עזרה הבגדים לא מפסיקים להתחורר במכונה/ במייבש! גם לכם קורה?

קופיריטרית

משתמש מקצוען
אף אחד לא חושב שזה מעש?
רואים באזור המכונות לפעמים פרפרים קטנים ומעצבנים?
גם אני נתקלתי בזה לאחרונה אצלי וברור לי שזה מזה רק ניסיתי לחפש את המקור שלהם ולא מצאתי...

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
מדי פעם אני מגלה עוד חולצה ועוד חצאית ועוד מכנס שחטפו חורים קטנטנים בצורה בלתי מוסברת וחלקם פשוט הופכים לבלתי ראויים ללבישה.
יתכן דבר כזה שבגדים מתחוררים במכונת הכביסה??
מה הפיתרון לקטסטרופה הזו?
אציין שזה קרה לא רק במכונה אחת אז קשה לי להאמין שזה קשור למכונה ספציפית...
נמאס לי שבגדים נהרסים סתם
אם מישהו מזהה/ מכיר/שמע על התופעה, מקורה ופתרונה - אשמח מאד מאד לשמוע!
( מצורפת תמונה של חולצה שחטפה...)צפה בקובץ המצורף 1683036
מסתובבים לכם ג'וקים 'דג הכסף' בבית?

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
זה מרגיש כאילו יש סיכה שנתקעה באיזשהו מקום בתוף המכונה
אף פעם לא הצלחתי למצוא אותה
למרות שברור לי שזאת הסיבה
נשמע הגיוני שיש איזה גוף זר או אולי רוכסן או כפתור שבור באחד הבגדים

Henny K

משתמש פעיל
נשמע הגיוני שיש איזה גוף זר או אולי רוכסן או כפתור שבור באחד הבגדים
בדיוק.
זה נראה מקרסים מהסוג הזה.
בבגדים עם הקרסים הללו אני מכניסה את החלק עם ה"וו" של הקרס לתוך גרב של ילד ומהדקת עם גומיה פשוטה. זה נשאר כך כל הכביסה ולבגדים האחרים הגיעה הרווחה...
1718733098363.png

חיה ואיציק

משתמש רשום
ניסת לשאול טכנאי?
אולי יש חתיכת ברזל בתוף של המכונה שהשתחרר/ התעקם ?
אולי זה בלאי של מכונה?

(:keep smiling

משתמש פעיל
ניסת לשאול טכנאי?
אולי יש חתיכת ברזל בתוף של המכונה שהשתחרר/ התעקם ?
אולי זה בלאי של מכונה?
זו מכונה לא שלי , בדירה שכורה אבל היא איכותית ולא ישנה כ"כ ( משהו כמו 4 שנים)
וציינתי כבר שזו לא מכונת הכביסה הראשונה שזה קורה לי בה

yossilang

משתמש פעיל
צילום מקצועי
חשבתי שכן ובדקתי התשובה המוסמכת היא: עש הבגדים ניזון מאריגים עשויים צמר, משי או כותנה ובעיקר נמשך לבדים בעלי כתמי מזון וזיעה. ויש מצב שזה גם זנזיף כספי שנקרא בלשון העם דג הכסף שנפוץ בעיקר במקומות לחים.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
איזה מכונה יש לכם?
לי קורה באופן נדיר מכונה אחת שבה כמה בגדים התחוררו
אצלי בודאות זה לא עש
במיוחד שזה קרה בחצאית תלבושת אחת, חצאית ליקרה, וחולצת בסיס
באזור אחד נהיה חלק קטן מבריק (כמו גיהצו בחם גבוה מאוד) ודק כאילו הולך להקרע ובחלק אחר בחצאית חור
נראה כמו שיפשוף רציני מאוד תוך כדי כביסה.

אולי תכתבו כולכם איזה מכונות יש לכם
לי ההרגשה שזה המכונה.

אצלי- קונסטרוקטה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה