הבדל בין ברז מטבח חמת לאלי אקספרס...

ASASAS

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה, ראיתי המלצות. אני מחפשת ברז שחור, ונראה לי שהשחור שלהם לא מט. גם חלק מהברזים שם עם חשמל. וחלק מהדגמים לא עדינים.
אני אוהבת את הברז הזה. אבל לא ראיתי המלצות על החברה. אם מישהי התנסתה אשמח לשמוע.
יש לנו אותו בבית כבר שלושה חודשים
מעולה!!!

פוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש למכירה את הברז הזה:
1632990351968.png

מוכרת אותו ב-190 במקום 220. (מודיעין עילית)

נחמה פנינה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני קניתי את זהhttps://he.aliexpress.com/item/33019442170.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.19d04c4dlyO92h
זה בסדר גמור. .. חמוד... באמת חסך לי את ההוצאה כרגע בשביל לקנות של חמת בכמה אלפים
עלה לי 45 דולר לברז והגיע תוך כמה ימים כי זה מישראל
כך זה נראה אצלי

אשמח לדעת איזה צבע ברז קנית כי אני רואה שיש שם כל מני זהב ושלך ממש מוצא חן בעיני ומתאים לי למטבח

סיפור8

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לך שתי יחידות מזה או אחת?
אם שתיים, המייל שלי- sipur8rachel, צרי איתי בבקשה קשר

הבזק

משתמש חדש
כבר לא,
החזרתי את זה בחזרה לאלי אקספרס
אגב, המשלוח שלהם מאד מהיר הגיע אלי תוך שבוע עד הבית.
(ואם מעניין אותך, לא רציתי אותם בגלל שלגיסתי הם הרסו את הארונות מטבח, לחנות יש חמשה כוכבים והיא מומלצת הם התנצלו והציעו לשלוח חדש פלוס פצוי אבל וזה לא כולל החלפת ארון מטבח שנהרס...)

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
זה עוד נראה אחת מהחברות המובילות באתר..
יש חברה אחרת שמוכרת הרבה מהמחסן שבארץ. מעניין מה הרמה שלו.
מישהו/י מכיר.ה?

אלכסנדריה

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כבר לא,
החזרתי את זה בחזרה לאלי אקספרס
אגב, המשלוח שלהם מאד מהיר הגיע אלי תוך שבוע עד הבית.
(ואם מעניין אותך, לא רציתי אותם בגלל שלגיסתי הם הרסו את הארונות מטבח, לחנות יש חמשה כוכבים והיא מומלצת הם התנצלו והציעו לשלוח חדש פלוס פצוי אבל וזה לא כולל החלפת ארון מטבח שנהרס...)
מה נהרס, נזל?
יש לי כזה ברז ואני רוצה לדעת איפה הסיכונים...

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
אשמח גם ללמוד מכך..
באחד האשכולות המליצו לדוגמא להחליף את הצינורות הקטנים שמחברים את המים החמים / קרים ללמעלה בצינורות ישראליים. האם זאת היתה הבעיה?

אחת מ1000

משתמש פעיל
לי יש ברזים למטבח מאלי אקספרס כבר מעל שנה, זהב מט, נראים מצוין! אפילו לא קילוף אחד, לאומת זאת שמעתי על כאלה שקנו ברזים יקרים בארץ ותוך מס’ חודשים התקלף....
עלה לי בסך הכל 133 ש”ח לאחד.....
קניתי עפ”י המלצות.....

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
לי יש ברזים למטבח מאלי אקספרס כבר מעל שנה, זהב מט, נראים מצוין! אפילו לא קילוף אחד, לאומת זאת שמעתי על כאלה שקנו ברזים יקרים בארץ ותוך מס’ חודשים התקלף....
עלה לי בסך הכל 133 ש”ח לאחד.....
קניתי עפ”י המלצות.....
יש לכן קישור לברז הנ"ל? נשלף? מתעניינים בזה, נשמח למידע ותודה מראש..
איך הניקיון שלו? נשאר יפה גם לאחר שנה? נזילות?

נועה ב

משתמש מקצוען
גם אני
קניתי 2 ברזים התקנתי בקיץ שעבר בינתיים אני ממש מרוצה

אולי מעניין אותך גם...