מידע שימושי ההזמנות ששלחנו בדואר 24 הגיעו לאחר האירוע - יש את מי לתבוע?

אין שום יאוש

משתמש צעיר
שלחנו הזמנות לאירוע בדואר 24
וההזמנות הגיעו ביום של האירוע!!!!!!
לקח להם 10 ימים!
(ולא נדבר על זה שלדואר הרגיל לקח 3 שבועות 🙄)
יש את מי לתבוע?
יש עם מי לדבר?
תודה מראש לכל העונים

יעית

משתמש פעיל
קופץ על האשכול,
גם אני שלחתי משהו עם דואר24 , והחבילה בכלל לא הגיעה, וכשהגעתי לסניף הדואר, ושאלתי שם בעניין, שמעתי עוד עדויות על דואר 24 שהוא לא כ"כ 24 אולי 2400000,
אשמח לשמוע גם אם יש את מי לתבוע או אולי משהו אחר.

blue eagle

משתמש מקצוען
למה לא?
תביעה הגיונית
לי פעם היה תלונה על הדואר
התקשרתי לחברה והתלוננתי
חזר אלי בכיר אחרי שירד לפרטי המקרה וממש התנצל וטיפל!

יעית

משתמש פעיל
תלונה או תביעה,
דיברנו על תביעה, מה יש לנו מתלונה והתנצלות?

blue eagle

משתמש מקצוען
תלונה או תביעה,
דיברנו על תביעה, מה יש לנו מתלונה והתנצלות?
כוונתי הייתה שהם ממש נלחצו
לי לא היה נזק
אבל למי שכן היה ברור שאפשר לתבוע
בית משפט לתביעות ק' לא מסובך בכלל לפתוח תביעה....

אין שום יאוש

משתמש צעיר
מעולה!
תודה!
אשמח אם מישהו שהתנסה בזה בעבר יוכל להנחות איך כדאי להגיש את התביעה ויגיד כמה מסובך התהליך....

blue eagle

משתמש מקצוען
לתביעות ק' זה לפנות לחברה שתפצה..../ התרעה לפני תביעה
למלאות טופס + המסמכים /ראיות
אין צורך בעו"ד
יש אגרה שמשלמים ממש סכום נמוך
אפשר להגיש באתר אבל הכי טוב זה ללכת ולפתוח ידני ככה כל בעיה שתעלה אז במקום תפתרו אותה...

אין שום יאוש

משתמש צעיר
לתביעות ק' זה לפנות לחברה שתפצה..../ התרעה לפני תביעה
למלאות טופס + המסמכים /ראיות
אין צורך בעו"ד
יש אגרה שמשלמים ממש סכום נמוך
אפשר להגיש באתר אבל הכי טוב זה ללכת ולפתוח ידני ככה כל בעיה שתעלה אז במקום תפתרו אותה...
תודה רבה!
שאלה קטנה:
ראיות - יש לי רק קבלה של הקניה,
איך אפשר להוכיח שההזמנות באמת הגיעו באיחור?

י. ישר

משתמש חדש
אני שלחתי מייל לבנק הדואר לפני 5.5 שנים,
ולפני שבוע וחצי קבלתי תשובה, (אשר אגב אינה קשורה להודעה)
snip_20240719023202.png

DasiB

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איזה איטיים!
אז למה בקטע של להחזיר דואר הם פתאום דייקנים מאוד
הגיע לי חבילה לסניף
וביום העשירי זה כבר היה בהחזרות.
הגעתי לסניף והם כבר לא מצאו את זה.
הזוי כמה שהם לא מאוזנים.

טרנטאטא

משתמש רשום
שלחנו הזמנות לאירוע בדואר 24
וההזמנות הגיעו ביום של האירוע!!!!!!
לקח להם 10 ימים!
(ולא נדבר על זה שלדואר הרגיל לקח 3 שבועות 🙄)
יש את מי לתבוע?
יש עם מי לדבר?
תודה מראש לכל העונים

אחריות חברת דואר ישראל לדבר דואר ולחבילה במסגרת שרותי דואר ישראל מתקיימת בהתאם להוראת כל דין לרבות חוק הדואר והתקנות שהותקנו לפיו.

במקרים של אובדן, גניבה או נזק, יהיה הלקוח זכאי לפיצוי בהתאם לכל דין לרבות הוראות חוק הדואר התשמ"ו- 1986 , התקנות שהותקנו לפיו והכללים. אין אחריות לנזק שנגרם בשל איחור במסירת דבר דואר, אך במקרה של עיכוב במסירת דבר דואר, יוחזרו דמי המשלוח בכפוף לכללים.

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שלחנו בדואר 24 הזמנות לחתונה
והן הגיעו חודשיים אחרי החתונה
כבר לא כדאי להסתמך על הדואר
או מיילים או טלפונים

• וואו!
Reactions: RGS

אין שום יאוש

משתמש צעיר

אחריות חברת דואר ישראל לדבר דואר ולחבילה במסגרת שרותי דואר ישראל מתקיימת בהתאם להוראת כל דין לרבות חוק הדואר והתקנות שהותקנו לפיו.

במקרים של אובדן, גניבה או נזק, יהיה הלקוח זכאי לפיצוי בהתאם לכל דין לרבות הוראות חוק הדואר התשמ"ו- 1986 , התקנות שהותקנו לפיו והכללים. אין אחריות לנזק שנגרם בשל איחור במסירת דבר דואר, אך במקרה של עיכוב במסירת דבר דואר, יוחזרו דמי המשלוח בכפוף לכללים.
תודה על העזרה!
טוב, זה הגיוני שהם יבטחו את עצמם
אבל אני לא אתנגד גם להחזרת דמי המשלוח - יצא סכום דיי גדול בסופו של דבר
איך אני יכולה להוכיח להם את זה ?

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
תודה על העזרה!
טוב, זה הגיוני שהם יבטחו את עצמם
אבל אני לא אתנגד גם להחזרת דמי המשלוח - יצא סכום דיי גדול בסופו של דבר
איך אני יכולה להוכיח להם את זה ?
לא נראה לי שצריך הוכחה הם כבר מודעים יותר מדי טוב לבעיות של עצמם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה