דרוש מידע הגיוני להמתין חצי שנה לבדיקת שמיעה סטנדרטית לילד??

פרידא

משתמש מקצוען
אני ניסתי בביתר עילית וקיבלתי תור יום לפני פסח בביתר עילית לילד מתחת גיל 5 (היו עוד תורים)
מציעה לבדוק בכל אחד מהסניפים.
מעניין אם זה היה תור בודד שבוטל בדיוק או שהיו עוד תורים באותו יום (שאו שזה יום פחות מוצלח שאנשים פחות קבעו ליום הזה)
במכון קידמה צריך לשים לב שלא בכל הערים מקבלים מכל קופות החולים וזה גם משתנה. אני הייתי פעם במודיעין דרך מאוחדת. היום הם כבר לא מקבלים שם מאוחדת. וגם בירושלים לא. כל עיר הם מקבלים קופות אחרות- יש ערים שהם עובדים עם לאומית ויש ערים שבעובדים עם כללית וכו'.

nechami21

משתמש מקצוען
מעניין אם זה היה תור בודד שבוטל בדיוק או שהיו עוד תורים באותו יום (שאו שזה יום פחות מוצלח שאנשים פחות קבעו ליום הזה)
במכון קידמה צריך לשים לב שלא בכל הערים מקבלים מכל קופות החולים וזה גם משתנה. אני הייתי פעם במודיעין דרך מאוחדת. היום הם כבר לא מקבלים שם מאוחדת. וגם בירושלים לא. כל עיר הם מקבלים קופות אחרות- יש ערים שהם עובדים עם לאומית ויש ערים שבעובדים עם כללית וכו'.
יכולתי לבחור תור מבין 4 אופציות שונות באותו יום. מאמינה שלפחות אחד עדיין קיים.

פרידא

משתמש מקצוען
יכולתי לבחור תור מבין 4 אופציות שונות באותו יום. מאמינה שלפחות אחד עדיין קיים.
יש רק ב-2/6
אבל גם יפה..
קבעתי לפני כמה חודשים בעיר שלי תור לשבועיים אחרי כן, אז שווה לי לחכות מאשר לנסוע עם הילד
אבל טוב לדעת, זה יחסית תור ממש מוקדם

מי מכיר מי יודע

משתמש צעיר
הילד עוד כמה חודשים בן 3 ולא מדבר כמעט מילה.

הרופא משפחה אומר שאף קלינאית תקשורת לא תתחיל איתו לפני בדיקת שמיעה
במכבי התור הראשון הפנוי באיזור ירושלים, הוא באוגוסט.
התקשרתי למכוני שמיעה רבים גם שעובדים עם הקופה וגם פרטיים וגם לא בקרבת ירושלים, כל התורים נורא רחוקים, הכי קרוב בסוף יוני.
הגיוני שילד כמעט לא מדבר ואני צריכה בזמן קריטי להמתין חצי שנה עד שיהיה מעל גיל 3?

מישהו יכול לומר לי מניסיון מה ניתן לעשות?

תודה
כן בכל הקופות זה ככה לצערנו

תמי שלזינגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה