ב.ד.ה. הוא רק בן 10‏‏!! יקותיאל יהודה בן חוה יהודית ז"ל

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
כן, אבל דבר ראשון, אין לי איך ליצור קשר באישי אז אולי את רוצה לכתוב לי את המייל שלך, ודבר שני אין לי את המייל ממש עכשיו, יכול להיות שעוד חצי שעה בערך, אבל אולי מחר... אז אם זה יעזור לך לא אכפת לי
@גלי אבן ...

RUMV KKNUS

משתמש רשום
את יכולה לשלוח למייל הזה- שטרודל וכו... ואני יעביר לדודה שלו.

גלי אבן

משתמש פעיל
כן, אבל דבר ראשון, אין לי איך ליצור קשר באישי אז אולי את רוצה לכתוב לי את המייל שלך, ודבר שני אין לי את המייל ממש עכשיו, יכול להיות שעוד חצי שעה בערך, אבל אולי מחר... אז אם זה יעזור לך לא אכפת לי
@גלי אבן ...
כן יעזור לי מאוד. יש לך איך לקשר אותי לאמא שלו ?

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תודה רבה . העבירו לי את המייל של דודה שלו ואני מנסה לחפש משהו יותר קרוב...
אבל ממש תודה .בשורות טובות תמיד.
תערכי את הציטוט.
היא מחקה את המייל במקורי

RUMV KKNUS

משתמש רשום
אין לי אפשרות לשלוח באישי, אם את רוצה תתקשרי איתי במייל שכתבתי לך ואני יברר ויכתוב לך שם.
ואני ישמח אם תמחקי את המייל מהציטוט. תודה.

יבר

משתמש מקצוען
אחותי שכנה שלהם.
אם תרצי תפני אלי
052761eme, שטרודל , גימל , קום

חברה טובה שלי הייתה גננת של הילד המקסים הזה לפני מס' שנים, והיא אומרת שיש ברשותה מס' תמונות שלו שהייתה מעוניינת להעביר למשפחה , אם מישהו מכיר את המשפחה מקרוב או יודע על כתובת המייל של אימו או אחד מבני המשפחה אני אשמח לעזרתכם..
בשורות טובות .
אני מכירה ומכתננת גם לנחם רוצה ליצור קשר איתי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה