***האתגר הדו שבועי: זו ילדותי השניה***

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
האתגר החדש הפציע! ברוכים המשתתפים!

הכללים להשתתפות באתגר:
א. כל משתתף רשאי להעלות איור אחד בלבד.
ב. האיור חייב להיות בחשיפה ראשונית בפורום
ג. תינתן עדיפות ליצירה שנעשתה במיוחד לאתגר.
ד. תוכנת האיור תופיע בהודעה (אפשר כמובן גם ציור ידני)
ה. אין להגיב כאן על האתגר בשום פנים ואופן.
ו. תגובות תתקבלנה בברכה רק בנספח האתגר.
ז. האיור חייב להיות מאויר ע"י הניק המעלה אותו.
ח. מועד אחרון להעלאת עבודות בעוד שבועיים מהיום.(פחות או יותר...מוצ"ש הבא-י"א חשוון.)

וכעת להסבר האתגר:

המשתתפים מוזמנים לקחת סצנה של אחד מספרי הילדים הידועים(ואני מדגישה-הידועים והמוכרים לרוב הציבור. דוגמה-"הבית של יעל" או "שלוה בחווה")
ולציירה מחדש.
דוגמה-אני באופן אישי לא אוהבת את הציורים בספר "האריה שאהב תות" או "מיץ פטל". אם היו לוקחים ספרים אלה ומאיירים מחדש-הייתי שמחה לראות את התוצאה! מה גם ויתכן שהם כבר מיושנים וניתן לפרש אותם בציורים חדשים.
בתור כותרת לכל ציור שאתם מעלים אבקש לצרף את המשפט מהספר או את הפסקה, שאותה איירתם.
בהצלחה!!!

אם תרצו ויש לכם אפשרות-ניתן לעלות גם את הציור הישן המקורי שבספר. לא חובה. :)

night

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

קבצים מצורפים

• עמוד 3.jpg
    2.2 MB · צפיות: 27

ברייני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
המפוזר מכפר אז"ר

למען הגילוי הנאות לא גדלתי על ספריה של לאה גולדברג, ובכל זאת...
הטקסט:
כאשר דוחפים אותו
הוא אומר: 'סליחה'.
כשבבוקר פוגשים אותו
הוא אומר 'ליל מנוחה'.
'לבריאות!' הוא אומר
כשנכנס אורח,
ולאיש מתעטש
הוא אומר 'חג שמח'.

ברייני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מאחר ואני ממש חשה צורך להעלות גרסה מעודכנת של הציור ואין לי אפשרות עריכה לכן אני מעלה שוב
אין צורך לצלצל פעם שניה!

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
האריה שאהב תות :)

היה נחמד לעשות את זה :D
(לצערי יכלתי רק לצלם את זה במצלמה לא משו משו ולדעתי זה הוריד מהאיכות של איור והצבע אז זה מה יש :p )

קבצים מצורפים

• האריה שאהב תות.jpg
    KB 244 · צפיות: 18

בת חורין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פוטושופ:)

קבצים מצורפים

• גרזן של זהב.jpg
    KB 844.2 · צפיות: 22

ishai

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מעשה בחמישה בלונים...

תמיד תהיתי אם היא לא עשתה את זה בכוונה...;)

קבצים מצורפים

• בלון.png
    KB 996.4 · צפיות: 22

רעות ב

רעות ברהני
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
כובע קסמים

מתוך "כובע קסמים" של לאה גולדברג :)

"כל הימים, כל הימים
חולמת אני על כובע קסמים.
כובע קטן, מקושט נוצה,
העושה כל מה שאני רוצה."

(הייתי מאוד שמחה לכובע כזה... או אפילו למטפחת קסמים מעוצבת...)

קבצים מצורפים

• כובע קסמים.PNG
    KB 370.7 · צפיות: 20

tirtsa

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
"אז אמר האריה:" אה, יש לי רעיון.
את תתחבאי מאחורי עץ גבוה
ואני מאחורי שיח רחב
התחבאה הג'ירפה מאחורי עץ גבוה.
עמדו בשקט –בשקט והביטו אל הבית של מיץ פטל."

קבצים מצורפים

• מיץ פטל.jpg
    2.4 MB · צפיות: 19

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שלום לכולם
ולהלן תוצאות האתגר שלנו:

מקום שלישי-הניקית"חנמה"
עם הציור שובה הלב, הצבעים הפסטליים והפרצופים המתוקים.
הציור קסום בעיניי, ואם היית הולכת עוד קצת אחורה בהסטוריה ובוחרת ספר ישן יותר ומוכר יותר ברור לי שמיקומך היה רק עולה. (-:
שאפו, אהבתי מאד.

מקום שני-יש שניים אוחזין בכובע:
(ללא סדר כלשהו)
1-שי קיש עם הביצוע המעולה של חכמי חלם. הביצוע כנאמר מצוין מכל בחינה. בחירת הצבעים, הזוית... הסיבה שלא הגעת למקום ראשון: לא הכי התחברתי לרעיון הדובים כחכמי חלם. אבל יתכן ויש חולקים על דעתי.
2-רעות ב. עם ציור מקסים של כובע קסמים, הצבעים מושלמים לילדה חולמנית, כמו כן ההבעה. הכל מתאים לאווירה!

ובמקום הראשוןןןןןןןןן

הניקית הנחמדה tirtsa

כל כך אהבתי את האריה והג'ירפה והפרשנות שנתת לציור. הצביעה מעולה, ילדותית אך לא תינוקית ולא מוגזמת בצבעוניות. הכתמים של הג'ירפה, הרעמה של האריה. ממש התחברתי ועל כך קיבלת בעיניי מקום ראשון.

עוד מעט ארשום את חוו"ד גם ליצירות הנהדרות הנותרות.

תרצה-בהצלחה!

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וכעת לציירים שהשתתפו -כמה מילים-(לפי סדר הופעתכם)

night-ציור עם קומפוזיציה מצוינת, מושקע ובעל מלא פריטים מגניבים שמוסיפים לאווירה, תרנגולת עצלה חמודה ועגלגלה, משעשעת בהבעתה. ציור מוצלח ביותר.

ברייני-ציורך בסגנון יפה ומיושן(בכוונה-וזו מחמאה) הצלחת לתת פרשנות מצוינת למפוזר. פחות התחברתי לדמויות החילוניות ממש כמו ההוא עם הקוקו, אבל הביצוע שלך לדעתי מעולה ותמשיכי כך.

אריאלה-הציור משעשע ומבטא, החולצה עם התות מקסימה, הר התותים נפלא, האריה נראה שיצא ממלך האריות, רק שהשיניים שלו מלחיצות אותי קצת בשביל ספר ילדים ולכן לצערי הוא לא זכה.(כן אני יודעת שהוא אמור להפחיד ילדים בהמשך...)

בת חורין-הציור שלך מלא אוירה ומסתורין, ממש הכנסת אותנו אל נבכי היער. הבעת הנער מעולה פלוס. הירוק לטעמי שולט ביתר עוז, אבל גם כך הציור נהדר.

yishai-צביעה ילדותית עליזה וממש מושלמת, הילדה מתוקה ושובבה, רק הבלון מלחיץ אותנו קצת וילדים הקוראים בספר יחששו מה יקרה לו...מסכן...וכו. לכן לא נבחר לאחד מהשלוש מקומות, בכל מצב הביצוע המעולה לטעמי מביא את ציורך לכמעט זוכה.

ואבז, הילד בציור מלא ריכוז, הוא חמוד ממש, הנחש לא מפחיד אותי ואולי גם לא אמור לעשות זאת, פשוט אינני זוכרת את הסיטואציה בספר. מכל מקום אני בטוחה שאם נתן לך לצייר את הספר מחדש תצא תוצאה נפלאה.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו! תרצה איזה יופי! ממש בהצלחה, מחכה לראות מה יהיה האתגר שתעלי;)

lunashayo1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תרצה! מקסים! שמחה בשבילך.
תמשיכי להצליח תמיד ובכל מקום!!

ברייני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ברייני-ציורך בסגנון יפה ומיושן(בכוונה-וזו מחמאה) הצלחת לתת פרשנות מצוינת למפוזר. פחות התחברתי לדמויות החילוניות ממש כמו ההוא עם הקוקו, אבל הביצוע שלך לדעתי מעולה ותמשיכי כך.
תודה רבה!!
יפה מצדך שאת פירטת גם על היצירות שאינן זוכות, נחמד לקבל משוב, ועוד חיובי!
הפריע לך שהדמויות חילוניות. בעצם, הן גויות;).
הייתה לי מחשבה מאחורי זה שבעצם המפוזר דמותו שלילית ואין לי שום ענין "להכניס" למגזר
וליהדות בכלל דמות שכזו.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הסבר יפה המשבר את האוזן. (-:

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אודה ואתוודה כשעשיתי את זה אמרתי לעצמי שאם זה היה ספר לילדים לא הייתי עושה את האיור הזה ככה בפרט עם השיניים :D
ידעתי שזה יוריד מהערך באתגר, אבל רציתי להשתתף באתגר בתנאי שאאייר מה שמתחשק לי :rolleyes: התאווה הזאת...

תודה רחלי! :)

tirtsa

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וואוו
תודה רבה!!
אני ממש מתרגשת!
בעז"ה אעלה את האתגר הבא בקרוב..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה