הוא מסמן לי באדום את הקבצים אבל הם עדין מופעים...

sara29

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מישהו יודע למה אם הקבצים עדין מופעים על המחשב(באותו מקום) הוא מסמן כאילו נמחקו מהמחשב(באדום)
ניסיתי גם ליבאות את הקבצים שוב וב impurt הם לא מופעים אבל במחשב כשאני סתם פותחת את התיקיה הם מופעים...

Desp

משתמש רשום
צריך לוודא שהקובץ שעשינו אימפורט עדיין יושב באותה תיקייה ושלא שינינו את המיקום שלו, אם המיקום שונה (הועבר לתיקייה אחרת), יש להגדיר לתוכנה את המיקום החדש של הקובץ.

sara29

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני לא חושבת שהמיקום שונה....אבל בכל אופן איך מגדירים מקום שונה?

Desp

משתמש רשום
לא צויין איזו תוכנה...

1. לנסות לסגור הכל ולפתוח מחדש. יכול להיות שהמחשב יציין שהקובץ לא נמצא ואם כן אז לחפש את המיקום החדש.
2. לנסות להפעיל את המחשב מחדש יכול להיות שהUSB לא מחובר אם משתמשים בכונן חיצוני.
3. אם זה לא עזר נצטרך להגדיר ידנית את מיקום הקבצים וזה יכול להיעשות ע״י replace תלוי בתוכנה.

אם עדיין לא עזר ננסה אופציות אחרות. תעדכנו.

דיסקשיח

משתמש רשום
desp, אתם מסבירים כ"כ מפורט ועם סבלנות, כל הכבוד
מה שאני הייתי אומרת בחצי מילה אתה מסביר ומאריך, כל הכבוד.

Desp

משתמש רשום
האם הסתדרתם? תודה דיסקשיח... אולי זה יותר מידי אינפורמציה וצריך להיות ממצה?

sara29

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני עובדת על פרימייר....ולא נראה לי שיש בעיה עם הקובץ עצמו, הבעיה היא שהסרטון הוא פורמט MOV ופרימייר כותב לי שהפורמט הזה לא נתמך......

Desp

משתמש רשום
אם יש קובץ על הטיימליין לוחצים מקש ימני על הקובץ - reveal in project ואז הוא מראה לנו בפרוייקט שלנו את שם הקובץ ועליו לוחצים שוב מקש ימני ואז - replace footage ואח"כ בוחרים את הקובץ הנכון שאותו ערכנו. אם יש לנו קובץ שערכנו בשם - "נופים" ופתאום המחשב לא מוצא אותו או עושה בעיות ניתן לעשות את הדרך הנ"ל וברגע שלוחצים replace footage בוחרים שוב בקובץ - "נופים" והמחשב אמור להביא אותו כבר עם העריכה שלו והחיתוכים כל עוד שהוא על הטיימליין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה