דרוש מידע הדרכה לטיול בשוויץ

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

משה האגדי

משתמש חדש
אני הולך לנסוע לשוויץ בפעם הראשונה בעוד כשבוע מיום א עד יום ה מישהו יכול להדריך אותי איך כדאי לנצל את המירב בזמן קצר כזה ?
איפה כדאי לישון ? וכ

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נוחת בג'נבה או ציריך או באזל?

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אתה נוסע ועדיין אין לך מקום שינה?
קדם כל אפשר להסתדר ללא רכב לקנות סוויס פס שזה בעצם מקנה לך כרטיס לכמות ימים שאתה רוצה
ואתה יכול לנסוע כמעט בכל אמצעי התחבורה בשוויץ (רכבות, אניה, אוטובוסים)
אני אישית הייתי לפני חודש וחצי בלוצרן היה לנו רכב כי היינו צריכים רכב לנסיעה משדה התעופה
אבל כל ההתנהלות בתוך העיר ומחוץ עשינו ברכבות / אוניה
יצאנו יום אחד מלוצרן לציריך נסענו ברכבת שהגענו לציריך יש שטיבל מרכזי יש מנינים כל הזמן
ממול יש סופר שישי בו מוצרים כשרים לחלוטין ומוצרים שמיובאים מהארץ ממש הכל
אנחנו רצינו פיצה כשרה נאמר לנו בשטיבל שהיא סוגרת מוקדם ב6 והיא די רחוקה
אתה מתכננן לצאת מוחץ לצריך להישאר מה אתה רוצה לעשות? יש את הטיטליס יש את הריגי יש מלא אפשרוית

משה האגדי

משתמש חדש
אני רוצה לצאת החוצה למקומות המרכזיים עם רכבות רכבלים ואוטובוסים

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בלי רכב אי אפשר להסתובב יותר מדי
תלכו לסנט מוריץ כל השבוע ושם תהנו

דפה

משתמש מקצוען
אני רוצה לצאת החוצה למקומות המרכזיים עם רכבות רכבלים ואוטובוסים
יש פה סתירה.
מקומות מרכזיים זה ההרים הגדולות, שנראות כמו כל עיר באירופה.
ואתה כותב רכבלים, שזה ההרים.
אז מה אתה מחפש? עיר מרכזית או לנסוע להרים?

שאלה

משתמש צעיר
באיזה מקומות בהרים חוץ מדאבוס, יש מנינים לתפילה?

בלוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הולך לנסוע לשוויץ בפעם הראשונה בעוד כשבוע מיום א עד יום ה מישהו יכול להדריך אותי איך כדאי לנצל את המירב בזמן קצר כזה ?
איפה כדאי לישון ? וכ
אפשר לסוע ברכת לדאבוס בערך 3.5 שעות נסיעה הנסיעה עצמה מאד יפה , באזור דאבוס יש ממש הרבה מקומות לצאת אליהם והאזור מדהים!! ואפשר להתנייד בו בקלות ללא רכב
אפשר גם לעשות גיחה משדה התעופה בציריך למפלי הריין מקום מדהים!!!!! נסיעה של חצי שעה ברכב (יש מוניות בשדה)

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בדאבוס יש דירות יחסית מאד זולות, עכשיו כבר התחיל הקיץ אז יותר יקר.
יש המון הרים עם מסלולים, צריך לבנות מסלול, כי כל נסיעה גם ארוכה וגם יקרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה