ביקורת ספרות הוא לא הוא.

ספרי מוסר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אשמח מאוד להערות והארות.

מהיום הזה,
כשזה קרה
אף אחד יותר לא הכיר בו.
הוא כבר לא היה הוא.
לא
הוא לא היה הוא.
הוא היה מין אישות כזאת. מין מוזר. כל כך.
הוא היה לב
ונשמה
והיו לו גם פנים חינניות
שתמיד שידרו אושר. הן שידרו חיים נוצצים.
הן היו הכל בעצם. חוץ ממה שהוא היה
ממה שהוא נהיה
ממה שהוא האמיתי.
ממה שהוא הטוב.

אז הוא לא היה הוא.
הוא היה מה שקרה לו. הוא היה מה שנגזר עליו.
והוא?
הלך לאיבוד.

אני ראיתי אותו.
ומרחוק עמדתי בהולה.
הוא היה נראה אומלל כל כך
כל כך.
עצוב.
ליטפתי את המחשבות שלו.
ליטפתי את מה שהוא נהיה.
חיבקתי לו
וגם לי.
אך זכרתי
הוא לא ישוב בחזרה.

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ואוו.

הלוואי שכל ה"הואים" יחזרו להיות מה שהם.

בינתיים, מה שנשאר לנו זה רק לצפות מהצד. לחכות.

(נ.ב: נראה לי שיותר מתאים לקטע כזה להיות תחת התגית "שיתוף - לביקורת" אבל אם זה כבר כך, מי אני שאשנה...).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה