חומרה ההבדל בין 14 ל 15.6 אינצ'

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
מי שרגיל שנים ל-15.6 אינצ' ירגיש את ההבדל בירידה ל-14 אינצ'? קריטי?
לא עוסק בגרפיקה.

ya had

משתמש חדש
זה תלוי למה צריך אם זה לתכנות מאד קריטי רזולציית מסך אבל אם זה לחובבנות או לכתיבת חידושי תורה הגודל לא ממש משמעותי דף A4 בערך זה מחשב 15.6 כך שדף A5 כצת יותר זה 14 אינטש תעשו חישוב

E416

משתמש פעיל
הכי פשוט...
כדי להמיר מאינצ'ים לסנטימטרים, פשוט הכפילו את מספר האינצ'ים ב-2.54. לדוגמה, אם יש לך מידה של 5 אינץ', תכפיל את זה ב-2.54 כדי לקבל 12.7 ס"מ.

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בוודאי שירגיש
זה הרבה פחות נוח
מסך יותר קטן וזה מורגש
מקלדת יותר קטנה מקשה על ההקלדה.
(אבל קריטי זה לא)
מצד שני אם זה מחשב נישא שנלקח הרבה ממקום למקום מחוץ לבית, יש גם עדיפות לקטן יותר.

leshemroni2@

משתמש רשום
חבר שלי עבר לאחרונה והוא אמר שזה ממש מציק לו....
אולי הוא עוד לא התרגל

אני יודע

משתמש פעיל
כשמתניידים לא מרגישים כמעט שהוא יותר קטן רק כשמשתמשים מרגישים
(אולי מי שאוהב לראות בקטן ולהקליד בקטן יעדיף 14:) )

jump

משתמש פעיל
אני חושבת שזה תלוי איך משתמשים.
אם אוהבים על הברכיים וכזה יותר נח קטן...
או כמוני שאני לוקחת את זה ללימודים יותר נח לי קטן.
ואגב שמעתי את זה מעוד כמה שיש להם 14 אינץ' שזה יותר נח להם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה