דרוש מידע הבחירות בארצות הברית, איך בוחרים? ותתפללו על דונלד טראמפ! (¬_¬ )

מצב
הנושא נעול.

צצצ

משתמש מקצוען
ההבדל בין כחול לבן לטראמפ ברור כשמש: מצביעי כחול לבן יצביעו במוצהר לשיפנזה שעיר ובלבד שהוא יחליף את נתניהו.
החצי שלךנמצא מאחורי ג'ו - מתחבא מאחוריו מאטימתו של טראמפ. החצי של טראמפ דוחף אותו בקריאות עידוד ושירי תמיכה.
אבל גם בארה"ב בידן בנ"א לא מושלם לנשיאות בלשון המאטה, אבל אנשים רבים גם שם רוצים רק לא טראמפ.

איש מן ההר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ההשוואה שרציתי לומר סך הכל, שכמו שאתה מצרף דעתם של חצי מדינה, כדי לומר שזה דעה לגיטימית, כך גם הפוך פה בישראל. וכמו שאתה לא מבין את חצי ממצביעי המדינה שלא הצביעו נתניהו אותו דבר אני לא מבין את אותם חצי ממצביעי אמריקה שהצביעו לטראמפ
אני מבין מצוין את מי שרוצה להדיח את נתניהו, למה נראה לך שלא?

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
די, איפה אלו שהביאו כל הבוקר נתונים שוטפים?
הלכו לישון והשאירו את האשכול ללא השגחת מבוגרים!

צצצ

משתמש מקצוען
תארו לכם שביידן יבחר,
וגם הממשלה שלנו תיפול, ותקום ממשלת שמאל..
בררר..:(
במציאות ההיסטורית יצא די הפוך הימנים בישראל עזרו לחלשים והביאו הסכמי שלום שזה די חשיבת השמאלנים, והשמאלנים יודעים רק לדבר, חוץ מהתנתקות.

צצצ

משתמש מקצוען
חוץ מחוקים אנטי חרדיים, חילולי שבת, נישואים אזרחיים, אוסלו, אלטלנה, הסזון ושני האינתפאדות.
לידיעתך ממשלת ביבי הורידה הכי הרבה תקציבים למשפחות ברוכות ילדים ואברכים!!! תבדקו!
ואינתיפאדות מסכימה היה תקופה נוראה!!!
וכוונתי שהשמאלנים יודעים לדבר על הסכמי שלום ודברים טובים לישראל ולמעשה לא עשו דברים טובים.

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מישהו יכול להסביר לי משהו:
כתוב במפה
שטראמפ יש לו 213
אז אני מוסיף לו את כל הורדים (אלו שנוטים לטראמפ בלי החלטה)
3 אלסקה
20 פנסלבניה
15 צ. קרוליינה
16 גארוגיה
3 אלקסה
ס"ה 267
ואילו אצל ביידן כתוב 238
ואני מוסיף לו את התכלת:
16 מישיגן
10 ויסקונסין
6 נוודה
ס"ה 270
270+267=537
חסר אחד, לא?

איש מן ההר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
התקווה הכי גדולה שלי נכון לעכשיו עוברת ממישיגן לנוודה -
ביידן מוביל ב0.6% וזה הפער הכי גדול שלו אבל זה יוצא בס"ה 8K קולות, ו33% מהקולות עדיין ממתינים.
מצד שני המגמה בנתיים זה שהקולות המאחרים נוטים לביידן כך שיכול להיות שאני עוד יצחק על עצמי...

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
משה איש טוב,
מעניין אם אתה לא שמעתה על פרשיית השחיתו שנעים מסביב ביידן?? ואם כן למה??

איש מן ההר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מישהו יכול להסביר לי משהו:
כתוב במפה
שטראמפ יש לו 213
אז אני מוסיף לו את כל הורדים (אלו שנוטים לטראמפ בלי החלטה)
3 אלסקה
20 פנסלבניה
15 צ. קרוליינה
16 גארוגיה
3 אלקסה
ס"ה 267
ואילו אצל ביידן כתוב 238
ואני מוסיף לו את התכלת:
16 מישיגן
10 ויסקונסין
6 נוודה
ס"ה 270
270+267=537
חסר אחד, לא?
ממש ממש מוזר. אלף לייקים על המאמץ.

בוקר מואר

משתמש מקצוען
שימו לב לפנסילבניה (יכול להיות שזה לא יעזור לטראמפ כי אם הוא ייקח את צ.קרוליינה וג'ורג'יה יגיע רק ל 268

אבל עדיין
פילדלפיה- נספרו כבר 65% מהקולות
טראמפ גורף שם כמעט 22%
ב2016 הגיע ל 15%
מדובר על כ 800 אלף קולות שם בסך הכל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה