דרוש מידע ההבדלים בין החברות של מקררים

לפי מה שהבנתי יש כמה חברות גדולות של מקררים הייאר אל ג'י שארפ ועוד
עד לפני כמה שנים לשארפ היה בלעדיות על המנוע הגרמני מה ששמעתי שהשתנה בשנים האחרונות
וממילא לפי טענת אותם מוכרים כל ההבדלים זה בפלסטיק
אממה שבחלק מהחנויות הכחישו את זה וטענו שלשארפ יש בלעדיות והמנוע שלהם הכי טוב
אשמח לחכמת ההמונים שאינם מושפעים מאינטרסים ודיבדנדים למינהם
וכן להמלצות בתכלס על מקרר "טוב"

icepop

משתמש פעיל
לפי מה שהבנתי יש כמה חברות גדולות של מקררים הייאר אל ג'י שארפ ועוד
עד לפני כמה שנים לשארפ היה בלעדיות על המנוע הגרמני מה ששמעתי שהשתנה בשנים האחרונות
וממילא לפי טענת אותם מוכרים כל ההבדלים זה בפלסטיק
אממה שבחלק מהחנויות הכחישו את זה וטענו שלשארפ יש בלעדיות והמנוע שלהם הכי טוב
אשמח לחכמת ההמונים שאינם מושפעים מאינטרסים ודיבדנדים למינהם
וכן להמלצות בתכלס על מקרר "טוב"
מה שנראה לי מקובל אצל רוב הטכנאים והמוכרים, זה שמבחינת איכות מנוע יש את שארפ שעוקף את כולם וכמעט ללא תקלות, לא ידוע לי שהשתנה לאחרונה, יש גם אחריות ארוכת שנים. אחרי שארפ כל המקררים כנראה בערך אותה איכות, חוץ מדגמים מסוימים שידועים כגרועים יותר. (גם בלומברג נחשב היום באיכות לא גבוהה כך כך בשונה ממה שהיה עד לפני כ5-6 שנים).
מבחינת איכות הפלסטיק, שארפ נחשב הגרוע ביותר והחלקים שלו נשברים מהר יותר מכולם, אבל גם הם משתדרגים ובדגמים האחרונים זה נקרא שהם שיפרו את האיכות.

מה שנראה לי מקובל אצל רוב הטכנאים והמוכרים, זה שמבחינת איכות מנוע יש את שארפ שעוקף את כולם וכמעט ללא תקלות, לא ידוע לי שהשתנה לאחרונה, יש גם אחריות ארוכת שנים. אחרי שארפ כל המקררים כנראה בערך אותה איכות, חוץ מדגמים מסוימים שידועים כגרועים יותר. (גם בלומברג נחשב היום באיכות לא גבוהה כך כך בשונה ממה שהיה עד לפני כ5-6 שנים).
מבחינת איכות הפלסטיק, שארפ נחשב הגרוע ביותר והחלקים שלו נשברים מהר יותר מכולם, אבל גם הם משתדרגים ובדגמים האחרונים זה נקרא שהם שיפרו את האיכות.
זה שהשתנה משהו אמר לי אחד מהמשוקים הגדולים בתחום
ומבחינת אחריות הוא נתן לי אחריות שוה על כל המקררים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה