קריפטו הביטקוין יורד! האם תרכשו?

הביטקוין יורד! האם תרכשו?

• כן.

הצבעות: 19 11.2%
  • אם תהיה ירידה משמעותית נוספת, כן.

הצבעות: 57 33.7%
  • לא, מסיבות אישיות.

הצבעות: 8 4.7%
  • אני לא רואה לנכון לרכוש ביטקוין.

הצבעות: 85 50.3%

• סה"כ מצביעים
    169

החרדים

משתמש רשום
האם מבחינת כשרות אין שום בעיה בקניית קרנות עוקבות ביטקויין ?
לא צריך היתר עיסקא וכדו'?

מלאכת השם

משתמש רשום
אולי זה שאלה של עם הארץ אבל רציתי לשאול מה הסיבה לקפיצה הדרמטי שרואים בגרף ?
(האם צפוי עוד כאילו עליות בהמשך ?)

קבצים מצורפים

• Screenshot_20240410-225330_Chrome.jpg
    Screenshot_20240410-225330_Chrome.jpg
    KB 165.1 · צפיות: 45

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אולי זה שאלה של עם הארץ אבל רציתי לשאול מה הסיבה לקפיצה הדרמטי שרואים בגרף ?
(האם צפוי עוד כאילו עליות בהמשך ?)
אכן, שאלה שמלמדת כמה חשוב להבין מה עושים..

הLBP זה לירה לבנונית שפשוט קרסה ולכן ה"שווי" של הביטקוין (ובעצם כל המטבעות בעולם....) עלה מאוד מולו.

מול השקל:
1723130853165.png

יוני 10

משתמש רשום
@משך @s976
מישהו ממכם יכול להמליץ על קורס מומלץ להכרת הניתוח הטכני?
זה עובד יותר מפונדמנטלי?
צריך לשלב בין ניתוח טכני לניתוח פונדמנטלי כי ניתוח טכני מתבסס על סתם משקיעים שברגע אחד מחליטים להוציא וברגע אחד להחזיר בחזרה ככה שצריך להוסיף גם ניתוח פונדמנטלי כדי לדעת המצב האמיתי של החברה

@השקעות R הון ראיתי שפתחת גיליון חדש על קרנות ביטקויןhttps://docs.google.com/spreadsheet...9LHCTmE1dlzQ/edit?gid=110352247#gid=110352247
אני רוצה לקנות קצת ביטקוין כמו שעשתה הסולידית (לא אחזקה פיזית אלא קרן סל). השאלה היא לפי מה בחרת את הקרנות האלו? ולמה עמודת כשרות ריקה? צריך כשרות? מה ההבדל בין רכישת טינקו לביטקוין לעניין כשרות?

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

משושי

משתמש פעיל
בעיקר לפי הדמי ניהול.

@משושי @סלום מה אומרים?
איזה חששות יתכנו?
אם לא כל הכסף מושקע בביטקוין אלא דרך חוזים ואופציות, אז שאר הכסף יהיה בפיקדונות ומק"מ וכדו' ואז יש בעיה של ריבית, השאלה איך הקרן עוקבת אחרי הביטקוין?

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אם לא כל הכסף מושקע בביטקוין אלא דרך חוזים ואופציות, אז שאר הכסף יהיה בפיקדונות ומק"מ וכדו' ואז יש בעיה של ריבית, השאלה איך הקרן עוקבת אחרי הביטקוין?
אבל זה קרן גויית.
IBIT נראה לי אוחזת פיזית בעיקר, אבל מאמין שהיא צריכה גם חוזים בשביל העיגולי פינות. (שיפוץ/ציפוי סינטטי)

משושי

משתמש פעיל
אבל זה קרן גויית.
IBIT נראה לי אוחזת פיזית בעיקר, אבל מאמין שהיא צריכה גם חוזים בשביל העיגולי פינות. (שיפוץ/ציפוי סינטטי)
אם זה קרן שאתה יודע שמשקיעה את כל כספה במקומות בבעלות לא יהודית מצויין, רק קח בחשבון (כך בכל אופן טוענים) שרוב הבנקים בארה"ב הם בשליטה של יהודים.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אין לי כעת זמן לבדיקה מעמיקה ואודה לבודקים. נראה לי לעת עתה שהקרנות ברשימה שלי כולם מחזיקות פיזית בביטקוין. בקרן מסויימת ראיתי שכתוב שמוחזק פיזי בארנק קר בידי נאמן.

משושי

משתמש פעיל
אין לי כעת זמן לבדיקה מעמיקה ואודה לבודקים. נראה לי לעת עתה שהקרנות ברשימה שלי כולם מחזיקות פיזית בביטקוין. בקרן מסויימת ראיתי שכתוב שמוחזק פיזי בארנק קר בידי נאמן.
אז מה התועלת שהם קרן סל שאפשר לקנות בסכומים קטנים?

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה ההסבר לצניחה בGBTC בדיוק מ30 ביולי עד 2 באוגוסט?
טעות של גוגל פיננס??
1725917289907.png
1725917302812.png

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
מה ההסבר לצניחה בGBTC בדיוק מ30 ביולי עד 2 באוגוסט?
טעות של גוגל פיננס??
צפה בקובץ המצורף 1766448צפה בקובץ המצורף 1766449
היה שם איזה אירוע עם הקרן.
לא ברור לי בדיוק מה, סוג של חלוקת דיבידנד או משהו מעין זה.
בכלל היא במקור לא קרן סל רגילה, אלא סוג של קרן מחקה ע"י ספוטים (חוזים עתידיים).
מה שיצר אפשרות של הפרדי מחיר בין מחיר הנייר - למחיר הביטקוין. (אין את העושה שוק המופרסם, שמצמיד את ערך הנייר לערך המציאותי של נכס הבסיס)
כחלק מתהליך של מעבר לקרן סל רגילה (ETF) חולקו סוג של מניות בת.
אני לא כ"כ ברור בזה.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה