עזרה באקסס הוספת רשומות חדשות לטבלה

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
האם יש דרך להוסיף רשומות חדשות לטבלה ע"י קוד?

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
וואו זה מסובך מידי, (בסוף כתבתי שאילה פשוטה ב SQL).

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הסתרתי טופס מסוים מהתפריט הצדדי, איך אני יכול "לגלות" אותו בחזרה?
1676390925662.png

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
הסתרתי טופס מסוים מהתפריט הצדדי, איך אני יכול "לגלות" אותו בחזרה?
צפה בקובץ המצורף 1315943
לחיצה ימנית היכן שכתוב מה מוצג (בתמונה כל הא...) ובחירה באפשרויות ניווט
1676399687020.png

לשים וי בהצג אובייקטים מוסתרים ולאשר
1676399766032.png

ואז לחיצה ימנית על הפריט שיופיע בהיר יותר וביטול הסתרה

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
האם כאשר אני מכניס בטעות אות לתוך תיבה בטופס נוצרה רשומה ואין דרך חזור?
או שיש אפשרות למלא את הטופס ובסוף ללחוץ על איזה מקש האם לשמור או לא?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
האם כאשר אני מכניס בטעות אות לתוך תיבה בטופס נוצרה רשומה ואין דרך חזור?
או שיש אפשרות למלא את הטופס ובסוף ללחוץ על איזה מקש האם לשמור או לא?
דבר ראשון לא מכניסים באותו נושא יותר משאלה אם יש לך כמה שאלות תפתח כמה נושאים זה מאד מפריע
לעצם העניין אם הטופס מאוגד לשאילתא או טבלה אכן נוצרת רשומה בעת הקלדה וגם אם תבטל באמצעות ESC המספור האוטומטי כבר התקדם

ניתן לעשות טופס לא מאוגד ולעדכן באמצעות קוד או שאילתא בלחיצה על אישור או סגירה וכדו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה