הוספת אפשרות שלח אל תמונות/מוסיקה/סרטי וידאו

Goldidea

משתמש מקצוען
אני מרבה להשתמש באופציה של שלח אל אבל משום מה בwindos יד אפשרות רק לשלוח למסמכים, אולי יש אפשרות להוסיף מיקום נוסף לשליחה זו?
כמו כן הייתי רוצה להוסיף תיקיית מתכונים (לא ספרייה אלא תיקיה קבועה כמו מוסיקה, מסמכים וכו')
תודה מראש

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ללא שם.png

קבצים מצורפים

• ec_menu.zip
    1.6 MB · צפיות: 12
נערך לאחרונה ב:

גלינג

משתמש סופר מקצוען
אני מרבה להשתמש באופציה של שלח אל אבל משום מה בwindos יד אפשרות רק לשלוח למסמכים, אולי יש אפשרות להוסיף מיקום נוסף לשליחה זו?
כמו כן הייתי רוצה להוסיף תיקיית מתכונים (לא ספרייה אלא תיקיה קבועה כמו מוסיקה, מסמכים וכו')
תודה מראש
זה המקום..
C:\Users\USER\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\SendTo
1. במקום הUSER תכתבו את שם המשתמש שלכם.
3. יש ליצור קיצור דרך לתיקיה שאתם מעוניינים שתופיע שם.
כמובן זה מעתיק ולא מעביר (בדיוק כמו שלח אל)
ניתן גם למחוק שם קישורים שאינם נצרכים לכם.

Goldidea

משתמש מקצוען
תודה ענקית!
עדיין לא ביצעתי כי אני כרגע לא על המחשב. אבל בטוחה שהבנתי.

ארי4791

משתמש צעיר
יש אפשרות שלח בדואר באמצעות ג'ימייל?
שזה יפתח הודעה חדשה עם הקובץ ההוא מצורף.
תודה מראש

Goldidea

משתמש מקצוען
אין לי ג'ימייל במחשב אבל אפשר להיכנס לנתיב הנ''ל ולהכניס שם קיצור דרך לג'ימייל. אמור לעבוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה