עזרה הונאה?

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נשלח לי מיילים מחברת ספרים דיגיטליים
(שאני לא נרשמתי אליה בחיים!!), הם גובים ממני באזור ה200 ש"ח כל חודש
אני חוששת שנרשמתי דרך פרסומת של מותג איפור ידוע שהיה עליו מבצע , אך את המוצר לא קיבלתי וזה המקום האחרון שהזנתי אשראי
מישהו מכיר?

קבצים מצורפים

• שלוש.png
    שלוש.png
    KB 34.9 · צפיות: 3

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נשלח לי מיילים מחברת ספרים דיגיטליים
(שאני לא נרשמתי אליה בחיים!!), הם גובים ממני באזור ה200 ש"ח כל חודש
אני חוששת שנרשמתי דרך פרסומת של מותג איפור ידוע שהיה עליו מבצע , אך את המוצר לא קיבלתי וזה המקום האחרון שהזנתי אשראי
מישהו מכיר?
מה זה משנה?
תבטלי את העסקה דרך חשבון האשראי,
ומקסימום-אם תראי שזה כן נעשה על ידך-תחזירי.

A052

משתמש סופר מקצוען
אבל חברות האשראי לא מסכימות לבטל אם זה נעשה על ידי
אתם אומרים שלא עשיתם, אז איך בדיוק זה נעשה על ידכם?
אם קניתם מלפפון, וחנות בניינים הביאה לכם בנין ב30 מליארד שקל כביכול באותה לחיצה, איך זה בדיוק נקרא שאתם עשיתם את זה?

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אתם אומרים שלא עשיתם, אז איך בדיוק זה נעשה על ידכם?
אם קניתם מלפפון, וחנות בניינים הביאה לכם בנין ב30 מליארד שקל כביכול באותה לחיצה, איך זה בדיוק נקרא שאתם עשיתם את זה?
נכון, אבל חברות האשראי עושות מלא בעיות בביטולי עסקאות

A052

משתמש סופר מקצוען
נכון, אבל חברות האשראי עושות מלא בעיות בביטולי עסקאות
אני לא מכיר שום בעיות.
אתם אומרים שלא ביצעתם את העיסקה, והם דבר ראשון מקפיאים את החיוב, ואח"כ פונים לבית העסק שיצטרך להוכיח שעשיתם.
רמאים בדר"כ לא מנסים אפי' להוכיח משהו.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מחיפוש ברשת על כתובת הדומיין שמופיעה בצילום המסך שהעליתם נראה שיש להם באתר אפשרות לביטול מנוי, אם לא יועיל לא יזיק -

1.תתקשרי אליהם ותבררי על מה את משלמת
2.אם את לא מעונינת להמשיך בעיסקה תבטלי איתם דרך הטלפון(או תבררי איך אפשר לבטל) לא לנסות דרך האשראי כי הם לא יכולם לעצור את זה אם זה עיסקה שבוצע על ידי האתר.
3.בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה