דרוש מידע הגל השקט

חזק מאד

משתמש פעיל
D I G I T A L
איך אפשר להקשיב לגל השקט בשבת דרך האינטרנט?
לא מצאתי אתר פתוח בנתיב.
והאם לסמוך על סטיק זה מספיק אמין?
תודה

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה משמיעים בגל השקט כל אזעקה בכל רחבי הארץ? או רק הודעות מיוחדות של פיקוד העורף?

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
*גל שקט בכאן מורשת בלילות ובסופי שבוע* בצל האירועים הביטחוניים, ולטובת הציבור שומר המסורת, כאן מורשת תהפוך בלילות ובמהלך השבת לגל שקט. במסגרת זו, תחנת הרדיו כאן מורשת (בתדרים 90.5, 90.8, 92.5, 100.7), תפעיל גל שקט בשידור שיופר רק בהודעות מתפרצות של פיקוד העורף על אודות אזעקות ברחבי הארץ. *שימו לב: בתחנה ישמעו הודעות באשר לאזעקות בכל אחד מיישובי הארץ, ולא רק באזור ההאזנה*. כמו כן, במקרה של אירוע משמעותי שמחייב עדכון מידי של הציבור, מעבר להתראות פיקוד העורף, יאוחדו השידורים מייד עם כאן רשת ב. הגל השקט יפעל גם בכל לילה מחצות ל-05:00 בבוקר ועם סיום השידורים ביום שישי בשעה 17:00 ועד לאחר צאת השבת בשעה 19:00.

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אז זה חתיכת שגעון לשבת כל השבת ולשמוע מהרדיו את כל האזעקות בכל הארץ אין ערוצי רדיו אזוריים שמשמיעים בגל שקט התראות רק על האיזור?

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תשאיר את המחשב דלוק עם כומתא ותגדיר שיצפצף רק באיזור שלך
איך אני עושה שהמחשב לא יעבור למצב שינה? אין לי כוח לבדוק עכשיו בהגדרות? וחוץ מזה בכומתה מופיע רק התראות אין הנחיות של פיקוד העורף כגון שצריך להשאר במרחבים מוגנים יותר זמן וכדו'

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
איך אני עושה שהמחשב לא יעבור למצב שינה? אין לי כוח לבדוק עכשיו בהגדרות? וחוץ מזה בכומתה מופיע רק התראות אין הנחיות של פיקוד העורף כגון שצריך להשאר במרחבים מוגנים יותר זמן וכדו'
מצב שינה זה בהגדרות וזה בכלל לא מסובך 30 שניות ואתה בחוץ

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ובטלפון יש אופציה שיהיה לי התראות רק לאיזור שלי? ניסתי השבוע לבטל את ההתרעות ולהשאיר רק לאיזור שלי וזה המשיך לצנתק לי על כל התראה.

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
ויש אפשרות גם באתר של פיקוד העורף לקבל התרעות ומגדירים רק את האיזור שלך

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
ובטלפון יש אופציה שיהיה לי התראות רק לאיזור שלי? ניסתי השבוע לבטל את ההתרעות ולהשאיר רק לאיזור שלי וזה המשיך לצנתק לי על כל התראה.
אפשר להגדיר התרעות רק לאזור מסוים בטלפון, במספר 025400852
במספר המפורסם 033044400 אי אפשר להגדיר רק אזור מסויים.

יוסי21

משתמש חדש
להלן התדרים של הגל השקט באזור המרכז ובאזור ירושלים

קבצים מצורפים

• גל שקט באזור ירושלים בית המדרש בית יוסף גבעת זאב.jpg
    גל שקט באזור ירושלים בית המדרש בית יוסף גבעת זאב.jpg
    KB 422.8 · צפיות: 57

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה