מופעי תרבות הופעות סוכות תשפ"ה

מִימִי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הם לא יודעים להגיד אם זה מתאים לנשים ונערות היא אמרה שהם עשו את המופע שיתאים לכל סוגי הנשים תשאלי במשרד בוואסאפ תקבלי תשובה
מה זה נקרא מתאים?
לא כ"כ הבנתי
אני מאמינה שרובם יהיו שם נערות..

אפרים פישל

משתמש פעיל
אודה לפרטים
Screenshot_20241019-222543_Chrome.jpg

סמי הגאון

משתמש רשום
אם למישהו יש כרטיס מיותר למופע של עופר הלוי היום, אשמח מאוד לקנות תודה! 0556706593

ק.ש

משתמש חדש
יש למישהו כרטיסים למופע של ישי ריבו היום בגבעת זאב ?

3524

משתמש סופר מקצוען
מתקשה להתאפק מלהביע את פליאתי.

כל מנהיגי הדור שעליהם העולם עומד, איש איש במקומו ובשפתו, עומדים וקוראים לציבור הקדוש:

"בני, אל תלך איתם, מנע רגלך מנתיבתם, אין רוח חכמים נוחה מהמופעים האלו".

והציבור, פשוט מצפצף?

כשנרצה ברכה שהילד יקבל חשק ללמוד תורה, למי נלך? לגדול הדור שעליו צפצפנו או לזמר שאותו הערצנו?

לא נקלט אצלי. באמת יש סעיפים בחיים שמנהיגי הדור אינם רשאים להתערב לנו בחיים?

הייתי היום בבית שמש, מכל קיר ניבטים מודעות של רבני העיר, ספרדים, ליטאים וחסידים, המבהירים שאסור להגיע להופעה הערב בעיר. דעת תורה שאנו רגילים לשמוע לה בכל תחום בחיינו.

ועדיין, סחר מכר של כרטיסי כניסה.

בושנו מכל עם.

נערך לאחרונה ב:

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מתקשה להתאפק מלהביע את פליאתי.

כל מנהיגי הדור שעליהם העולם עומד, איש איש במקומו ובשפתו, עומדים וקוראים לציבור הקדוש:

"בני, אל תלך איתם, מנע רגלך מנתיבתם, אין רוח חכמים נוחה מהמופעים האלו".

והציבור, פשוט מצפצף?

כשנרצה ברכה שהילד יקבל חשק ללמוד תורה, למי נלך? לגדול הדור שעליו צפצפנו או לזמר שאותו הערצנו?

לא נקלט אצלי. באמת יש סעיפים בחיים שמנהיגי הדור אינם רשאים להתערב לנו בחיים?

הייתי היום בבית שמש, מכל קיר ניבטים מודעות של רבני העיר, ספרדים, ליטאים וחסידים, המבהירים שאסור להגיע להופעה הערב בעיר. דעת תורה שאנו רגילים לשמוע לה בכל תחום בחיינו.

ועדיין, סחר מכר של כרטיסי כניסה.

בושנו מכל עם.
ספציפית על המופע הזה לא שמעתי שהיו נגד. חידשת לי.
גם על הופעות נפרדות לגמרי לא שמעתי שהיו נגד.
מה הבעיה בעצם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה