דרוש מידע הבן שלי בן שנה צריך משקפיים, אשמח למידע!

מתכנתת!!

משתמש פעיל
גובה ההחזרים מקופח (מכבי),
חנויות מומלצות לתינוקות
וכן אופטומטריסט מומחה לגיל הרך (מכבי)
כמו"כ אשמח גם לעיצות איך להרגיל אותו להרכיב אותן, ואיך לשמור עליהן לטווח ארוך
תודה!!

DW

משתמש פעיל
משקפיים מסיליקון, עם גומי מאחורה (אין הרבה אפשרויות... ) NANO מעולות
פשוט להלביש ולהלביש ולהלביש (אחרי כל פעם שהוא מוריד...) וכמה שיותר הסחות דעת
לנקות - עם מים או חומר שקונים באופטיקה ולנגב במטלית
ושיהיה בהצלחה רבה!!

BKS

משתמש מקצוען
אני חושבת שבן השנתיים שלי שמרכיב משקפיים הוא הילד הכי מתוק ומטופח בעולם!
נתחיל, גובה ההחזרים מקופת חולים כרגע (26/06/23) זה 600 ש"ח על המסגרת עד גיל 18, העניין הזה צריך להשתנות בחודשים הקרובים לזיכוי מלא של משקף עד גיל 7
לגבי חניות -ילד קטן צריך חנות זמינה לתיקון המשקפיים מכיוון שהוא קטן ולא יודע לשמור!!!!
אני לא יודעת איפה את גרה אבל מניסיוני אזור המרכז, בכל חנות סטנדרטית בעיר (עינית , אופטיקה 280 , הלפרין וכו' )תוכלי למצוא את חברת nanao המוכרת לכולם, משקפיים מגומי רך עם רצועה מאחורה - אני לא אוהבת בכלל...
(עניין של טעם וריח)
אני קונה באופטיקיד בתל אביב - חנות מדהימה (ויקרה!) למשקפי ילדים! משקפים יפיפיות ואיכותיות (מס' פעמים כבר עצרו אותי ברחוב לדעת מאיפה המשקפים...)
כפי הידוע לי יש גם את טרופיק בירושלים
איך להרגיל אותו? - עשינו מסיבת משקפיים בגן, חילק משקפים מהכל בשקל,
ובערך 3 שבועות היה מלחמת קיום על המשקפיים, הוא הוריד ואנחנו הרכבנו לו.....

DW

משתמש פעיל
דווקא אצלי הבעיות והתיקונים התחילו רק בגיל 3....

חקלאית

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מנסיון גם אצלי לגבי ההרכבה צריך הרבה עקביות ונחישות. קחי נשימה ארוכה....
בסוף הילד מתרגל ולא מוותר עליהם.
לגבי מסגרת-ממליצה על
1687813676817.png

הם מעולות ויש עליהם אחריות. נשברו לנו וקבלנו חדשות מיד בלי שום בעיה.
ועוד משהו- חשוב שמשהו אמין ומקצועי יכין אותם.אצלנו התבלבלו בין העדשות ( שמו את המספר של ימין בשמאל וההפך...) ולא ידענו הילד קטן פחות משנה ולא התלונן כשהגענו למעקב הרופאה אמרה לנו...

DW

משתמש פעיל
המצחיק הוא שדווקא הקטנה שב"ה לא צריכה משקפים, מסוגלת לגנוב לאחיה הגדולים וללבוש בלי בעיה ולהתלהב מעצמה :rolleyes:

חיים המפיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

משקפיים מתנה בכל שנה לחברי מכבי שלי ומכבי זהב עד גיל 18​

עדשות משקפיים עד 600 ש"ח ובדיקה ראייה ללא עלות​

המשקפיים אבדו? נשברו? המספר השתנה? קניית משקפיים לילדים היא הוצאה שחוזרת לפעמים בתדירות גבוהה יותר ממה שהיינו רוצים. במכבי ממבט ראשון תוכלו להתחדש במשקפיים לילדים במתנה - עד 600 ש"ח.
במכבי ממבט ראשון הדברים פשוטים יותר: ילדים עד גיל 18 מבוטחי "מכבי זהב" ומכבי שלי מוזמנים מדי שנה לעבור בדיקת ראייה על ידי טובי האופטומטריסטים בכל אחד מסניפי מכבי ממבט ראשון - וליהנות ממשקפי ראייה בחינם.

לגבי חנות
יש חנות מצויינת הם גם מומחים בהתאמת משקפיים
אופטיקה בן ארי ברחוב רבי עקיבא בבני ברק
אבל לא עושים שם בדיקות לפני גיל 7
אתם צריכים ללכת לרופא עינים

בהמתנה

משתמש פעיל
מנסיון (תינוק בן 1:03), להרכיב לו בהתחלה בזמן אוכל.
הידיים הקטנות עסוקות באוכל ויש פחות פניות להעיף
לא לעשות עסק כשזורק. פשוט עניינית להחזיר ואם מתנגד להניח בצד ואחרי מס' דקות להרכיב שוב.
ממליצה לרכוש בחנות קרובה עם זמינות לתיקונים. אנחנו קנינו בחנות מומלצת אבל רחוקה וכל תיקון היה סיוט להגיע לשם.
מסגרת- קחו מה שאתם אוהבים, רצוי מהסוג הגמיש (nano וכדומה) אלו הכי מחזיקות מעמד (אם כי לרוב מגיע בצבעים מכוערים למדי...)
אני אישית מרגישה שמשקפיים זה כמו עוד ילד לטפל בו. תיקונים, הרכבה, לזכור לרחוץ אותם כל יום או כמה פעמים ביום בגיל הרך... אז מזל טוב!

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
לא התנסיתי בגיל הזה,
אבל שמעתי ממישהי שקנתה ישר 2 זוגות למקרה של שבירה.
(היא קנתה זוג אחד ממש יפה ויקר כדי שכשהיא יוצאת עם הילד היא תרגיש טוב ונעים...)
כמובן תלוי בשיקול הכספי.

חקלאית

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

משקפיים מתנה בכל שנה לחברי מכבי שלי ומכבי זהב עד גיל 18​

עדשות משקפיים עד 600 ש"ח ובדיקה ראייה ללא עלות​

ה
ההנחה של מכבי משתלמת יחסית עד מספר 4+ בעדשות. מעבר לכך צריך דיקוק של העדשה דבר שמייקר אותה ואז צריך להוסיף עוד. (לא לוותר על דיקוק, בלי דיקוק העין נראית ענקית דרך העדשה...)
והמסגרת בגיל הזה יקרה יותר. ככה שאין כל כך מה להתלהב מההנחה. היא גם כל שנה קלנדרית ובהתחלה המספר משתנה יותר מפעם בשנה ואז יש צורך לרכוש עדשות חדשות בלי ההנחה של קופ''ח.
לכן חשוב לקנות את המשקפיים בחנות שלא כ''כ יקרה וכמובן גם זמינה....
ממליצה בירושלים - אופטיקה גאולה ברחוב יחזקאל. אמנם בלי ההנחה של קופת חולים אבל המחירים סבירים בהחלט ומה שחשוב שהשרות שם פשוט מצוין, אנושי וסבלני!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה