שיתוף - לביקורת הגיע זמן בן גביר!

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
תשרי תשפ"ג:

המשרד היה ריק היא ישבה לבדה משועממת ידה מניפה מצד לצד את העכבר בנסיון נואש לסיים סוף סוף את משחק הסוליטר המותח... צלצול טלפון קטע אותה בשיא-
"משרדי מח"ש שלום במה אוכל לעזור?" קולה היה נשמע יותר כגניחה מתמשכת מאשר דיבור, מעבירה בכאב את המסך אל מדור הפניות.

"שלום וברכה" ענה לה קול נמרץ "מדבר אבי מארגון 'חוננות'"

ידה הקפיצה עם העכבר את המסך חזרה למשחק "כן במה העניין?" קולה נשמע מתעניין כשואלת מה מעשיו של בנט כיום...

"אתמול עשינו הפגנה של חמישים איש בירושלים ו... את שומעת אותי?"

'למה המלכה לא מתיישבת על המלך הזה? יאללה! אה זה נסיך. טמבלית שכמותי!'

"גברת את שומעת?"

"כן אני אעביר את זה לממונים והם יטפלו בזה בכל חומר הדין!" 'הטיימר עומד לי כבר על שתים עשרה וחצי דקות אין סיכוי שאני עושה שיא בגלל הנודניק הזה!'

"מה חומרה? מה יטפלו? עוד לא אמרתי מה היה!"

"מה אמרת? מי היה?"

"גברת את לא איתי!"

"אתך! שנייה אני שולחת את התלונה..." 'אין סיכוי איפה אני אשים את השמונה? אוף!'

"גברת את לא מכירה אותנו! יש לנו שופטים לשעבר בארגון!"

"מה זה הצעקות האלו? בושה! ואל תגיד לא מכירה, אני מכירה אתכם טוב מאוד! ואין לכם אף שופט בארגון חוננו!" 'הרס לי את המשחק המפגר הזה. איכס ימנים מטומטמים. הם לא מבינים שההוראה לא להעביר את התלונות שלהם בכלל".

"ארגון חוננות לא חוננו! אנו נלחמים לחנינתם של מחבלים רוצחי יהודים!"

ידה סגרה את הסוליטר ברעד 'עוד יפטרו אותי על זה' "סליחה אדוני! תוכל לתת לי את פרטי המקרה בפרוטרוט?"

נערך לאחרונה ב:

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה