עזרה הונאה אינטרנטית

• פותח הנושא TK
  • פורסם בתאריך

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ערב טוב
יש לי בעיה עם הונאה אינטרנטית.
אני נוהגת לבדוק את דפי פעולות ויזה שלי אחת לכמה חודשים.
בחודשים 4.2018 5.2018 נעשה שימוש לא חוקי בכרטיס הויזה שלי
גבו ממני מעל 1000 ש"ח. מחלקת הונאות בויזה גילו זאת ועצרו זמנית ביצוע
פעולות אינטרנטיות בכרטיס.
הם טוענים שהודיעו לי.
מאחר שעברו מעל 3 חודשים מאז, אינם יכולים לעזור לי.
נותר לי רק לנסות להתקשר לכתובת האינטרנטית : iTunes.com/bill אירלנד, כך מופיע בדף.
א. היזהרו ובדקו מיד את דף פעולות הויזה
ב. האם מישהו יכול לייעץ לי מה לעשות כדי להשיב את כספי ?

פפרר

משתמש מקצוען
אין לי נסיון וידע כיצד לעזור , אך מצטערת בצערך
רצוי להפיץ ןלפרסם את המקרה שנהיה ערניים לעקוב בדפי הפעולות
בשורות טובות

imac100

משתמש מקצוען
ערב טוב
הם טוענים שהודיעו לי.
נותר לי רק לנסות להתקשר לכתובת האינטרנטית : iTunes.com/bill אירלנד, כך מופיע בדף.

באיזה חברת אשראי את?
כי כשלי קרה מקרה כזה עם אותו אתר
קניות בסך של כ 200 שח
התקשרומאלי מלאומי קארד ב7 בבוקר והשאירו הודעות לחזור דחוף עד שב8.30 השיגו אותי
וטיפלו מיידית.
טיפול אומר
זיכוי
ביטול הכרטיס והסזמנת כרטיס חדש.

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באיזה חברת אשראי את?
כי כשלי קרה מקרה כזה עם אותו אתר
קניות בסך של כ 200 שח
התקשרומאלי מלאומי קארד ב7 בבוקר והשאירו הודעות לחזור דחוף עד שב8.30 השיגו אותי
וטיפלו מיידית.
טיפול אומר
זיכוי
ביטול הכרטיס והסזמנת כרטיס חדש.
יש לי ויזה
הם התקשרו אליך או שלחו הודעה?
כי לא קיבלנו טלפון יכול להיות שהם שלחו הודעות אבל הפלאפון שלנו לא מקבל הודעות

imac100

משתמש מקצוען
יש לי ויזה
הם התקשרו אליך או שלחו הודעה?
כי לא קיבלנו טלפון יכול להיות שהם שלחו הודעות אבל הפלאפון שלנו לא מקבל הודעות

התקשרו
והשאירו הודעות sms ומייל שאחזור אליהם דחוף
בפועל לפני שהספקתי לחזור אליהם הם התקשרו שוב.

• תודה
Reactions: TK

שומר

משתמש צעיר
לי היה מקרה דומה בלאומי קארד של מישהו שגנב את פרטי האשראי שלי ואחרי שלא חזרתי אליהם הם חסמו את הכרטיס מעצמם... (אגב זה היה אחרי שקניתי באתר wish)

• תודה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ערב טוב
הם טוענים שהודיעו לי.
אחד מהתנאים שאתה חותם עליהם בקבלת הכרטיס, זה ש"דף פירוט שלא יתקבלו ערעורים לגביו תוך 30/60 יום, יחשב כהודאה בנכונותו"
ולכן בעיקרון הם גם לא היו צריכים להודיע לך.

• תודה

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מה זה כולל? מה העלות של הכרטיס?
40 ש"ח ח"ד. את מטעינה כמה שבאלך. אפשר גם דרך האינטרנט
כל הטענה נראה לי עולה 7 ש"ח וזהו.
גם אם חלילה ישתמשו בכרטיס, זה לא בסכומים בלי סוף...

Brachad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
40 ש"ח ח"ד. את מטעינה כמה שבאלך. אפשר גם דרך האינטרנט
כל הטענה נראה לי עולה 7 ש"ח וזהו.
גם אם חלילה ישתמשו בכרטיס, זה לא בסכומים בלי סוף...
אז דרך בנק הפועלים "up card" ב 10 ש"ח ח"פ וכל טעינה (אפשר באפליקציה) 3.5ש"ח בערך

דשא

משתמש צעיר
רק שתדעו שההונאה הזאת מחברת itune באירלנד זוהתה ע"י ויזה כהונאה גדולה והם ביטלו אוטומטית את החיוב, כך היה אצלנו
לכן זה נשמע היתממות מצידם...

• תודה

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לי קרה בעבר דבר כזה,
ובדקתי את החשבונית ועליתי את זה מיד.
התקשרתי לחברת האשראי הם זיכו אותי מיד.
בשביל זה יש להם אחריות וביטוח על גניבות.

• תודה

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ערב טוב
מחלקת הונאות בויזה גילו זאת ועצרו זמנית ביצוע
?

אז מה זה? אם אף פעם לא ביצעת פעולות באינטרנט, מאיפה יש לאלה שהתמשו את פרטי הכרטיס?
ממש מוזר....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה