עזרה הומור

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
דרוש לי חומר על הומור
איך עובד, איך לפתח, איך להיות בעל חוש הומור בלי בטחון עצמי, ואיך לפתח בטחון עצמי בהקשר להומור
לצורך עבודה
תודה רבה

אשמח אפילו להפניות לאתרים שיוכלו חומרים רלוונטים

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
דרוש לי חומר על הומור
איך עובד, איך לפתח, איך להיות בעל חוש הומור בלי בטחון עצמי, ואיך לפתח בטחון עצמי בהקשר להומור
לצורך עבודה
תודה רבה

אשמח אפילו להפניות לאתרים שיוכלו חומרים רלוונטים
איך עובד הומור
הומור הוא תחושה של שמחה או צחוק הנגרמת על ידי משהו שנראה מצחיק. הומור יכול להיות מבוסס על מגוון רחב של גורמים, כגון:
  • ניגוד - הפתעה או אי התאמה בין הציפיות שלנו למציאות. לדוגמה, בדיחה על מישהו שנופל במדרגות היא מצחיקה כי אנחנו מצפים שהוא יישאר על הרגליים.
  • הקצנה - הגזמה או הגזמות במשהו. לדוגמה, בדיחה על מישהו שמאוד רעב היא מצחיקה כי היא מגזימה ברעב שלו.
  • היפוך - היפוך של הציפיות שלנו. לדוגמה, בדיחה על מישהו שמצליח במקום להיכשל היא מצחיקה כי היא הפוכה מהציפיות שלנו.
  • אי הוודאות - חוסר ודאות או ספק לגבי מה הולך לקרות. לדוגמה, בדיחה על מישהו שנמצא במצב מסוכן היא מצחיקה כי היא מלאת אי ודאות.
  • העצמה עצמית - הומור עצמי הוא הומור המבוסס על היכולת שלנו לצחוק על עצמנו. הומור עצמי יכול להיות דרך יעילה להפגין בטחון עצמי.
איך לפתח חוש הומור
היכולת להשתמש בהומור היא מיומנות שניתן לפתח אותה עם תרגול. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך לפתח חוש הומור:
  • צפו בקומדיות - צפייה בקומדיות היא דרך מצוינת ללמוד על טכניקות הומור שונות.
  • קרא בדיחות - קריאת בדיחות היא דרך נוספת ללמוד על טכניקות הומור שונות.
  • נסה לכתוב בדיחות - ניסיון לכתוב בדיחות הוא דרך טובה לפתח את היצירתיות שלך ולהבין מה גורם לך לצחוק.
  • התנסה בהומור עצמי - התנסות בהומור עצמי היא דרך טובה להפגין בטחון עצמי.
איך להיות בעל חוש הומור בלי בטחון עצמי
אם אתה חסר בטחון עצמי, זה יכול להיות קשה לך להשתמש בהומור. עם זאת, ישנן כמה דרכים שיכולות לעזור לך:
  • התחל בקטן - אל תנסה להיות מצחיק מדי בהתחלה. התחל עם בדיחות פשוטות ולא מאולצות.
  • היה אותנטי - אל תנסה להיות מי שאתה לא. הומור הכי טוב הוא הומור אותנטי.
  • התמקד באחרים - במקום להתמקד בעצמך, התרכז באחרים. ניסיון להצחיק אחרים יכול לעזור לך להרגיש בטוח יותר.
איך לפתח בטחון עצמי בהקשר להומור
הדרך הטובה ביותר לפתח בטחון עצמי בהקשר להומור היא להתנסות בו. ככל שתשתמש בהומור יותר, כך תתרגל לזה ותרגיש יותר בטוח.
הנה כמה טיפים נוספים שיכולים לעזור לך לפתח בטחון עצמי בהקשר להומור:
  • הערך את עצמך - לפני שתוכל לצחוק על עצמך, אתה צריך להעריך את עצמך. זכור שיש לך דברים טובים רבים להציע.
  • היה מוכן לכישלון - כולם עושים בדיחות גרועות לפעמים. אל תיקח את זה ללב.
  • קבל משוב - בקשו מאנשים שאתם סומכים עליהם משוב על חוש ההומור שלכם.
---
"הומור" // מס' טלפון להזמנות :
ככה עובד הומור...:p

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איך עובד הומור
הומור הוא תחושה של שמחה או צחוק הנגרמת על ידי משהו שנראה מצחיק. הומור יכול להיות מבוסס על מגוון רחב של גורמים, כגון:
  • ניגוד - הפתעה או אי התאמה בין הציפיות שלנו למציאות. לדוגמה, בדיחה על מישהו שנופל במדרגות היא מצחיקה כי אנחנו מצפים שהוא יישאר על הרגליים.
  • הקצנה - הגזמה או הגזמות במשהו. לדוגמה, בדיחה על מישהו שמאוד רעב היא מצחיקה כי היא מגזימה ברעב שלו.
  • היפוך - היפוך של הציפיות שלנו. לדוגמה, בדיחה על מישהו שמצליח במקום להיכשל היא מצחיקה כי היא הפוכה מהציפיות שלנו.
  • אי הוודאות - חוסר ודאות או ספק לגבי מה הולך לקרות. לדוגמה, בדיחה על מישהו שנמצא במצב מסוכן היא מצחיקה כי היא מלאת אי ודאות.
  • העצמה עצמית - הומור עצמי הוא הומור המבוסס על היכולת שלנו לצחוק על עצמנו. הומור עצמי יכול להיות דרך יעילה להפגין בטחון עצמי.
איך לפתח חוש הומור
היכולת להשתמש בהומור היא מיומנות שניתן לפתח אותה עם תרגול. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך לפתח חוש הומור:
  • צפו בקומדיות - צפייה בקומדיות היא דרך מצוינת ללמוד על טכניקות הומור שונות.
  • קרא בדיחות - קריאת בדיחות היא דרך נוספת ללמוד על טכניקות הומור שונות.
  • נסה לכתוב בדיחות - ניסיון לכתוב בדיחות הוא דרך טובה לפתח את היצירתיות שלך ולהבין מה גורם לך לצחוק.
  • התנסה בהומור עצמי - התנסות בהומור עצמי היא דרך טובה להפגין בטחון עצמי.
איך להיות בעל חוש הומור בלי בטחון עצמי
אם אתה חסר בטחון עצמי, זה יכול להיות קשה לך להשתמש בהומור. עם זאת, ישנן כמה דרכים שיכולות לעזור לך:
  • התחל בקטן - אל תנסה להיות מצחיק מדי בהתחלה. התחל עם בדיחות פשוטות ולא מאולצות.
  • היה אותנטי - אל תנסה להיות מי שאתה לא. הומור הכי טוב הוא הומור אותנטי.
  • התמקד באחרים - במקום להתמקד בעצמך, התרכז באחרים. ניסיון להצחיק אחרים יכול לעזור לך להרגיש בטוח יותר.
איך לפתח בטחון עצמי בהקשר להומור
הדרך הטובה ביותר לפתח בטחון עצמי בהקשר להומור היא להתנסות בו. ככל שתשתמש בהומור יותר, כך תתרגל לזה ותרגיש יותר בטוח.
הנה כמה טיפים נוספים שיכולים לעזור לך לפתח בטחון עצמי בהקשר להומור:
  • הערך את עצמך - לפני שתוכל לצחוק על עצמך, אתה צריך להעריך את עצמך. זכור שיש לך דברים טובים רבים להציע.
  • היה מוכן לכישלון - כולם עושים בדיחות גרועות לפעמים. אל תיקח את זה ללב.
  • קבל משוב - בקשו מאנשים שאתם סומכים עליהם משוב על חוש ההומור שלכם.
---
"הומור" // מס' טלפון להזמנות :
ככה עובד הומור...:p
תודה רבה על ההשקעה!
אני רוצה גם להוסיף דוגמאות לבדיחות
אבל מסיטואציות מסוימות
משהו שקשור לתלמיד-ה בבית הספר או כל סיטואציה אחרת..
אם יש משהו כזה למישהו אשמח
ועוד מאמרים על הומור שייחדשו לי עוד דברים על הומור

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
תודה רבה על ההשקעה!
הגינות.
לא שלי.
ציטטתי - תוצרת AI.

אני רוצה גם להוסיף דוגמאות לבדיחות
אבל מסיטואציות מסוימות
משהו שקשור לתלמיד-ה בבית הספר או כל סיטואציה אחרת..
אם יש משהו כזה למישהו אשמח
ועוד מאמרים על הומור שייחדשו לי עוד דברים על הומור
בשמחה.
אני אנסח לו - אשתף כאן.

---
גם להוציא מAI לוקח זמן...

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

קבצים מצורפים

• Humor_1.pptx
    2.9 MB · צפיות: 44

בעל ניסיון

משתמש פעיל
הומור זוהי הגדרה מאוד רחבה כך שיהיה מאוד קשה להסביר את זה כאן בפורום, זה יהיה בערך כמו ללמוד לנגן על כינור רק על ידי פתיחת שרשור בפרוג...
אבל כאחד ש(חושב שהוא) בעל הומור אוכל לומר שהבדל בין 'בדיחה' ל'הומור' זה שבדיחה זה טקסט, כמו סיפור או משפט שקראת באיזה ספר ואתה מנסה לשלב את זה תוך כדי משפט או סיטואציה. משא"כ 'הומור' זה בד"כ חוש למצוא ולאלתר איזה משהו מבדיח ומצחיק בלי שקראת את זה באיזה מקום.
אני מציע למשל לבחון את עצמיך כיצד אתה מגיב בסיטואציות מביכות מול החֶברה, או איך אתה מספר לאישתך שהבוס צעק עליך, אבל בכל זאת בצורה שהיא תצחק ותיהנה לשמוע את זה ממך כאילו זוהי הבדיחה הכי מצחיקה בעולם, איך שהלחיים שלו היו אדומות והשתלבו יפה עם השפם המלוכלך מהגבינה של הארוחת בוקר, ומרוב עצבים הוא נפל מהכיסא וכו' וכו', או למשל אם היית בשבע ברכות ולא קבלת אף ברכה למרות שכולם מסביבך קיבלו ומסתכלים עליך ברחמים, כיצד היית מגיב? היית מסמיק או שהיית אומר 'אוףףףף, עד שלא התייחסתי...'.
בקיצור, ישנם שתי דרכים להיות בעל הומור, או לקרוא ספרי בדיחות ואז בכל נושא או כל פעם שנפגשים עם חברים מריצים חיפוש מהיר בגוגל המוחי שלנו כדי להיזכר מאיזו בדיחה, ולפעמים זה הולך ולפעמים לא. או פשוט לפתח את זה, ואפשר גם כמובן לעקוב אחרי אנשים בעלי הומור לשמוע מה הם אומרים שאנשים נהנים מהם ולנסות לחקות אותם.
ולגבי הביטחון העצמי, אם אין ביטחון עצמי אז גם אין הומור, זה כמו לבקש מנוע עוצמתי שיכול לנסוע עם גלגל מפונצ'ר במקום להחליף את הגלגל, כי אפילו אם תהיה לך על הלשון הבדיחה הכי מצחיקה והכי מתאימה לנושא ולא תגיד אותה - אז מה הרווחנו? ואני אומר לך, שברגע שיהיה לך ביטחון עצמי - ביחד עם זה יעלה לך גם ההומור - זה הולך ביחד.
בברכת הצלחה מרובה ושבוע טוב ומשמח :)

נערך לאחרונה ב:

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
שימו לב! לאלו שמעוניינים לפתח את חוש ההומור!
אם נזכרתם בבדיחה /שחזרתם קטע הומור, ולבסוף שחכתם אותו, זה ממש לא אומר שאתם נכשלתם בפיתוח חוש ההומור האישי שלכם!!!
וממש אין לכם ממה להתאכזב ולהתייאש!!!!!
כי בעלי חוש הומור לא אמורים לזכור בדיחות, אלא ללמוד איך להגיב לסביבה בשעת מעשה
להבדיל מרצה שהוא גם בדחן, לא בהכרח בעל חוש הומור- להיפך אין לו הומור כלל! אלא משנן בדיחות בצורה מאורגנת
כי הומור זה אפקט ההפתעה!
למשל הקטע הבא נקלט במוחי, עכשיו במהלך הכנת השורות הקודמות

את הקטע הזה כתבתי אחרי שרציתי לכתוב כאן בדיחה ושחכתי אותה! אז אל תנסו להזכיר לי אותה, תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה