דרוש מידע הדפסתם אלבום דיגטלי פרימיום ב ALBOME?

oritdi

משתמש פעיל
אני רוצה להדפיס כמה אלבומים של ארועים שהצטברו..
ולא עשינו אלבום,

מישהו עיצב והדפיס אלבום באתר ALBOME?
אלבום פרימיום, דפים קשים, כריכה קשה?

או שלמשיהו יש המלצה לאתר לעיצוב אלבום דיגטלי ברמה גבוהה..

תודה רבה!

למה מה קרה?

משתמש פעיל
אני הדפסתי כמה אלבומים באלבומי
ככלל, כל האתרים דורשים מלא זמן כדי להגיע לתוצאה יפה ומדוייקת, התכנות של האתרים הוא לא בממשק נח ויעיל כ"כ
לכן, שתדעי שלעצב משהו פשוט כמו לזרוק תמונות של טיול וזהו - זה קל, אבל לעצב אלבום מושקע זה מלאאא זמן, (אני עשיתי אלבום חתונה סה"כ שנה...)
ולשאלתך- דפים רגילים זה דף כרומו עבה - אם יש לך ילדים שיסתכלו בזה הרבה זה יהרס/יתקמט מהר...
וגם הוא מודפס כמו ספר כלומר שהוא לא נפתח עד הסוף, לדוגמא אם יש מישהו בדיוק באמצע התמונה לא יראו אותו כמעט
אלבום פרימיום - הדפים שלו נפתחים עד הסוף וכמובן שהם גם קשיחים,
לגבי הכריכה ואיכות ההדפסה, שניהם אותו דבר.
בהצלחה

oritdi

משתמש פעיל
אני הדפסתי כמה אלבומים באלבומי
ככלל, כל האתרים דורשים מלא זמן כדי להגיע לתוצאה יפה ומדוייקת, התכנות של האתרים הוא לא בממשק נח ויעיל כ"כ
לכן, שתדעי שלעצב משהו פשוט כמו לזרוק תמונות של טיול וזהו - זה קל, אבל לעצב אלבום מושקע זה מלאאא זמן, (אני עשיתי אלבום חתונה סה"כ שנה...)
ולשאלתך- דפים רגילים זה דף כרומו עבה - אם יש לך ילדים שיסתכלו בזה הרבה זה יהרס/יתקמט מהר...
וגם הוא מודפס כמו ספר כלומר שהוא לא נפתח עד הסוף, לדוגמא אם יש מישהו בדיוק באמצע התמונה לא יראו אותו כמעט
אלבום פרימיום - הדפים שלו נפתחים עד הסוף וכמובן שהם גם קשיחים,
לגבי הכריכה ואיכות ההדפסה, שניהם אותו דבר.
בהצלחה
את ממליצה לי לפתח אלבומים של בריתות, פדיון וכו, באלבום פרימיום? (נראה לי אזור ה 200 שקל,

או לשלם לגרפיקאית.. וכו בערך 600 לאלבום?

מ. ג

משתמש חדש
אני הדפסתי
את אלבום הפרימיום היקר ביותר שלהם
יצא מהמם!
הדפים מעט דקים, אבל יפה מאוד.

ממליצה להשתמש בקופון הזה 50% הנחה דרך ישראכרט

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני בעבר הדפסתי בוואלה פרינט-פרימיום(הבנתי שכולם אותו דבר כי כולם מדפיסים באותו הדפוס) הייתי מרוצה אבל ההדפסה היא לא ברמה של הדפסת תמונה.
המליצו לי על wow השטוח שלהם שזה הדפסה כמו על תמונה, כרגע אני באמצע לעצב, מקווה שיצא באמת איכותי.
וסתם כך שתדעי שתמיד יש הנחות, את אף פעם לא משלמת את המחיר המלא.

למה מה קרה?

משתמש פעיל
את ממליצה לי לפתח אלבומים של בריתות, פדיון וכו, באלבום פרימיום? (נראה לי אזור ה 200 שקל,

או לשלם לגרפיקאית.. וכו בערך 600 לאלבום?
דבר ראשון, כן. עוד 50 שקל לאיכות ברמה אחרת זה לא שווה קימצון, ותשיגי קופון של 50% כמובן
דבר שני, אם יש לך ראש וידיים טובות לזה, בכל מקרה הייתי עושה לבד, כי אם את לא משקיעה אז בשביל מה לשלם יקר את יכולה תוך יום יומיים לגמור, ואם את משקיעה, את לא תקבלי תוצאה כזאת ב600 שקל (אין ירידה לדקויות, הגרפיקאיות יותר עושות קולאזים ותמונות על כל העמוד, לא באה להעליב...)

oritdi

משתמש פעיל
וגם את יודעת מה ההבדל בין זומה לאלבומי?
דבר ראשון, כן. עוד 50 שקל לאיכות ברמה אחרת זה לא שווה קימצון, ותשיגי קופון של 50% כמובן
דבר שני, אם יש לך ראש וידיים טובות לזה, בכל מקרה הייתי עושה לבד, כי אם את לא משקיעה אז בשביל מה לשלם יקר את יכולה תוך יום יומיים לגמור, ואם את משקיעה, את לא תקבלי תוצאה כזאת ב600 שקל (אין ירידה לדקויות, הגרפיקאיות יותר עושות קולאזים ותמונות על כל העמוד, לא באה להעליב...)
השאלה שלי זה מבחינת ההדפסה..
כי אני כן יודעת לעצב יפה..
האיכות של התמונה מתבטאת בהדפסה של האלבום?
או שיצא לי תמונות מרוחות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה