דרוש מידע הדואר החזיר את הדרכון! מה עושים?

דעת חכמה

משתמש פעיל
לא הספקתי לאסוף את הדרכון, ובסניף הדואר אמרו לי שהחזירו אותו לשולח,
מה עושים בכזה מצב,
למישהו יש ניסיון בעניין?

בלוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך להזמין תור בשביל זה?
לא נראה לי ,אני הגעתי ביום האחרון לפני שהדרכון שלי חזר מהדואר ושאלתי את הפקידה אז היא אמרה לי מקסימום זה חוזר לסניף
תגידי לשומר בפתח בשביל מה באת לא נראה לי שיעשו לך בעיות

עמ"י חי וקיים!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא קיבלתי הודעה על הגעת דרכון ומבחינת הזמן הוא כבר היה אמור להגיע
איך הם אמורים לעדכן-בטלפון? האם יש אפשרות לעקוב היכן הוא ומתי יגיע?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
קרה לי. הלכתי לסניף בלי תור, הסברתי שהדואר עם הדרכון חזר. נתנו לי מספר, חיכיתי דקה בדיוק, הפקיד חיטט בדואר, שלף את הדרכון וזהו.

שרה בנ''י

משתמש צעיר
מישהו אולי יודע? אשמח למידע
אני כנ''ל
אולי יודעים איך הם מתקשרים בפלאפון כשר

עמ"י חי וקיים!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש למישהו מושג לגבי איך אני יכולה לעקוב אחרי הדרכון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה