא רק לתומי? זה פשוט?) הבנתי כי אני אמור להמתין לאישור ממכון הרישוי (ובכל מקרה צירפתי מרשם רופא, עם פירוט).
כעת, לאחר כחצי שנה, התעוררתי שוב לעניין, וניסיתי להירשם שוב, ומיד כשאני מזין את תעודת הזהות שלי קופצת לי הודעה שאני ממתין לאישור רפואי. אין לי מושג מה אני צריך לעשות! להשיג אישור מרופא המשפחה שהתרופה אינה משפיעה על כושר הנהיגה?
לא מצאתי כל דרך לפנות אליהם, הם לא עונים לי במייל, ובטלפון זה שעות!
לגופו של עניין, קבעתי תור למחר (חמישי) למבחן תיאוריה, ואני חושש שלא אוכל לעבור את המבחן ללא סיום מילוי הטופס.
מישהו מכיר את הבעיה ויכול לעזור לי?
תודה מראש!
לך עכשיו לרופא המשפחה, תוציא ממנו בחצי דקה אישור שהתרופה אינה משפיעה על כושר הנהיגה. משם סע (באופניים) למשרד הרישוי הסמוך, המתן שעתיים וחצי בתור, תן את האישור של הרופא, העניין יסודר במקום וברגע.

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לך עכשיו לרופא המשפחה, תוציא ממנו בחצי דקה אישור שהתרופה אינה משפיעה על כושר הנהיגה. משם סע (באופניים) למשרד הרישוי הסמוך, המתן שעתיים וחצי בתור, תן את האישור של הרופא, העניין יסודר במקום וברגע
יש ענין דוקא עכשיו? דהיינו אני יכול להציג את האישור גם היום אחה"צ כשאני בא לעבור את מבחן התיאוריה?

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
להבא לא לספר את כל הנתונים.
מדינת ישראל לא יודעת איך להתמודד עם זה
איזה רעיון פשוט נהדר..
אח"כ הנהג נכנס בעץ כי לקח תרופות שאסור לנהוג למי נוטל אותם..
העיקר זה לשקר את הפריץ..
כוונת המשורר היתה שאם ידוע לך שאין בתרופות כל סיבה למניעת כושר הנהיגה, אין צורך ליידע את מדינת ישראל ולהסתבך סתם.
אכן, רשמתי לפני...

תילתן

משתמש סופר מקצוען
כוונת המשורר היתה שאם ידוע לך שאין בתרופות כל סיבה למניעת כושר הנהיגה, אין צורך ליידע את מדינת ישראל ולהסתבך סתם.
אכן, רשמתי לפני...
כוונת המשורר שלא אתה מחליט מה מה מותר ומה אסור..
ללא מוראה של מלכות וכו'

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
יש ענין דוקא עכשיו? דהיינו אני יכול להציג את האישור גם היום אחה"צ כשאני בא לעבור את מבחן התיאוריה?
רק עכשיו. את מבחן התיאוריה לא עושים במשרד הרישוי, ולכן אין למי להראות את האישור.
האמת, נדמה לי שצריך לקבוע תור לקבלת קהל במשרד הרישוי, תבדוק את זה.

this my name

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אפשר לעשות את המבחן תיאוריה גם ללא קשר לטופס ירוק.
כך שניתן לגשת למשרד הרישוי גם אחרי המבחן.

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני הייתי צריכה ג"כ עניין רפואי ועשיתי תיאוריה בלי קשר לטופס.
ואותי החזירו הביתה ולא נתנו לי להיבחן
באתר של כל זכות מופיע שחייבים קודם לסיים את כל ההליך של הטופס הירוק, דהיינו מילוי הטופס המקוון, צילום ובדיקת ראייה, ורק אז ניתן לגשת לביצוע המבחן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה