JS הבעיה הכי מוזרה שנתקלתי בה

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי, במהלך עבודה על פרויקט מסוים שבו אני מפתח גם את צד הלקוח וגם את צד השרת נתקלתי בבעיה הבאה:

בתחילה בניתי את הפרויקט באמצעות פאפ וג'אווה סקריפט ונילה ובניתי קובץ api שמקבל שאילתות מהג'אווה סקריפט באמצעות fetch והכל עבד מצוין, אחר כך ניסיתי להחליף את צד הלקוח לריאקט ולפתע הfetch לא עובד (השאילתה חוזרת ריקה), ואם זה לא מספיק מוזר, גיליתי שבמידה ואני מוסיף לקובץ הפאפ פונקציית פרינט עם מחרוזת כל שהיא, לפתע הוא מתחיל לעבוד ומדפיס גם את המידע שרציתי וגם את הטקסט שבתוך המחרוזת פרינט.
הנה הקוד:

PHP

PHP:
            $map_name = $_POST['map_name'];
            $connection = mysqli_connect(DB_HOST ,DB_USER ,DB_PASS ,DB_NAME);   
            $query_string = "SELECT * FROM maps WHERE map_name='{$map_name}'";
            if($result = mysqli_query($connection, $query_string)){
                $map_results = mysqli_fetch_array($result, MYSQLI_ASSOC);
            }
            $map_results_json = json_encode($map_results);
            print_r($map_results_json);

JS

JavaScript:
    const options = {
        method: 'POST',
        body: "action=get_map&map_name="+map_name,
        mode: 'no-cors',
        credentials: 'include',
        headers: {
            'Content-type': 'application/x-www-form-urlencoded; charset=UTF-8',
        }
    };

return fetch('http://localhost/api.php', options)
    .then((response) => {
        return response.json();
    })

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה