מידע שימושי הגעה לצפת מירושלים ביום שני

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
<<נא לא לענות אם אתם לא יודעים>>

1. האם יש בכלל נסיעות ישירות?
  2. או אם יש אלטרנטיבות תחבורתיות להגיע.
  3. האם יש הודעות מהמשרדים הרשמיים הרלוונטיים אודות חסימת כבישים וחוסר בתחבורה באזור זה, בימים האלה?
  4. האם צריכים אישור להגיע לצפת?

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
אפשר לנסוע עם רכב פרטי.
אם לא נותנים לעבור דרך הכביש הרגיל (הרבה פעמים כן נותנים), לנסוע דרך ראש פינה.

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין לי רכב - אני מחפש איך ליסוע בתחבורה ציבורית.

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רק 982 שכנראה יהיה עמוססססס
  1. אתה בטוח שהקו הזה יפעל ביום שני?
  2. וחוץ מזה אני רואה ברשימת התחנות שלו, שיש לו תחנה במירון מרכז לפני צפת, ואין סיכוי שהוא יסע לשמה, אז מה - הם יבטלו את התחנה הזאת?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא רוצה לקחת אחריות
אני יחפש פרסום רשמי בענין

בגלל

משתמש מקצוען
  1. אתה בטוח שהקו הזה יפעל ביום שני?
  2. וחוץ מזה אני רואה ברשימת התחנות שלו, שיש לו תחנה במירון מרכז לפני צפת, ואין סיכוי שהוא יסע לשמה, אז מה - הם יבטלו את התחנה הזאת?
מציעה לך לבדוק מול נתיב אקספרס (*3553) איזה מבין הקווים הבאים פועל ביום שני:
982, 992, 993
בשנים קודמות התחנה במירון כמובן בוטלה בימי ל"ג בעומר, אבל זו גם נקודה שאתה יכול לבדוק מול החברה.

בגלל

משתמש מקצוען
וחוץ מהתחנה במירון זה היה פעיל כרגיל בימי ל"ג בעומר?
לא יודעת על כל הקווים, אבל חלקם בטוח.
והיה עמוס, אבל לא נשארו נוסעים בתחנה. (לא מבדיקה מעמיקה אלא מעדות של קרובת משפחה שנסעה.)

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מציעה לך לבדוק מול נתיב אקספרס (*3553) איזה מבין הקווים הבאים פועל ביום שני:
982, 992, 993
במוקד אמרו שיידעו להגיד רק ביום רביעי אחה"צ או בחמישי בבוקר.
והיה עמוס, אבל לא נשארו נוסעים בתחנה. (לא מבדיקה מעמיקה אלא מעדות של קרובת משפחה שנסעה.)
מה זאת אומרת? שהוציאו הרבה אוטובוסים?

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
אני לא יודע בירושלים (אני יודע בערים אחרות).
אני מאמין שלחברות כמו הופמן וכדו' יש.
ומאד יכול להיות שיש גם תח"צ, אני לא יודע.

חרישאי

משתמש מקצוען
בלתק לחלוטין
שנה שעברה עליתי מכרמיאל לצפת לחדר לידה! ליל לג בעומר.
את חטאי אני מזכיר, הייתי צריך לצאת באמבולנס, אבל יצאתי ברכב.
בצומת שבע אמר לי השוטר, חבל לך, תחסם כל כמה מטרים, במירון עד שתעבור, שחרר, סע לאליפלט. סברתי וקיבלתי.
הגעתי לאליפלט ב20:00 בערב, שוטר סתום אטום וחתום לא מקשיב לי כהוא זה, סע לראש פינה, אין מעבר, לא מעניין מי ומה. אני מתחנן, מסביר שאין לי מושג מה הדרך, שהעליות מראש פינה למעלה והירידות חזרה לדרום העיר הם הדבר האחרון שהיולדת צריכה, שום כלום, אין עם מי לדבר.
נסעתי לראש פינה, עם שילוט ותמרור הגעתי להר כנען, ומשם פשוט אספתי יהודי שירד איתי באוטו עד זיו בשביל להדריך אותי.
כבר אז ידעתי שעם כזאת אטימות אין סיכוי שהלג יסתיים בשלום, ידעתי וצדקתי.
(למפרע הייתי צריך לזרוק את האוטו באליפלט במחסום ולהזמין אמבולנס, אבל זה למפרע)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה