הבו עצות ורעיונות.......

שואו

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
היי שלום ..
אני צריכה דחוף רעיון מטורף ומרשים לתחפושת ילדה בכיתה ה'..
המשימה היא תחפושת של בית ... (בית חולים, בית בובות.. בית משוגעים.:p:p:p)
או של ניב /פתגם..
מדובר בילדה בוגרת מאוד ככה שהיא לא בענין של בית בובות וכו'...
אנא הבו עצה..
איני נרתעת גם מרעיונות קשים לביצוע...
אנא פיתחו ראשיכם וכתבו מחשבותיכם...:D

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
וחיפוש בגוגל מביא כמובן פרוג

בהצלחה!

שואו

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
יש רעיון למישהי לניב או פסוק שניתן להתחפש ??
משהו בסגנון של "האוכל בשוק דומה לכלב" ואז מדביקים מלא פופקורן, אייס קפה, חטיפים וכו' ועל הצוואר ראש של כלב..
אני מחפשת גם משהו כזה..

שואו

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
היי הציעו לי כמים פנים לפנים כך לב האדם לאדם ..
חשבתי סגנון של חולצה מבד מראה ....
השאלה איך אפשר "כמים פנים לפנים" - איך ליצור השתקפות?
יש רעיון למישהו??

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הנה כמה רעיונות, חלקם בוסריים:
שתתחפש לקוטג'- סוג של בית (של תנובה)
או דיילת באל על - הכי בבית בעולם
או כרטיס זיכרון עם מגה בית
ביתר עילית (בית R)
האות ב'

וקצת יותר בנאליים:
שיעורי בית
בית לחם
בית הלל
בית שמש

גישה חיובית

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
היי הציעו לי כמים פנים לפנים כך לב האדם לאדם ..
חשבתי סגנון של חולצה מבד מראה ....
השאלה איך אפשר "כמים פנים לפנים" - איך ליצור השתקפות?
יש רעיון למישהו??
כמים פנים לפנים כן לב האדם לאדם = ילד מחזיק מראה והילד מולו מחזיק ביד אחת לב גדול ובשנייה סמיילי ( חייך לעולם והעולם יחייך אלייך על אותו רעיון )
יד רוחצת יד או לוחצת יד
אחד בפה ואחד בלב = ילד מחזיק ספרה אחת בפה והשני על הלב
אליה וקוץ בה - אחד מתחפש לאליה - זנב והשני לקוץ

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש רעיון למישהי לניב או פסוק שניתן להתחפש ??
משהו בסגנון של "האוכל בשוק דומה לכלב" ואז מדביקים מלא פופקורן, אייס קפה, חטיפים וכו' ועל הצוואר ראש של כלב..
אני מחפשת גם משהו כזה..
וגר זאב עם כבש- חצי חצי
איש תחת גפנו- אשכול ענבים גדול על רוב הגוף, ומתחתיו איש קטן שהרגלים שלו זה הרגלים של הילדה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה